Lista filmów w kategorii Sport / Rozrywka

Film Niezłomny Forever Strong Lektor (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Sport / Rozrywka

okladka
Gwiazda drużyny futbolowej trafia do poprawczaka. Po wyjściu będzie musiał grać przeciwko swojej byłej drużynie. Rick Penning (Sean Faris) trafia do poprawczaka, a tym samym traci pozycję gwiazdy w drużynie Arizony. Po powrocie z zakładu trafia do nowego zespołu, który zakwalifikował się do krajowych mistrzostw rugby. Na boisku Rick będzie musiał zagrać przeciwko swojej starej drużynie, której trenerem jest jego ojciec (Neal McDonough). To nie będzie łatwa rozgrywka.

okladka
Reżyser filmu, Morgan Spurlock, próbuje pokazać jak działa rynek agentów w zawodowym sporcie.

okladka
Farmer słysząc tajemnicze głosy postanawia za ich namową wybudować na farmie boisko do baseballa. Ray Kinsella (Kevin Costner) jest rolnikiem, ma kochającą żonę i córkę. Pozornie jest szczęśliwym człowiekiem, jednak pewnego dnia słyszy tajemniczy głos. Pod jego wpływem, nie zważając na szyderstwa sąsiadów, buduje na swym polu boisko baseballowe. Na boisku zaczynają pojawiać się zawodnicy, choć nie wszyscy ich widzą... Nie zważając na ciągle rosnące zadłużenie farmy i groźbę eksmisji pod nakazem głosu Ray wyrusza w podróż mająca na celu odnalezienie Terence Manna (James Earl Jones), niegdyś wielkiego człowieka swych czasów, teraz samotnika. Ray nie wie jeszcze, że podróż ta...

Niepokonani Undefeated 2011 Lektor (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sport / Rozrywka,

okladka
Film opowiada o amerykańskiej drużynie futbolowej, Manassas Tigers z Memphis, którą zawodnicy i trenerzy po latach porażek postanowili doprowadzić do zwycięstwa w sezonie ligowym.

Gol 3 Goal! III 2009 Lektor (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Sport / Rozrywka,

okladka
Trzecia i zarazem ostatnia część trylogii o meksykańskim piłkarzu. W tym jednak filmie akcja skupia się jednak na jego dwóch najlepszych kumplach grających w barwach Realu Madryt. Wszyscy chcą zagrać na Mistrzostwach Świata w Niemczech, jednakże przez wypadek udaje się to tylko dwójce przyjaciół meksykanina. Po tym wydarzeniu, wszyscy postanowili wrócić do Anglii aby znów grać w swoich pierwotnych drużynach. Po podpisaniu kontraktów rozpoczynają się mistrzostwa...

Zostać Legendą Legendary Lektor (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Sport / Rozrywka

okladka
Pilny uczeń chce kontynuować tradycje rodzinne i wstępuje do szkolnej drużyny zapaśniczej. Nastoletni mól książkowy Cal podejmuje decyzję o wstąpieniu do kółka zapaśniczego w swojej szkole. Ojciec chłopaka był zapaśniczym mistrzem stanu, zginął jednak przed laty w wypadku samochodowym. Brat Cala również odnosił sukcesy w tej dyscyplinie.

Undefeated 2011 lektor (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sport / Rozrywka,

okladka
Obraz opowiada o amerykańskiej drużynie futbolowej, Manassas Tigers z Memphis, którą zawodnicy i trenerzy po latach porażek postanowili doprowadzić do zwycięstwa w sezonie ligowym. (film.wp.pl)

Miejskie Walki Fighting Lektor (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Romans, Sport / Rozrywka

okladka
Handlarz zaczyna brać udział w walkach ulicznych. Sean Arthur (Channing Tatum) zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena (Terrence Howard). Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami sa osoby z kryminalną przeszłością.

okladka
Film to autentyczna historia, jaka miała miejsce w Huntington, miasteczku w Zachodniej Wirginii z bogatymi tradycjami futbolu uniwersyteckiego. Przez dziesiątki lat zawodnicy, trenerzy, fani i rodziny współtworzyli i dopingowali drużynę Marshall University, "Thundering Herd". Dla zespołu i całej społeczności futbol to coś więcej niż sport, to sposób na życie. Jednak pewnej nocy w roku 1970, wracając do Huntington po meczu w Północnej Karolinie, 75 osób, w tym członkowie drużyny futbolowej i zespołu trenerskiego Marshalla zginęli w katastrofie samolotu Ci, co ocaleli, i opłakujące swych najbliższych rodziny próbowały poradzić sobie z tą dotkliwą stratą. Nadzieję i siłę...

okladka
Przygody wyścigowego "garbuska". Maggie jest nastolatką marzącą o sportowym aucie. Ojciec dziewczyny, były czempion wyścigów NASCAR postanawia podarować córce na urodziny samochód ze złomowiska. Maggie decyduje się na skromnego volkswagena "Beetle" z lat 60. Po pewnym czasie okazuje się, że auto ma niezwykłe właściwości, które pomogą nastolatce w spełnieniu jej największego marzenia - startu na wyścigach NASCAR.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.