Lista filmów wyprodukowanych w roku: 1979

okladka
Pierwsza kinowa wersja serii Star Trek. Po dziesięciu latach od zakończenia produkcji serialu, Zebrano całą oryginalną załogę, która ponownie pojawiła się na mostku statku Enterprise. Budżet filmu wyniósł niecałe 40 milionów dolarów, sam film zarobił zaś 4 razy więcej - i to tylko w dystrybucji kinowej... Do Ziemi zbliża się niezidentyfikowana forma energii, przypominająca obłok. Admirał Kirk przejmuje dowodzenie nad świeżo wyremontowanym USS Enterprise, aby zlikwidować zagrożenie i po raz kolejny uratować Ziemię przed zagładą. Jednak spotkanie z tajemniczym obiektem kończy się całkowitym obezwładnieniem statku, zaś obca sonda porywa jednego z członków załogi...

okladka
Scooby-Doo - ulubiony pies wszystkich dzieciaków chce się zmienić! Nie chce być już dłużej tchórzliwym nieudacznikiem. Planuje zrobić teraz prawdziwą karierę aktorską i grać poważne role. Koniec z opinią łamagi. Scooby ma już nawet kilka pomysłów - spróbuje swych sił na przykład w roli Supermana oraz zagra nieustraszonego szeryfa z Dzikiego Zachodu. Ale czy prawdziwa natura Scoobiego nie stanie na drodze jego kariery?

okladka
Egon Olsen zmienia przestępstwo. Teraz handluje pół legalnymi akcjami. Natomiast Yvonne i Klejd zostają wkrótce dziadkami. Tym razem problemy Danii wpływają jednak na samego Egona i będzie on musiał samemu rozwiązać problem ...

Rocky II 1979 (1979) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-09-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Sport / Rozrywka

okladka
W filmie "Rocky II" mają miejsce bardzo ważne wydarzenia dla głównego bohatera. Rocky (Sylvester Stallone) po wyjściu ze szpitala oświadcza się swojej dziewczynie, Adrian (Talia Shire). Niedługo potem biorą ślub. Rocky postanawia zerwać z boksem i zająć się czymś innym, w tym wypadku są to reklamy. Prasa i telewizja ciągle atakują mistrza, sugerując, że walka Rocky'ego i Apollo (Carl Weathers) była sprzedana. Apollo czując się urażonym wzywa Balboe do rewanżu, ten natomiast unika konfrontacji jak tylko może. Na domiar złego jego żona po urodzeniu syna zapada w śpiączkę. Rocky w końcu decyduje się na rewanż z Creedem. Pod bacznym okiem trenera Mickey'a...

Obcy - 8 pasażer Nostromo Alien 1979 (1979) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-07-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Sci-Fi, Thriller

okladka
Kosmos. Odległy wszechświat. Grupa siedmiu członków załogi przebywa w stanie hibernacji. Ich sen przerywa sygnał S.O.S nadawany z planety LV-240. Kapitan Dallas, dowódca statku, zarządza zejście na niezbadaną planetę w ramach akcji ratunkowej. Jeden z członków załogi, niejaki Kane, zostaje zaatakowany przez nieznane stworzenie, który rzuca mu się na twarz i zaciska wokół szyi. Załoga zabiera Kane'a na pokład. Od tej chwili ich podróż przeradza się koszmar. Sygnał S.O.S nadawany z nieznanej planety okazuje się ostrzeżeniem, lecz już za późno... Załoga otrzymuje nowego, niechcianego pasażera, ósmego pasażera "Nostromo".

Drakula z 1979 roku lektor (1979) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-03-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Statek rozbija się u wybrzeży Whitby. Jedynym ocalałym jest tajemniczy hrabia Dracula, który przybył tu z Transylwanii, z zamiarem kupienia rezydencji w Carfax Abbey. Zaprzyjaźnia się z doktorem Sewardem, bardzo szanowanym mieszkańcem, jego córką Lucy, jej znajomą Miną oraz Jonathanem Harkerem - narzeczonym Lucy. W tym samym czasie ginie Mina, przez dużą stratę krwi, i prawdopodobnie nie jest to zbieg okoliczności.

Operacja Himmler (1979) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Historyczny, Wojenny, Polskie

okladka
Film jest wierną rekonstrukcją wydarzeń, które miały miejsce 31 sierpnia 1939 roku w Gliwicach. Wtedy to miała misjce prowokacja zorganizowana przez SS. miała ona na celu udowodnienie, że to Polacy dążą do wojny.

okladka
Przygotuj się na odjazd fenomenalnego pociągu, który powstał za sprawą znakomitego pisarza, scenarzysty i reżysera Michaela Crightona. Zobacz obraz oparty na historii pierwszego napadu na kolej sfilmowany przez zdobywcę Oscara Geoffreya Unswortha. Rewelacyjne kreacje aktorskie stworzyli Sean Connery, Donald Sutherland i Lesley-Anne Down. "Pomysłowy" (Variety) i "wspaniały" (Gene Shalit) "Wielki napad na pociąg" opowiada historię Edwarda Pierce'a (Connery), genialnego złodzieja, który

Horror Amityville / The Amityville Horror (1979) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Nowożeńcy, George oraz Kathy Lutz, wraz z trójką jej dzieci z pierwszego małżeństwa wprowadza się do swojego "wymarzonego" domu na przedmieściach Long Island. Nie zdają sobie sprawy, że w jego cieniu kryje się okrutna historia z przeszłości... Film, który doczekał się wielu remake'ów i kontynuacji, oparty na prawdziwych wydarzeniach opisanych w książce Jay Anson.

Wytatuowane łzy / Tattooed Tears (1979) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Wielokrotnie nagradzany dokument Nicka Broomfielda z 1979 roku. Ukazuje życie skazańców osadzonych w więzieniu dla młodocianych przestępców w Chino w Kalifornii. Głównym celem ośrodka kierowanego przez Urząd ds. nieletnich nie była rehabilitacja, lecz zapewnienie bezpieczeństwa pozostałej części społeczeństwa.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.