Lista filmów wyprodukowanych w roku: 1985

Substancja The Stuff 1985 Lektor (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-11 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Komedia

okladka
Grupa górników odkrywa żródło tajemniczej mazi wypływającej z ziemi, która okazuje się być nie tylko jadalna, ale i bardzo smaczna. Szybko podchwytuje to wielki biznes i na bazie tejże substancji wypuszczony zostaje na rynek jogurt o nazwie "Stuff". Produkt okazuje się być strzałem w dziesiątkę i sprzedaje się wyśmienicie. Jednak ciekawski szpieg przemysłowy David Rutherford, postanawia odkryć skład "Stuffu" i niebawem dochodzi do przerażającej prawdy..

Obserwatorzy Watchers 1985 Lektor (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-11 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Sci-Fi

okladka
Monstrum jest wytworem eksperymentów armii. Nocą w laboratorium wojskowym dochodzi do eksplozji,w wyniku której krwiożercza bestia ucieka do pobliskiego lasu. Podąża śladem super - inteligentnego psa,który miał nieszczęście rówież być poddany koszmarnym eksperymentom. Na szczęście wydostał się na wolność. Pies znalazł schronienie w szopie ,na odludziu, gdzie właśnie spotykają się młodzi kochankowie. Tam też dociera wkrótce monstrum i ...

okladka
Bill jest inżynierem, który pracuje w amazońskiej dżungli przy budowie tamy. Pewnego dnia znika gdzieś jego pięcioletni syn - Tommy. Poszukiwania policji nie dają żadnych rezultatów. Markham jest przekonany, że chłopca porwało amazońskie dzikie plemię. Postanawia zapuścić się w dżunglę w poszukiwaniu Tommy'ego. Na białego inżyniera w dzikim lesie równikowym czeka mnóstwo niebezpieczeństw. Markham jednak przysięga sobie za wszelką cenę odnaleźć syna.

Policyjna Opowieść Police Story 1985 Lektor (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-01-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Komedia

okladka
Jackie Chan gra oficera policji do zadań specjalnych. Po udanej akcji i schwytaniu szefa mafii narkotykowej - Chee, Jackie stał się bohaterem. Sekretarka gangstera ma zeznawać jako główny świadek przeciwko swojemu szefowi. Jackie został wyznaczony do jej ochrony zanim nie zdobędą więcej dowodów przeciwko gangsterow. Tymczasem Chee za wszelką cenę chce się pozbyć niewygodnego świadka...

Maska Mask 1985 Lektor (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-01-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans,

okladka
Rocky to inteligentny i wrażliwy chłopiec o bardzo zdeformowanej twarzy. Rusty stara się zrobić wszystko, aby jej dziecko miało udane dzieciństwo oraz podobne szanse na przyszłość jak jego rówieśnicy, nie jest to jednak łatwe zadanie.

Dziewczyna z komputera Weird Science Lektor (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-11-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Sci-Fi

okladka
Dwóch niezbyt popularnych w szkole nastolatków przy użyciu komputera ożywia lalkę, nadając jej cechy "zapożyczone" z rozmaitych fotosów. Dziewczyna (Kelly LeBrock) jest piękna, zgrabna, inteligenta i posiada magiczne zdolności. Co nie bez znaczenia, jest również oddana swoim "stwórcom". W czasie weekendu, pod nieobecność rodziców, chłopcy postanawiają zdobyć popularność wśród swoich rówieśników i dziewczyny.

Akademia ruchu Moving Violations 1985 Lektor (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-10-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w rzekomym ośrodku poprawczym dla kierowców, który jest wykorzystywany przez policjantów do samowolnego konfiskowania samochodów na fikcyjny "fundusz socjalny"... Szalona komedia nawiązująca do pamiętnej "Akademii policyjnej".

Rocky IV 1985 Lektor (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sport / Rozrywka

okladka
Tym razem Rocky Balboa (Sylvester Stallone) zmierzy się z rosyjskim mistrzem świata amatorów Ivanem Drago (Dolph Lundgren), zwanym "Syberyjskim Expresem". Do USA przybywa rosyjski mistrz wraz z żoną i trenerami. Apollo Creed (Carl Weathers), przeciwnik Rocky'ego z części I i II pragnie efektownie zakończyć karierę i dlatego decyduje się na pokazową walkę z Drago. Jednak walka kończy się tragedią. Apollo w wyniku ran umiera na ringu. Rocky, czując się odpowiedzialnym za śmierć przyjaciela, wyjeżdża do Rosji, aby stoczyć największą i najniebezpieczniejszą walkę swego życia.

okladka
William L.Petersen i Willem Dafoe występują w tym mocnym, przepełnionym akcją thrillerze zrealizowanym przez nagrodzonego Oscarem reżysera "Francuskiego łącznika". Jest to przejmująco szczera opowieść o korupcji i zemście, zakończona szokującym finałem. W filmie znajduje się sekwencja pościgu samochodowego, która na stałe wpisała się na karty historii kina. Agent Federalny Richard Chance (Petersen) ma porachunki do wyrównania. Zawsze grał zgodnie z zasadami. Teraz jednak musi wkroczyć do świata, w którym rządzi szantaż, postępować wbrew rozkazom, pędzić pod prąd po zatłoczonej autostradzie a wszystko to, by schwytać groźnego przestępcę (Dafoe). Stawka rośnie, a...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.