Lista filmów wyprodukowanych w roku: 1993

okladka
Pułkownik Reynolds prowadzi badania nad bronią biologiczną, przy której wykorzystują martwe ludzkie ciała. Dzięki tej broni, ciało ożywa. Jego syn, Curt, jest zakochany w Julie, która odwzajemnia jego uczucia. Są parą. Jego ojciec jest jednak przeciwny temu związkowi. Pewnego dnia w tajemniczy sposób Julie ginie w wypadku motocyklowym. Załamany Curt, chce przywrócić do życia swoją ukochaną. Zakrada się do agencji wojskowej swojego ojca i wykorzystując jego osiągnięcia przywraca dziewczynę do życia. Niestety, to już nie jest ta sama Julie...

Babylon 5 Zjazd. 1993 (1993) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi,

okladka
Pilot jednego z najlepszych seriali sci-fi lat dziewięćdziesiątych. Rok 2258 na stację kosmiczną "Babylon5" przybywaja kolejni ambasadorowie poznanych obcych cywilizacji. Jest 10 lat po krwawej wojnie między Ziemią i Minbari (którą niespodziewanie dla nich samych wygrali ziemianie- minbarczycy będąc już gotowi do najazdu na Ziemie i pokonując już resztki ziemskiej floty nagle poddali się ). Poprzednie stacje z serii Babylon albo padły ofiarom zamachów albo jak ostatnia Babylon4 nagle i niespodziewanie zniknęła. Stacja ta z założenia ma byc zalążkiem pokoju w naszej galaktyce. Stacja dowodzi komandor Sinclair człowiek walczący w najcięższej bitwie przeciwko Minbari. Wszyscy...

Forteca Fortress 1993 Lektor (1993) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sci-Fi

okladka
Akcja filmu rzogrywa się w bliżej nieokreślone przyszłości, której największym problemem jest wyż demograficzny, a chęć posiadania dziecka staje się wykroczeniem. John Brannik i jego żona trafiają do na pustynię, do super więzienia strzeżone przez systemy komputerowe i roboty. Czy uda im się uciec ?

Dom z kart House of Cards 1993 Lektor (1993) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-12-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
W wypadku ginie ojciec Sally i Michaela. Gdy kilka miesięcy później wdowa wraca z dziećmi do USA, kilkuletnia Sally zamyka się w sobie, a niebawem przestaje się odzywać. Opiekujący się nią psycholog podejrzewa początki autyzmu. Matka bagatelizuje reakcje córki, przypisując je rozpaczy po śmierci ojca. Jednak pewnego dnia dziewczynka wspina się na budowlany dźwig i o mało nie traci przez to życia. Ruth próbuje znaleźć sposób na odzyskanie kontaktu z dzieckiem.

Proces The Trial 1993 Lektor (1993) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-12-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Thriller

okladka
Akcja rozgrywa się w Pradze. Urzędnik niskiego szczebla, niczym nie wyróżniający się Józef K - zostaje postawiony przed sądem. Nie zostają mu przedstawione zarzuty, a próby uzyskania wyjaśnień nie przynoszą rezultatu.

Chłopięcy świat This Boy's Life 1993 Lektor (1993) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-11-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans,

okladka
Matka z synem wyjeżdża na Zachód by rozpocząć nowe życie. Trafiają do Seattle. Tu kobieta poznaje mechanika, z którym niedługo potem bierze ślub. Syn natomiast wpada w złe towarzystwo, co wpędza go często w kłopoty. Wkrótce kobieta przekonuje się, że jej nowy mąż jest alkoholikiem, syn natomiast planuje ucieczkę z domu.

okladka
Pan Ubriaco (John Travolta) zatrudnia się u seksownej bizneswoman, która absorbując go zleceniami, pragnie rozbić małżeństwo bohaterów. "Atrakcją" filmu są tym razem dwa psy komentujące otaczającą ich rzeczywistość. "I Kto To Mówi" zarobiło w USA ponad 140 mln$. Część trzecia niewiele ponad 9 mln$.

okladka
Do Hemmingford przyjeżdża reporter John wraz z synem. Dziennikarz bada sprawę morderstw, jakie wydarzyły się tu 8 lat temu. Miasteczkiem wstrząsa seria brutalnych zabójstw. Skłócony z ojcem syn zamieszkuje w domu, z którego przed laty nawiedzony prorok kierował eksterminacją mieszkańców. John odkrywa, że tragiczne wydarzenia mają związek z indiańską legendą. Trop proawdzi go na pola kukurydzy. Okazują się one śmiertelną pułapką.

okladka
W pięknym zamku na urwisku skalnym mieszka mała księżniczka Irene. Jak wszystkie dziewczynki w jej wieku lubi śpiew, psoty i zabawy. Dziecięca ciekawość świata prowadzi ją często w dziwne, nieznane miejsca, ukryte przed opiekuńczym okiem dorosłych. Tak też poznała sympatycznego chłopca który obronił ją przed chochlikami. Stara górnicza opowieść mówiła o istnieniu tych złośliwych stworzeń zamieszkujących podziemia zamku. Dzieci odkryły że tylko piosenka może je powstrzymać.

Chłopięcy świat This Boy's Life 1993 Napisy (1993) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-09-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans,

okladka
Matka z synem wyjeżdża na Zachód by rozpocząć nowe życie. Trafiają do Seattle. Tu kobieta poznaje mechanika, z którym niedługo potem bierze ślub. Syn natomiast wpada w złe towarzystwo, co wpędza go często w kłopoty. Wkrótce kobieta przekonuje się, że jej nowy mąż jest alkoholikiem, syn natomiast planuje ucieczkę z domu.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.