Lista filmów wyprodukowanych w roku: 2002

Simone S1m0ne 2002 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans, Sci-Fi

okladka
Film opowiada historię ambitnego producenta z Hollywood, który po odejściu aktorki grającej główną rolę w realizowanym, przez niego filmie postanawia zastąpić ją wirtualnym "duplikatem". Dwukrotnie nominowany do Oscara za filmy krótkometrażowe, ambitny reżyser Victor Taransky jest głodny sukcesu, jednakże nie potrafi się odnaleźć w świecie poważnego showbiznesu. W trakcie prac nad filmem jego ostatniej szansy, odchodzi z planu gwiazda, Nicola Anders. Reżyser zostaje zwolniony przez producenta i jednocześnie byłą żonę. Victor chce za wszelką cenę dokończyć film, jednak żadna aktorka nie chce dla niego zagrać. Wówczas pojawia się Hank, będący u progu śmierci,...

okladka
Kwasimodo zakochuje się w dziewczynie z cyrku, który zatrzymał się w mieście. W Paryżu trwają przygotowania do corocznego święta zakochanych. Esmeralda i Febus są już małżeństwem, jednak Quasimodo, mimo towarzystwa swych wiernych przyjaciół - gargulców wciąż czuje się bardzo samotny. Tymczasem do francuskiej stolicy miłości przybywa cyrk, a wraz z nim urocza Madellaine. Spragniony uczucia Dzwonnik szybko zakochuje się w młodej artystce, nie wie jednak, że jego ukochana jest marionetką w rękach podstępnego maga, który pragnie wykraść najwspanialszy i najcenniejszy dzwon katedry Notre Dame.

Drapieżca 2 Interceptor force 2 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi

okladka
Żołnierze przewożący nową superbroń, przez przypadek doprowadzają do tragedii, która sprawia, że ludzie zamieszkujący okolice wypadku zmieniają się w zombie. Tajny agent Matvei Sobolev, jest jedynym ocalały, i po tym wydarzeniu postanawia odejść z armii. (fdb.pl)

8 Mila 8 Mile 2002 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans,

okladka
Historia Eminema, rapera, supergwiazdy wywodzącego się z biedy amerykańskiego miasta Detroit. Film oparty na biografii kontrowersyjnego rapera - Eminema. Eminem dorastał w Detroit i w Kansas City. Jego album "The Marshall Mathers LP", sprzedał się w nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy i otrzymał nagrodę Grammy za najlepszy rapowy album w roku 2000. Eminem otrzymał również nagrodę MTV Music Video i dwie nagrody Billboard Music Video. Film opowiada o tygodniu z życia muzyka Jamesa Smitha, Jr., który poszukuje swojej tożsamości i sensu życia.

Spider-Man 2002 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-07-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sci-Fi

okladka
Peter Parker jest zwyczajnym nastolatkiem uwielbiającym naukę. Jego życie zmienia się gdy podczas jednej z wycieczek szkolnych zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka. Filmowa Adaptacja komiksu. Przeciętny nastolatek, Peter Parker (Tobey Maguire) przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich niezwykłych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako "Spider-Man", Peter rozpoczyna walkę ze zbrodnią, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu ze złowrogim Zielonym Goblinem.

Czas Śmierci Long Time Dead 2002 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-07-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Pijani studenci na imprezie bawią się w wywoływanie duchów. Pod wpływem alkoholu i narkotyków grupa znudzonych studentów postanawia ożywić trochę imprezę. Kiedy Lucy (Thomason) proponuje seans spirytystyczny, pozostali chętnie się godzą i znajdują nieużywaną część budynku. Po zorganizowaniu okrągłego stołu i innych spirytystycznych gadżetów, Lucy ostrzega pozostałych, aby, jeśli nawiążą kontakt, w żadnym wypadku nie przerywali seansu, i nie odrywali palców od szklanki umieszczonej pośrodku stołu. Seans rozpoczyna się, każdy z obecnych kładzie palce na szklance, szklanka zaczyna poruszać się w kierunku kartek (każda opatrzona literą alfabetu) umieszczonych na brzegu stołu, Tym...

Porozmawiaj z Nią (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-07-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Historia przyjaźni dwóch mężczyzn, którzy poznają się w niezwykłych okolicznościach. Piękna historia miłosna według przepisu wielkiego Pedro Almodóvara. Dwie kobiety - Alicia i Lydia - ulegają wypadkom i zapadają w śpiączkę. Jak zachowają się zakochani w nich mężczyźni: cichy wielbiciel, który do swej ukochanej nie miał odwagi powiedzieć słowa; oraz partner, który swej ukochanej nigdy nie pozwalał dojść do głosu. Czy rozmowa jest naprawdę ważna w naszym życiu? Czy miłość może mieć uzdrowicielską moc?

Transporter 2002 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-07-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja

okladka
Były komandos zajmuje się szybkim dostarczaniem ważnych przesyłek. Jedna z nich okazuje się młoda dziewczyna. Frank Martin, były żołnierz amerykańskich sił specjalnych, oficjalnie na emeryturze, w rzeczywistości jest teraz kurierem, który dostarczy każdą przesyłkę. Szybko, bezpiecznie i bez zbędnych pytań. Dzięki swoim zasadom, których zawsze się trzyma i niezrównanym umiejętnościom prowadzenia samochodu zyskał reputację najlepszego w swoim fachu. W dniu kiedy odkrywa, że jego najnowszą przesyłką jest piękna kobieta, będzie zmuszony złamać wszystkie swoje zasady. Okaże się, że nawet taki twardziel jak Frank, ma swoje słabości...

Film Lilo i Stich Dubbing (2002) [Dubbing]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-02-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia, Sci-Fi

okladka
Do małej dziewczynki na Hawajach trafia istota z obcej planety. Lilo, mała dziewczynka mieszka na Hawajach. Wychowuje ją starsza siostra. Robi wszystko, aby opieka społeczna nie zabrała małej do domu dziecka. W tym samym czasie z odległej galaktyki ucieka Stich - przedziwna istota, która w swej podświadomości ma wszczepioną potrzebę niszczenia. Po wylądowaniu na Ziemi zostaje on przygarnięty przez Lilo. Chroni Sticha przed wysłannikami jego plany, którzy mają za zadanie jego unicestwienie. Mała postanawia stworzyć swoją własną, małą rodzinę.

okladka
Scott Calvin był świętym Mikołajem przez ostatnich osiem lat, a lojalne elfy uważają, że sprawdził się w tej roli jak nikt dotąd. Scott ma jednak poważne problemy - jego syn, Charlie, narozrabiał w szkole i potrzebuje ojcowskiej opieki. Jakby tego było mało Scott z przerażeniem stwierdza, że traci swe niezwykłe moce, a podpisany przez niego kontrakt mówi, że jeśli nie ożeni się do Wigilii, na zawsze przestanie być świętym Mikołajem!

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.