Chmura tagów

girlz koniec gamer dragon philanthropy lake frost face giallo jezus jesus speck idealny johnny znamię nil seduction doctor the gear dziewczyna for kiss shottas image bafana zemsty gulczas north travel masakra lantern myślisz ostatni bell about america 3 strike amando czarodziej county wicker ludziach napięciem last wściekły a silent league back o enslavement junior z voltage bloodrayne nożycoręki metal hipnos psi grubazzzki phat okna and eden recount ciszy flight afonia irak smoka czasie detective musical dirty goodbye nixon wiewiórki solidarność kid hunting vampire crank facet done bad 13th in tinker was of adrenalina awaydays beowulf humboldt gone jay will asked shot girl wampirów green jeszcze jump chicago błękitny blueprint gi fighting man chłopcy old pod edward heartbreak stąd północna polsku na squeakquel eragon pizza grudge afryka gangster pet pineapple gore 18 chrystus hellboy pragnie ring express konspiracja zjednoczona high bandziory wants park ściana first wyboru baśń głos sha strange 88 africa jason hrabstwo hypnos air joe podróże apartament ii movie friday decoys juniorów uwolnić dragonfly slap lodzie battle kobry powder generał błękitne echelon time śmierci pszczoły solid alvin haditha alien ace łowca 30 night good donnie guru aelita what miłości strefa czas dziewczyny river długo bitwa we free templariusze zadawane anioł school beyond questions gdzie wizard dhoom samochodzik richard baby yet beauty człowiek massacre wody i his 2 legion minutes boski odwecie po year american endgame cichy czego name straightheads dla moich jak klątwy chipmunks hollow powrót frozen unite jasne pytania mojej clubbed fat soldiers bajzel widmo koszmarów fido jesteś dzwoneczek jimmy christ annapolis love skylights buntownik decydujący fourth chillout kochanie najczęściej minut cobra słonia blue dobranoc świata ton global krople angel conspiracy liga frequently kontratakują scissorhands pocałunek brasco deszcz sanchez earth detektyw dwie bob years ventura amerykańscy boys virgin lang w cube rise hunter wskakuj zero are doomsday 2012

Tag: łowca

okladka
Po raz pierwszy helikopter wzbił się w powietrze w 1907 r. Jego zalety bojowe natychmiast docenili wojskowi. Maszyna odegrała ważną rolę w czasie II wojny światowej oraz w konfliktach w Korei i Wietnamie.

okladka
Historia wyjątkowo leniwego, prywatnego detektywa Ryô Saeba (Jackie Chan), który w poszukiwaniu córki japońskiego bogacza, trafia na statek porwany przez terrorystów.

Łowca jeleni / The Deer Hunter (1978) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Wojenny

okladka
Retrospektywna opowieść o trzech przyjaciołach, robotnikach z prowincjonalnego miasteczka w Pensylwanii, których zmobilizowano na wojnę wietnamską. Po jednym ze starć z komunistyczną partyzantką Michael (Robert De Niro), Nick (Christopher Walken) i Steven (John Savage) dostają się do niewoli, gdzie sadystyczni strażnicy zmuszają ich do gry w rosyjską ruletkę. W trakcie gry jeńcom udaje się zbiec. Lecz żaden z nich nie będzie już odtąd zdolny do normalnego życia. Wojna pozostawiła na nich swoje straszne piętno.

Łowca snów / Dreamcatcher (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Sci-Fi

okladka
Czterech przyjaciół co roku spotyka się w opuszczonym domku myśliwskim. Jonesy i Beaver spotykają w lesie mężczyznę, który zabłądził. Zapraszają go do chaty i udzielają schronienia. Wkrótce okazuje się, że gość został zainfekowany przez najeźdźców z kosmosu. Z jego ciała wykluwa się Obcy, który zaczyna siać spustoszenie.

Łowca. Ostatnie starcie (1993) [PL]

Wstawił: wicherek | 2011-02-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Sci-Fi, Polskie

okladka
Janik jest zapalonym graczem gier komputerowych. Jego ojciec jest biznesmenem i nie ma czasu zbyt wiele czasu dla syna. Pewnego dnia w ich życiu pojawiają się Thorn i Gaeth, dwa czarne charaktery, które określają siebie jako przedstawicieli zła. Ojciec kupuje Janikowi na urodziny nową grę niezwykle rzadko spotykaną na rynku. Od chwili jej uruchomienia zaczyna się ona przeplatać z rzeczywistością; ojciec zostaje porwany przez Thorna i Gaetha, a może go oswobodzić jedynie Janik. Jeżeli wygra grę uwolni ojca.

Blade - Wieczny łowca / Blade (1998) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Horror

okladka
Rok 1967: kobieta umiera po ataku niezidentyfikowanego sprawcy, przed śmiercią rodzi dziecko. W trzydzieści lat później okazuje się, że urodzony wtedy chłopiec jest istotą łączącą w sobie cechy człowieka i wampira. Służy ludziom, zwalcza wampiry, jego opiekunem jest sędziwy uczony, mistrz wiedzy tajemnej.

okladka
Szalone połączenie filmu karate, musicalu, komedii i horroru. Nadszedł Dzień Sądu Ostatecznego. Chrystus powrócił na Ziemię, ale zanim zacznie sądzić żywych i umarłych musi zakasać rękawy i rozprawić się z armią wampirów....

Łowca Smoków / Dragon Hunter (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-09-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Fantasy, Przygodowy

okladka
Bohaterem filmu jest Kendrick, którego rodzice wiele lat temu zginęli w trakcie walki z orkami. Kendrick tym samym został wychowany przez swojego starszego brata - Dariusa. Po latach spokoju rasa ludzka ponownie jest zagrożone. Tym razem przeciwko orkom i ludziom występują smoki. Czy Kendrick wraz ze swoim bratem pokonają nieprzyjacielskie wojska.

Łowca błyskawic / Storm Catcher (1999) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-06-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sensacyjny, Thriller, Wojenny

okladka
Znakomity pilot - oblatywacz zostaje wplątany w spisek i uznany za wroga publicznego. By oczyścić się z podejrzeń o próbę obalenia rządu USA, pilot musi znaleźć osobę, która jest twórcą intrygi...

Łowca androidów / Blade Runner (1982) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi, Thriller

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w 2019 roku w Los Angeles. Na Ziemię przybywa grupa androidów typu Nexus-6, zwana 'replikantami'. Te humanoidalne istoty produkowane przez korporację Tyllera, pierwotnie były używane do kolonizacji obcych planet. Jednak po buncie replikantów, który wybuchł w jednej z kolonii zabroniono im przebywać na Ziemi. Replikanci dysponujący zaledwie kilkuletnim 'życiem', za wszelką cenę starają się dotrzeć do swoich twórców, w celu wyeliminowania tej ich słabości. Okazuje się jednak, że niemożliwe jest przedłużenie czasu ich życia ze względu na specjalne zabezpieczenia. Dowiedziawszy się o tym, wpadają w furię i chcą krwawo zemścić się na swych stwórcach. Deckard,...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.