Chmura tagów

endgame wicker koniec okna squeakquel odwecie chłopcy park 30 richard dziewczyny słonia goodbye anioł time gamer image johnny koszmarów gangster awaydays wyboru echelon w tinker night solid jezus ludziach eden czasie bafana annapolis pszczoły solidarność cichy global pineapple pizza beowulf jesus klątwy wizard lantern county in american deszcz dla hypnos wskakuj gone powrót cobra afryka stąd apartament doctor mojej express virgin chillout afonia jeszcze konspiracja templariusze ace pragnie school boski silent świata psi old facet kobry high jasne widmo good hollow seduction blueprint bloodrayne shot minut pytania napięciem will clubbed wants frozen smoka jimmy scissorhands for joe znamię minutes jason the green beauty jay north river boys kontratakują strange czego ton travel powder frost rise baśń gi 13th juniorów years ring śmierci zadawane and metal love unite friday musical podróże wiewiórki hunting najczęściej blue dragon soldiers battle face wody year chicago zjednoczona po polsku moich haditha krople wampirów girlz bandziory błękitne dziewczyna slap phat zemsty głos dzwoneczek america nil we łowca błękitny 2012 giallo czarodziej girl chrystus straightheads lodzie dwie man strefa 88 pod 3 idealny jesteś z bob północna flight ciszy junior bell vampire dragonfly fat a irak are ściana hipnos lake amerykańscy doomsday miłości cube fighting sha dobranoc gore bad masakra skylights myślisz czas generał his of heartbreak angel 2 strike donnie free uwolnić zero adrenalina beyond nożycoręki humboldt samochodzik kid africa gulczas back last was recount sanchez movie dhoom crank what eragon guru pocałunek detektyw grudge enslavement alien długo massacre nixon speck amando brasco about jak ventura fourth hellboy name dirty lang pet ii bajzel legion aelita detective człowiek first jump bitwa o philanthropy air earth frequently edward yet christ i league 18 wściekły alvin gdzie done voltage hunter questions conspiracy kochanie baby kiss fido liga na buntownik decydujący decoys shottas ostatni gear grubazzzki chipmunks asked hrabstwo

Tag: świata

Głos z tamtego świata (1962) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-11-22 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Psychologiczny, Polskie

okladka
Akcja filmu toczy się na początku lat sześćdziesiątych w Krakowie. Niespełniony lekarz nazwiskiem Aksamitowski, mimo że nie ukończył studiów medycznych, zarabia na życie udzielaniem porad lekarskich. Pewnego dnia poznaje byłą pielęgniarkę, która twierdzi, że słyszy głosy z "tamtego świata". Od tej pory oboje postanawiają wspólnie naciągać naiwnych, serwując im usługi z pogranicza medycyny i spirytyzmu. Początkowo wszystko układa się bez zarzutu. Jednak przychodzi moment, gdy praktykami Aksamitowskiego zaczyna się interesować sąd.

okladka
Szalony brytyjski kapitalista sprzymierza się z agentami KGB. Wszyscy oni chcą wskrzesić dawny Związek Radziecki. Nie zawahają się nawet przed wkroczeniem na drogę terroryzmu atomowego. Tymczasem MacGyver uczestniczy w przyjęciu urodzinowym swojego przyjaciela, naukowca Paula Morana. Na przyjęcie wkraczają bezwzględni napastnicy, którzy zamieniają rodzinną imprezę w koszmar. W strzelaninie ginie jubilat. MacGyver postanawia schwytać morderców przyjaciela. Próbuje wyjaśnić, nad czym Paul pracował w swoim laboratorium tuż przed śmiercią.

Najstraszliwsze Robale Świata (2005) [Lektor]

Wstawił: marcins | 2011-09-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Owady - fascynują nas i przerażają. Niektóre są wielkie jak talerz, inne śmiertelnie niebezpieczne. Do poznania tych najobrzydliwszych zaprasza znawca - entomolog.

Najgroźniejsze Zwierzęta Świata (part2) (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Okazuje się, że wielkie aglomeracje, hałas i bliskość ludzi nie przeszkadza niektórym zwierzętom w egzystowaniu. W programie poznamy pajęczaki, ssaki i gady, które zamieszkały tuż obok nas. Człowiek ma ogromy wpływ na środowisko. Dla niektórych zwierząt jego obecność jest pozytywnym czynnikiem, dla innych może mieś katastrofalne skutki. Mimo, iż określone gatunki mogą żyć w zgodzie z ludźmi, i tak podlegają swojemu zwierzęcemu instynktowi. Muszą polować i bronić się, by przeżyć. Przekonamy się, jak z tą sztuką poradziły sobie szczury, kangury, kojoty oraz kobry.

Najgroźniejsze Zwierzęta Świata (part1) (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Okazuje się, że wielkie aglomeracje, hałas i bliskość ludzi nie przeszkadza niektórym zwierzętom w egzystowaniu. W programie poznamy pajęczaki, ssaki i gady, które zamieszkały tuż obok nas. Człowiek ma ogromy wpływ na środowisko. Dla niektórych zwierząt jego obecność jest pozytywnym czynnikiem, dla innych może mieś katastrofalne skutki. Mimo, iż określone gatunki mogą żyć w zgodzie z ludźmi, i tak podlegają swojemu zwierzęcemu instynktowi. Muszą polować i bronić się, by przeżyć. Przekonamy się, jak z tą sztuką poradziły sobie szczury, kangury, kojoty oraz kobry.

Między światami / Rabbit Hole (2010) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.

okladka
Wywarł wpływ na życie milionów ludzi na całym świecie, był jedną z czołowych postaci rewolucji informatycznej i stał się jednym z najbogatszych ludzi globu. Ambicje Billa Gatesa sięgają jednak jeszcze dalej.

okladka
Louis Theroux odwiedza największy amerykański legalny dom publiczny w Nevadzie - rozmawia z klientami i prostytutkami.

okladka
Znakomity Robin w inteligentnej, słodko-gorzkiej komedii o niespodziewanych szansach od przekornego losu. Lance Clayton (Robin Williams) zawsze marzył, by zostać sławnym i bogatym pisarzem. Jednak póki co jego największe osiągniecie zawodowe to stanowisko nauczyciela poezji w szkole średniej. Jego syn, Kyle (Daryl Sabara), to nieznośny nastoletni palant, który robi wszystko, aby zatruć ojcu życie. Lance spotyka się z koleżanką z pracy, Claire (Alexie Gilmore), ale ta nie tylko nie chce się ... zaangażować w poważny związek, ale nawet oficjalnie przyznać, że łączy ich coś bliższego. W wyniku dziwacznego i okrutnego zrządzenia losu nasz nieudacznik dostaje życiową szansę. Nagle sława,...

Władcy świata / The Special Relationship (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Historyczny

okladka
Wyprodukowany przez HBO dramat polityczny o początkach urzędowania Tony'ego Blaira (Michael Sheen). Film skupia się na relacjach brytyjskiego premiera z piastującym wówczas stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych Billem Clintonem (Dennis Quaid).

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.