Chmura tagów

świata girl afryka juniorów pragnie lodzie heartbreak strike nożycoręki a konspiracja fido gear podróże długo 30 guru richard powder love powrót jasne masakra boski brasco kontratakują green enslavement błękitny america chipmunks shot awaydays hollow questions musical dragon gone hunting o jesus tinker yet jezus frequently minutes first ventura will odwecie park pizza good wampirów pineapple blueprint joe strefa the rise about irak humboldt bloodrayne wskakuj polsku po jump fat travel gi old znamię dwie minut solidarność pytania fighting czarodziej wants gore conspiracy north na pszczoły koszmarów strange detektyw hypnos bob najczęściej legion soldiers buntownik echelon friday gamer eragon done wyboru dirty of night girlz crank endgame johnny vampire jason wody silent okna czego jimmy hrabstwo voltage what psi baby lake river afonia man deszcz was 3 czasie zemsty moich miłości dragonfly cichy 88 jesteś county beyond sha napięciem battle lang his face samochodzik asked annapolis straightheads północna dziewczyny jay africa 13th frost gangster chrystus ludziach frozen zjednoczona goodbye virgin klątwy sanchez decydujący zero and back school flight dhoom philanthropy aelita człowiek donnie giallo wizard seduction shottas speck bajzel pet doomsday dobranoc z 2 for solid haditha high detective pod we name kid dzwoneczek anioł phat koniec krople ace jak chłopcy global liga last bafana clubbed templariusze league metal cobra grudge beauty pocałunek beowulf decoys kiss idealny kobry hunter ściana jeszcze ton junior image bell year dla głos cube alvin movie eden fourth facet gdzie alien łowca bitwa bad blue bandziory massacre earth gulczas czas ring chicago wicker doctor time widmo uwolnić skylights nixon american amerykańscy kochanie zadawane hipnos amando wiewiórki 18 generał adrenalina are air i years angel christ grubazzzki express błękitne śmierci myślisz boys nil in apartament baśń edward ciszy słonia ostatni wściekły free scissorhands lantern squeakquel ii 2012 recount stąd chillout slap mojej unite hellboy w dziewczyna smoka

Tag: 18

Apollo 18 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-01-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny, Sci-Fi, Thriller

okladka
Oficjalnie, Apollo 17 wystartował w grudniu 1972 roku i była to ostatnia załogowa misja na Księżyc. Rok później, w 1973 roku, Departament Obrony sfinansował kolejną misję, ale tym razem tajną. Wysłani astronauci Nathan i Ben chodząc po powierzchni obcej planety, dokumentują wszystkie wydarzenia. Gdy znajdują dowody na istnienie nowych form życia - muszą pokonać śmiertelną infekcję. Mimo, iż NASA zaprzecza autentyczności jakichkolwiek zdjęć, zapisków i utrzymuje, że żadna taka misja nie miała miejsca - inni twierdzą, że to jedyny prawdziwy powód dlaczego nie odbyło się więcej podróży na Księżyc.

Paragraf 187 / One Eight Seven 187 (1997) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
W systemie edukacji znajdującym się na krawędzi upadku, jeden człowiek został doprowadzony do ostateczności. Trevor Garfield, oddany swojej pracy nauczyciel fizyki w jednej ze szkół na Brooklynie, walczy o pracę w systemie, w którym pogoń za wiedzą musi czasem ustąpić miejsca walce o przetrwanie. Obserwuje jak szkoła zamienia się w strefę wojny. Kiedy Trevor odmawia przepuszczenia na egzaminie jednego ze swoich uczniów, ten w rewanżu rani nauczyciela nożem i zostawia go na krawędzi śmierci. Rok później zraniony i zachwiany wewnętrznie Trevor powraca do nauczania w Los Angeles, gdzie znajduje taki sam świat pełen przemocy

okladka
Film prezentuje w jaki sposób możemy wzbudzić pożądanie partnera, sprawić by w sypialnie nie gościła nuda oraz jak rozbudzić wszystkie zmysły. W filmie zawarte są wypowiedzi seksuologów.

okladka
Doktor Catherine Hood zajmuje się naukowymi badaniami na temat popędu płciowego, o których rzadko kiedy myśleliśmy, ponieważ zajmowaliśmy się zwykłymi metodami pożądania. Serial ukazuje nam ciekawe wywiady, oraz wypowiedzi ludzi zawodowo związanych z erotyką, pornografią, nagością i "uprawianiem miłości". Głównym celem serialu jest poszerzenie widzom wiedzy na temat seksu, oraz wszystkiego co z nim związane.

Nasza Osiemnastka / Nos 18 ans (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Obyczajowy

okladka
To ich wielki dzień: koniec nauki dla osiemnastoletniego Lucasa, jego przyjaciółki Alice, podrywacza Richarda i Maxima, który okazuje się największym Casanovą całej paczki. Po drugiej stronie miasta, Clémence i jej przyjaciółki, seksowna Valentine i romantyczna Clarisse czują ten sam dreszcz oczekiwania. Za kilka tygodni egzaminy końcowe i koniec ze szkołą na zawsze! Podczas przyjęcia oczy Lucasa i Clémence spotykają się. Czują, że to decydująca chwila w ich życiu. Ale rozemocjonowany Lucas zapomina wziąć od Clémence jej numer telefonu. Nie zna go także żaden z jego znajomych. Czy chłopak zdoła ją odnaleźć?

My Wife is 18 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Postrzelona osiemnastoletnia Yoyo, ucząca się w żeńskim liceum, kompletnie nie nadaje się na żonę. Rodzice jednak aranżują jej małżeństwo z synem przyjaciółki. Cheung to trzydziestoletni student mieszkający i uczący się w Anglii. Przez swoje specyficzne poglądy dotyczące płci żeńskiej nie potrafi ukończyć nauki. Jego praca magisterska jest raz za razem oblewana przez komisję składającą się z samych kobiet. Kiedy jego chora babcia prosi go, o to by przed jej śmiercią się ożenił, Cheung wraca do kraju, gdzie spotyka swoją młodziutką, przyszłą żonę. By nie zawieść babci, decydują się na umowne małżeństwo, któremu obydwoje nie dają szansy na przetrwanie.

300 Orgazmów Na Dobę / 300 Orgasmer +18 (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-11 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Czterdziestoletnia samotna matka z północno-zachodniej Anglii zmaga się z tą przypadłością od dziecka. Badający ją neurologowie uznali, że za jej osobliwą przypadłość odpowiadać musi bliżej nieznana dysfunkcja układu limbicznego. Faktem jest, że Michelle znajduje się w stanie ciągłego podniecenia i nawet minimalny bodziec może doprowadzić ją do orgazmu. To sprawia, że często prozaiczne czynności takie jak, mycie włosów, jazda samochodem czy wizyta u dentysty stają się nieoczekiwanym "problemem". Kobieta przekonuje jednak, że przywykła do życia w stanie ciągłej ekstazy. "Dla mnie jest to tak naturalne jak sen czy oddychanie" - mówi. Autorzy filmu towarzyszyli...

Shortbus +18 (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-11-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Sofia jest seksuolożką, która nigdy nie przeżyła orgazmu. Od lat udaje szczytowanie i ukrywa to przed mężem. Próbuje jej pomóc Severin, która na co dzień odgrywa przed mężczyznami rolę dominy i w ten sposób zarabia na życie. Klientami seksuolożki Sofii są Jamie i James, para gejów z wieloletnim stażem. James proponuje partnerowi miłosny trójkąt z młodym muzykiem Cethem, na co Jamie niechętnie się godzi. Intencje Jamesa wykraczają jednak poza wyrafinowane formy rozkoszy, o czym dowiadujemy się dzięki prywatnemu śledztwu prowadzonemu przez podglądacza Caleba. Film przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych.

okladka
Historia pierwszego słowackiego sex-shopu, który został założony przez Karola Raffaya w 1989 roku. Biznes, prowadzony przez następne 20 lat przez Raffaya i członków jego rodziny, jest alegorią losów naszych południowych sąsiadów, którzy mają duży problem z wolnością seksualną. Eksperci próbują wyjaśnić zależności między łóżkowymi upodobaniami Słowaków a ich stosunkiem do demokracji.

okladka
Pogański Rzym. Kiedy podstępnie zamordowany ginie stary cesarz Tyberiusz, jego miejsce zajmuje młody, lecz obłąkany Kaligula. Początkowe represje, godzące w ważne osobistości ówczesnego Rzymu, zyskują nowemu cesarzowi poklask i aprobatę ludu. Nowy władca zaskarbia sobie również poparcie armii przy pomocy złota. Szalony Kaligula skazuje na wygnanie swoją niedoszłą żonę, gdy ta wstawia się za jednym z niesłusznie skazanych byłych przyjaciół cesarza. Zamiast niej na miejsce przyszłej cesarzowej wybiera jedną z największych ladacznic miasta. Potajemnie jednak uprawia kazirodztwo ze swą siostrą Druzyllą, swoją młodzieńczą miłością. Po śmierci Druzylli stan psychiczny cesarza pogarsza...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.