Chmura tagów

questions ciszy gdzie virgin czasie masakra adrenalina johnny what gamer america juniorów nixon najczęściej detective z detektyw pizza time gulczas american ring brasco back clubbed heartbreak dzwoneczek smoka wody generał vampire bandziory koniec krople dziewczyny and zadawane czego jay year bafana battle jasne ii koszmarów good love jezus junior ostatni miłości czas school dragon global we beowulf ściana speck powrót alien green kid joe 18 liga friday grudge girl express bell dragonfly pragnie eden sanchez wampirów fat the 30 napięciem unite about strange strefa angel pod christ błękitne chłopcy metal kiss hipnos wizard asked zjednoczona 88 ton fighting bloodrayne powder jak are gone guru slap klątwy irak samochodzik alvin 2 shot północna massacre myślisz yet boys uwolnić hollow okna templariusze earth decydujący 2012 beauty frost first eragon wants air travel psi dobranoc solid girlz człowiek seduction nil solidarność amando doctor minut odwecie dwie śmierci movie deszcz grubazzzki cube county konspiracja wskakuj moich fourth bajzel hypnos goodbye musical błękitny chillout aelita echelon was man image gi gangster wicker baśń wyboru apartament phat nożycoręki gear richard straightheads 3 afonia jimmy squeakquel will skylights stąd znamię voltage lang kobry bitwa bob afryka chicago fido endgame anioł chrystus mojej conspiracy decoys frozen high boski pszczoły głos zero enslavement ludziach doomsday beyond czarodziej kochanie blueprint hellboy zemsty in świata donnie lantern edward shottas jump done recount widmo name humboldt haditha dziewczyna wiewiórki philanthropy polsku pet river o cichy jeszcze old frequently legion dla minutes łowca pineapple crank silent podróże lodzie po pocałunek ventura awaydays free sha his bad długo idealny park last tinker i 13th flight of north a hunting dhoom buntownik chipmunks na hrabstwo cobra pytania kontratakują facet night jesteś rise years jesus for baby scissorhands africa amerykańscy wściekły gore słonia strike face soldiers giallo ace lake hunter w league blue dirty jason annapolis

Tag: 18

Apollo 18 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-01-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny, Sci-Fi, Thriller

okladka
Oficjalnie, Apollo 17 wystartował w grudniu 1972 roku i była to ostatnia załogowa misja na Księżyc. Rok później, w 1973 roku, Departament Obrony sfinansował kolejną misję, ale tym razem tajną. Wysłani astronauci Nathan i Ben chodząc po powierzchni obcej planety, dokumentują wszystkie wydarzenia. Gdy znajdują dowody na istnienie nowych form życia - muszą pokonać śmiertelną infekcję. Mimo, iż NASA zaprzecza autentyczności jakichkolwiek zdjęć, zapisków i utrzymuje, że żadna taka misja nie miała miejsca - inni twierdzą, że to jedyny prawdziwy powód dlaczego nie odbyło się więcej podróży na Księżyc.

Paragraf 187 / One Eight Seven 187 (1997) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
W systemie edukacji znajdującym się na krawędzi upadku, jeden człowiek został doprowadzony do ostateczności. Trevor Garfield, oddany swojej pracy nauczyciel fizyki w jednej ze szkół na Brooklynie, walczy o pracę w systemie, w którym pogoń za wiedzą musi czasem ustąpić miejsca walce o przetrwanie. Obserwuje jak szkoła zamienia się w strefę wojny. Kiedy Trevor odmawia przepuszczenia na egzaminie jednego ze swoich uczniów, ten w rewanżu rani nauczyciela nożem i zostawia go na krawędzi śmierci. Rok później zraniony i zachwiany wewnętrznie Trevor powraca do nauczania w Los Angeles, gdzie znajduje taki sam świat pełen przemocy

okladka
Film prezentuje w jaki sposób możemy wzbudzić pożądanie partnera, sprawić by w sypialnie nie gościła nuda oraz jak rozbudzić wszystkie zmysły. W filmie zawarte są wypowiedzi seksuologów.

okladka
Doktor Catherine Hood zajmuje się naukowymi badaniami na temat popędu płciowego, o których rzadko kiedy myśleliśmy, ponieważ zajmowaliśmy się zwykłymi metodami pożądania. Serial ukazuje nam ciekawe wywiady, oraz wypowiedzi ludzi zawodowo związanych z erotyką, pornografią, nagością i "uprawianiem miłości". Głównym celem serialu jest poszerzenie widzom wiedzy na temat seksu, oraz wszystkiego co z nim związane.

Nasza Osiemnastka / Nos 18 ans (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Obyczajowy

okladka
To ich wielki dzień: koniec nauki dla osiemnastoletniego Lucasa, jego przyjaciółki Alice, podrywacza Richarda i Maxima, który okazuje się największym Casanovą całej paczki. Po drugiej stronie miasta, Clémence i jej przyjaciółki, seksowna Valentine i romantyczna Clarisse czują ten sam dreszcz oczekiwania. Za kilka tygodni egzaminy końcowe i koniec ze szkołą na zawsze! Podczas przyjęcia oczy Lucasa i Clémence spotykają się. Czują, że to decydująca chwila w ich życiu. Ale rozemocjonowany Lucas zapomina wziąć od Clémence jej numer telefonu. Nie zna go także żaden z jego znajomych. Czy chłopak zdoła ją odnaleźć?

My Wife is 18 (2002) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Postrzelona osiemnastoletnia Yoyo, ucząca się w żeńskim liceum, kompletnie nie nadaje się na żonę. Rodzice jednak aranżują jej małżeństwo z synem przyjaciółki. Cheung to trzydziestoletni student mieszkający i uczący się w Anglii. Przez swoje specyficzne poglądy dotyczące płci żeńskiej nie potrafi ukończyć nauki. Jego praca magisterska jest raz za razem oblewana przez komisję składającą się z samych kobiet. Kiedy jego chora babcia prosi go, o to by przed jej śmiercią się ożenił, Cheung wraca do kraju, gdzie spotyka swoją młodziutką, przyszłą żonę. By nie zawieść babci, decydują się na umowne małżeństwo, któremu obydwoje nie dają szansy na przetrwanie.

300 Orgazmów Na Dobę / 300 Orgasmer +18 (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-11 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Czterdziestoletnia samotna matka z północno-zachodniej Anglii zmaga się z tą przypadłością od dziecka. Badający ją neurologowie uznali, że za jej osobliwą przypadłość odpowiadać musi bliżej nieznana dysfunkcja układu limbicznego. Faktem jest, że Michelle znajduje się w stanie ciągłego podniecenia i nawet minimalny bodziec może doprowadzić ją do orgazmu. To sprawia, że często prozaiczne czynności takie jak, mycie włosów, jazda samochodem czy wizyta u dentysty stają się nieoczekiwanym "problemem". Kobieta przekonuje jednak, że przywykła do życia w stanie ciągłej ekstazy. "Dla mnie jest to tak naturalne jak sen czy oddychanie" - mówi. Autorzy filmu towarzyszyli...

Shortbus +18 (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-11-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Sofia jest seksuolożką, która nigdy nie przeżyła orgazmu. Od lat udaje szczytowanie i ukrywa to przed mężem. Próbuje jej pomóc Severin, która na co dzień odgrywa przed mężczyznami rolę dominy i w ten sposób zarabia na życie. Klientami seksuolożki Sofii są Jamie i James, para gejów z wieloletnim stażem. James proponuje partnerowi miłosny trójkąt z młodym muzykiem Cethem, na co Jamie niechętnie się godzi. Intencje Jamesa wykraczają jednak poza wyrafinowane formy rozkoszy, o czym dowiadujemy się dzięki prywatnemu śledztwu prowadzonemu przez podglądacza Caleba. Film przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych.

okladka
Historia pierwszego słowackiego sex-shopu, który został założony przez Karola Raffaya w 1989 roku. Biznes, prowadzony przez następne 20 lat przez Raffaya i członków jego rodziny, jest alegorią losów naszych południowych sąsiadów, którzy mają duży problem z wolnością seksualną. Eksperci próbują wyjaśnić zależności między łóżkowymi upodobaniami Słowaków a ich stosunkiem do demokracji.

okladka
Pogański Rzym. Kiedy podstępnie zamordowany ginie stary cesarz Tyberiusz, jego miejsce zajmuje młody, lecz obłąkany Kaligula. Początkowe represje, godzące w ważne osobistości ówczesnego Rzymu, zyskują nowemu cesarzowi poklask i aprobatę ludu. Nowy władca zaskarbia sobie również poparcie armii przy pomocy złota. Szalony Kaligula skazuje na wygnanie swoją niedoszłą żonę, gdy ta wstawia się za jednym z niesłusznie skazanych byłych przyjaciół cesarza. Zamiast niej na miejsce przyszłej cesarzowej wybiera jedną z największych ladacznic miasta. Potajemnie jednak uprawia kazirodztwo ze swą siostrą Druzyllą, swoją młodzieńczą miłością. Po śmierci Druzylli stan psychiczny cesarza pogarsza...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.