Chmura tagów

free river pineapple rise shottas jason kontratakują jimmy shot phat odwecie chrystus vampire frozen decoys name jump blue gore and gone hollow junior first massacre face clubbed wicker bajzel śmierci last image cobra czasie asked jesus richard 18 questions czas znamię recount green for yet cichy ostatni mojej napięciem jeszcze strefa beyond buntownik express edward frost soldiers templariusze park america miłości afryka decydujący aelita legion dwie league are afonia 30 pragnie ii hypnos dziewczyny giallo donnie 2 haditha global powder the długo annapolis county wiewiórki lake detective hrabstwo łowca beowulf detektyw strike cube ściana alien doctor i strange christ powrót zadawane apartament blueprint deszcz pet endgame frequently masakra błękitny year pizza ciszy years hunting zjednoczona gangster kochanie crank nożycoręki lodzie chicago krople silent idealny jak konspiracja africa minutes wizard o a travel will amerykańscy widmo goodbye bitwa czego 3 straightheads solid boys voltage wściekły facet fourth generał fat johnny virgin kid time uwolnić doomsday american school jasne hipnos bad kobry musical z w eden angel guru północna dragonfly wody old good eragon pszczoły unite about stąd echelon nil enslavement skylights głos dzwoneczek sha pytania brasco amando okna done humboldt wants jay 2012 gi fighting wskakuj jezus 88 hunter polsku wampirów bafana dragon kiss night man podróże słonia lang ace solidarność koszmarów koniec back metal chipmunks zero girlz dziewczyna his philanthropy człowiek jesteś friday juniorów bob awaydays chłopcy adrenalina gamer minut moich anioł slap po ludziach ton bloodrayne was myślisz high love błękitne bandziory squeakquel bell scissorhands we gdzie seduction grudge ring baby zemsty gear liga north wyboru dobranoc what klątwy of dla battle air conspiracy irak ventura smoka hellboy najczęściej gulczas earth dhoom fido pod samochodzik speck pocałunek alvin joe 13th beauty nixon flight girl boski sanchez heartbreak chillout na baśń lantern grubazzzki świata tinker czarodziej movie dirty psi in

Tag: 30

Pan 3000 / Mr. 3000 (2004) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Opowieść o emerytowanym baseballiście Detroit Tigers (Bernie Mac), który powraca na boisko, by udowodnić, że wciąż jest najlepszym graczem.

300 (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Historyczny

okladka
Film oparty na komiksie Franka Millera opowiada prawdziwą historię. W bitwie pod Termopilami trzystu elitarnych spartańskich żołnierzy pod wodzą króla Leonidasa broniło Grecji przed najazdem perskiej armii króla Kserksesa. Bitwa, mimo że przegrana przez Greków, miała zainspirować całą Grecję do sprzymierzenia się przeciwko Persji i tym samym dać podstawę do budowy demokracji ateńskiej.

Dziś 13, jutro 30 / 13 Going On 30 (2004) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Obyczajowy, Romans

okladka
Trzynastoletnia Jenna Rink marzy o tym, aby stać się ładną i popularną dziewczyną. Podczas jej przyjęcia urodzinowego zaczyna grać w pewną grę, która kończy się dla niej wielkim upokorzeniem. Zrozpaczona dziewczyna początkowo nie chce powrócić do gości, aby nie stać się przedmiotem kpin i żartów. Po pewnym czasie decyduję się wyjść z ukrycia, ale tuż przed tym wypowiada życzenie, które w cudowny sposób spełnia się. Wszystko było by dobrze gdyby nie to, że Jenna przenosi się w przyszłość, pięć dni przed jej trzydziestymi urodzinami.

okladka
Po przetrwaniu wydarzeń w miasteczku Barrow na Alasce, Stella Olemaun przeprowadza się do Los Angeles, gdzie celowo ściąga na siebie uwagę miejscowej społeczności wampirów, aby stawić im czoło i pomścić śmierć swojego męża, Ebena.

300 mil do nieba (1989) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Obyczajowy, Psychologiczny, Polskie

okladka
W 1985 roku bracia Zielińscy, piętnastoletni Adam i dwunastoletni Krzysztof, ukryci pod podwoziem ciężarówki przedostali się do Szwecji. Polskie władze za wszelką cenę starały się sprowadzić chłopców do kraju. Ich rodzice nie wystąpili z żądaniem ekstradycji, uważając, że chłopcy sami powinni decydować o swoim losie. Odebrano im w efekcie prawa rodzicielskie. Obaj chłopcy pozostali w Szwecji. Do uzyskania pełnoletności mieszkali w rodzinie zastępczej. Dzisiaj są już całkowicie samodzielni. Film Maciej Dejczera obejrzeli na Kongresie Praw Człowieka i Obywatela w Strasburgu w 1989 roku. Powiedzieli o nim, że w pełni oddaje ich przeżycia. Jednak "300 mil do nieba" nie jest...

okladka
W Las Vegas odbywa się właśnie tydzień z Elvisem. Całe miasto zdominowane jest przez fanów naśladujących króla rocka, obowiązkowo odzianych w charakterystyczne dla Presleya stroje i z wielkimi bokobrodami. Jednak pięciu mieszkańców zameldowanych w hotelu Riviera w futerałach na gitary wcale nie nosi instrumentów, ponieważ zajęte są one przez broń, a faceci planują wielki skok na hotelowy sejf. Dla tych pięciu zbirów będzie to napad życia. Dowodzi nimi wielokrotnie już skazywany Michael i jego

30 dni mroku / 30 Days of Night (2007) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-04-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Małe miasteczko na Alasce , co roku pogrąża się na 30 dni w mrokach nocy. Tego roku ciemność skrywa przerażające niebezpieczeństwo... Większość mieszkańców Barrow na Alasce przeprowadza się na okres 30-dniowych ciemności na północ , gdzie panują bardziej przyjazne warunki pogodowe. Garstka pozostałych osób z przerażeniem odkrywa , że w odciętym od świata miasteczku nie są sami... Przed nieznanym zagrożeniem usiłuje bronić mieszkańców para szeryfów- Eben (Hartnett) i Stella (George).

300 Spartan / The 300 Spartans (1962) [ENG]

Wstawił: wicherek | 2011-02-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Przygodowy, Wojenny, Wersja ENG

okladka
Film opowiada o słynnej bitwie pod Termopilami z 480 r. p.n.e., w której żołnierze greccy, głównie wojownicy ze Sparty dowodzeni przez Leonidasa, stawili czoła olbrzymiej, prawie 20krotnie większej armii perskiej pod wodzą Kserksesa. Przytłaczająca przewaga liczebna Persów oraz zdrada, sprawiły iż Spartanie ponieśli klęskę, jednakże dzięki swojej odwadze i bohaterstwu opóźnili marsz armii perskiej w kierunku greckich miast-państw.

300 Orgazmów Na Dobę / 300 Orgasmer +18 (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-11 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Czterdziestoletnia samotna matka z północno-zachodniej Anglii zmaga się z tą przypadłością od dziecka. Badający ją neurologowie uznali, że za jej osobliwą przypadłość odpowiadać musi bliżej nieznana dysfunkcja układu limbicznego. Faktem jest, że Michelle znajduje się w stanie ciągłego podniecenia i nawet minimalny bodziec może doprowadzić ją do orgazmu. To sprawia, że często prozaiczne czynności takie jak, mycie włosów, jazda samochodem czy wizyta u dentysty stają się nieoczekiwanym "problemem". Kobieta przekonuje jednak, że przywykła do życia w stanie ciągłej ekstazy. "Dla mnie jest to tak naturalne jak sen czy oddychanie" - mówi. Autorzy filmu towarzyszyli...

okladka
Dokument ten powstał z okazji 30-lecia powstania filmu ”Piątek 13-go”. Horror ten po dzień dzisiejszy jest fenomenem kina grozy. W dokumencie dowiemy się między innymi dlaczego producenci w dalszym ciągu uważają Jasona i jego przygody za chwytliwe i wartościowe. Na obraz składają się głównie wywiady z ludźmi, którzy przez lata mieli okazję brania udziału w tworzeniu historii tej jakże udanej serii.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.