Chmura tagów

okna czas z in bandziory sanchez amando shot global kobry fat wampirów questions grudge travel adrenalina about skylights awaydays kid friday głos koniec humboldt w yet cichy ton bad detective blue girl śmierci africa legion pineapple air gamer high dirty wściekły nożycoręki love psi wskakuj echelon fighting squeakquel strike łowca wants minutes czasie aelita philanthropy doctor myślisz konspiracja afryka christ facet zjednoczona giallo junior cube eragon zero jay idealny was america gore earth north straightheads crank silent hellboy dhoom stąd 30 conspiracy blueprint smoka bob dziewczyny deszcz free 18 pizza gdzie years unite angel fourth ciszy odwecie for will ace ludziach detektyw girlz nil 3 buntownik powder back decydujący frost lodzie klątwy dragon generał and alien joe samochodzik kontratakują gone gulczas strange year river północna napięciem doomsday endgame strefa afonia anioł gangster express juniorów park vampire wizard shottas boski sha mojej jesteś school pytania beyond lantern znamię face hrabstwo recount jump ii donnie chillout speck minut czego ostatni eden hunter last beowulf a time moich what guru powrót we amerykańscy miłości phat koszmarów solidarność voltage pod ściana uwolnić county the good długo seduction cobra wicker movie flight krople grubazzzki american boys dobranoc dziewczyna chłopcy i man scissorhands widmo league chrystus enslavement lang templariusze beauty soldiers liga bitwa of polsku po gear goodbye gi nixon chicago hypnos podróże hunting zemsty tinker pocałunek irak haditha decoys człowiek jezus fido heartbreak image jesus jak błękitne słonia bell frozen lake wyboru old dzwoneczek błękitny 88 slap frequently świata hollow musical baby zadawane apartament annapolis o bajzel hipnos pszczoły rise jasne richard jason first brasco pragnie wody bloodrayne done battle czarodziej edward dla dwie his asked pet masakra wiewiórki massacre johnny 2012 ring 2 are 13th metal night dragonfly virgin name alvin baśń chipmunks solid kiss na ventura jeszcze bafana clubbed kochanie green jimmy najczęściej

Tag: Destination

Oszukać przeznaczenie 5 / Final Destination 5 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Grupa współpracowników jedzie autobusem na wyjazd integracyjny. Jeden z chłopaków, Sam, ma wizję katastrofy - most, na który za chwilę wjadą, runie do wody, przyczyniając się do śmierci dziesiątek ludzi. Bohaterowie uratują się spod ostrza kosy, ale porządek rzeczy nie jest czymś, z czym można igrać bez konsekwencji. Kostucha i tak upomni się o maruderów.

okladka
Nieważne dokąd uciekniesz, nieważnie gdzie się schowasz... nie oszukasz śmierci. W Oszukać przeznaczenie 5 Śmierć jest jak zawsze wszechobecna. Jej moce zostają wyzwolone, gdy przeczucie jednego człowieka ratuje grupę robotników od śmierci pod gruzami mostu wiszącego. Przeznaczeniem tych ludzi było nie przetrwać. Teraz w przerażającym wyścigu z czasem, przeklęta grupa gorączkowo próbuje odkryć sposób ucieczki przed złowrogim planem Śmierci.

okladka
Podczas lotu z Kolumbii, samolot którym lecą dr Carrie Ross i jej córka, zostaje opanowany przez śmiertelnie niebezpieczne mrówki. Wraz z gen. Ethanem Hartem pani entomolog próbuje uratować lot przed katastrofą.

okladka
Nieważne dokąd uciekniesz, nieważnie gdzie się schowasz... nie oszukasz śmierci. W Oszukać przeznaczenie 5 Śmierć jest jak zawsze wszechobecna. Jej moce zostają wyzwolone, gdy przeczucie jednego człowieka ratuje grupę robotników od śmierci pod gruzami mostu wiszącego. Przeznaczeniem tych ludzi było nie przetrwać. Teraz w przerażającym wyścigu z czasem, przeklęta grupa gorączkowo próbuje odkryć sposób ucieczki przed złowrogim planem Śmierci.

okladka
Maroko Przeszłość i Przyszłość / Destination Maroc (2010) TVRip Lektor PL Dokumentalna podróż po Maroku, które łączy w sobie trzy tysiące lat historii, siedem różnych klimatów i może pochwalić się czterema imponującymi miastami oraz cudowną piaszczystą plażą ciągnąca się przez setki kilometrów.

Oszukać przeznaczenie 2 / Final Destination 2 (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Druga część filmu opowiadająca o tym jak przeznaczenie upomina się o osoby, którym udało się w dziwny sposób uniknąć śmierci. Nastoletnia Kimberly Corman udaje się z przyjaciółmi na wycieczkę. Wyruszają samochodem, tuż po wjeździe na autostradę 23 dochodzi do karambolu spowodowanego przez ciężarówkę przewożącą ścięte drzewa. W katastrofie ginie wiele osób. Jest to jednak tylko wizja jaką Kimberly doznaje tuż przed wjazdem na ową autostradę. Dziewczyna siejąc panikę wśród przyjaciół i innych ludzi oczekujących na wjazd na drogę szybkiego ruchu ratuje im życie, gdyż po chwili dochodzi do autentycznej katastrofy. Podobnie jednak jak w przypadku feralnego lotu 180 z pierwszej...

okladka
28-letni doktorant uniwersytetu w Kansas, Omar Razaghi (Metwally), wygrał prawa do napisania biografii latynoamerykańskiego pisarza Julesa Gunda. Omar musi jednak ukrywać ten fakt przed trzema osobami, które były blisko niego: bratem, jego wdową oraz panią domu, aby doszło do autoryzacji jego pracy.

Oszukać przeznaczenie / Final Destination (2000) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Mieliście kiedyś przeczucie, które się sprawdziło? Wybierający się na wycieczkę szkolną Alex miał. Tuż przed odlotem jego samolotu do Paryża Alex (Devon Sava) widzi oczami duszy, jak maszyna wybucha niedługo po starcie. Przerażony chłopak z marnym skutkiem próbuje ostrzec pasażerów przed grożącym im niebezpieczeństwem. Za wywołane zamieszanie zostaje wraz z kilkorgiem kolegów usunięty z samolotu - na szczęście, gdyż dzięki temu unikają oni śmierci. Szczęście z ocalenia życia nie trwa jednak długo. Bo czy rzeczywiście można uciec od swojego losu? Kiedy niedoszłe ofiary powietrznej katastrofy zaczynają ginąć w nieszczęśliwych wypadkach, wszystko wskazuje na to, że śmierć była...

Oszukać przeznaczenie 3 / Final Destination 3 (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
W wesołym miasteczku grupa licealistów chce uczcić zbliżające się zakończenie szkoły. Wendy robiąc mnóstwo zdjęć swoim przyjaciołom, widzi na jednym z nich zrobionym podczas korzystania z jednej z atrakcji zwanej Spadaniem, jak w obiektywie zmienia się jego nazwa na Śmierć. Ponieważ ma złe przeczucia nie chce wejść na Diabelski Lot na kolejce górskiej, ale za namową swojego chłopaka zmienia zdanie. Już na samym początku podczas wsiadania do kolejki zaczyna z siłowników dociskających pasażerów wyciekać olej. Pomimo ostrzeżeń o nie zabieraniu luźnych przedmiotów ze sobą, jeden z chłopaków zabiera ze sobą kamerę, która podczas przejazdu wypada mu z ręki powodując katastrofę. Jest...

okladka
Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku – samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie – ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa – cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W najwyższym pośpiechu ucieka ze stadionu, zabierając ze sobą 12 innych osób. Lecz śmierć powraca, by dokończyć dzieła – ocaleni giną kolejno w najbardziej nieprawdopodobnych wypadkach.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.