Chmura tagów

eden johnny annapolis detective grubazzzki minutes koniec słonia boys chrystus detektyw cichy afryka name kobry anioł slap ciszy bafana powder decydujący north gore 30 endgame strike pszczoły chillout green solidarność high hunting park express irak doomsday shot jesteś wiewiórki girlz baśń lodzie aelita na 88 wampirów chicago kontratakują 13th hunter cobra decoys pytania gamer bloodrayne dwie ring yet are północna czas back goodbye nil długo league z amando pet earth świata night tinker musical jezus ton błękitne psi koszmarów łowca wskakuj jay skylights powrót jeszcze samochodzik soldiers fido adrenalina krople america idealny dziewczyny grudge jump frozen river gone voltage w zjednoczona kochanie silent ludziach znamię czego uwolnić asked echelon guru we cube 2012 minut dragonfly boski donnie about was mojej free myślisz dirty amerykańscy junior doctor massacre what for hrabstwo years friday and rise questions strefa pod legion hollow afonia 3 po jimmy school shottas of heartbreak facet sanchez gear buntownik phat widmo will beowulf ace straightheads bandziory nixon christ unite old i śmierci pragnie fat generał wants chłopcy apartament juniorów fourth alvin done miłości dhoom blueprint his dobranoc county recount kid pizza air 2 zemsty dziewczyna o masakra hypnos ventura dragon africa speck the wściekły solid beyond clubbed hipnos angel ii podróże giallo frost metal frequently odwecie dla najczęściej wody awaydays chipmunks pineapple zero moich fighting good kiss scissorhands deszcz lang image polsku gdzie napięciem ściana last haditha flight baby crank bajzel eragon wizard face virgin american nożycoręki sha squeakquel joe jason seduction brasco jesus blue człowiek love lantern alien philanthropy 18 zadawane year czasie travel wyboru templariusze smoka ostatni liga global in battle movie bad vampire czarodziej okna wicker time pocałunek bob dzwoneczek conspiracy man edward beauty klątwy strange jak first błękitny jasne gi girl konspiracja gangster bell bitwa humboldt lake richard hellboy stąd głos a enslavement gulczas

Tag: Dragon

Dragons: Gift of the Night Fury (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-11-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Przygodowy

okladka
Mieszkańcy wioski Berk przygotowują się do wakacji. Wśród nich jest młody Hiccup, który wraz ze swoim smokiem ma udać się w pełną przygód podróż.

Dance of the Dragon (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Muzyczny, Obyczajowy

okladka
Historia tancerza i jego nauczycielki, których wspólna praca powoduje, iż zakoch*ją się w sobie. "Dance of the Dragon" to także odrobina kina akcji, ale głównym tematem jest wątek romantyczny rozgrywający się na salonach tanecznych.

There Be Dragons (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Młody dziennikarz, porzucony niegdyś przez swego ojca, prowadzi dochodzenie w sprawie Josemarнi Escrivб de Balaguera, który jest obecnie kandydatem do kanonizacji, a jak się okazało, był również bliskim przyjacielem jego ojca. Odkrywanie skomplikowanych relacji dwóch mężczyzn, od dzieciństwa poprzez okropności wojny domowej w Hiszpanii ukazuje wielki dramat pełen namiętności, zdrady, miłości i religii.

okladka
Wielki przebój kinowy "Mumia" doczekał się trzeciej odsłony. Tym razem los (do spółki ze scenarzystami) rzuca głównych bohaterów do Azji. Brendan Fraser powraca jako nieustraszony odkrywca Rick O'Connell, by zmierzyć się ze świeżo wskrzeszonym cesarzem Hanem (Jet Li). Ich walka rozegra się wśród starożytnych grobowców i na szczytach himalajów. Rickowi towarzyszą syn Alex (debiutujący Luke Ford), żona Evelyn (Maria Bello) oraz jej brat, Jonathan (John Hannah). O'Connellowie muszą pokonać mumię bo w przeciwnym razie światem zawładnie złowroga i bezlitosna siła. Cesarz smok, skazany przez podstępną czarodziejkę (Michelle Yeoh) na wieczny niebyt, postanawia odzyskać dawne wpływy...

okladka
W czasach legend, dwa królestwa – Draigar i Norvagen – toczyły tysiącletnią wojnę. Wielkie smoki, które dzięki swoim Kryształom mocy przyniosły światu pokój i wiedzę, były na wymarciu a obie strony konfliktu – zwłaszcza książę Dev z Norvagen i księżniczka Kyra z Draigaru – obwiniały się wzajemnie o wyniszczenie szlachetnych bestii. Ale tylko mag imieniem Xenoz znał wyjaśnienie tej tajemnicy – ale wszystko się zmienia w chwili, gdy z portalu wiodącego do krainy smoków nie przybył olbrzymi Czarny Smok, przynosząc dar, który na zawsze odmienił przeznaczenie królewskich rodów i los ich poddanych.

okladka
Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki Cressidy Cowell „Jak wytresować smoka", której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

Smoczy wiek / Age of the Dragons (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Fantasy, Sci-Fi, Thriller

okladka
Film oparty na powieści "Moby Dick", przedstawiający kapitana Ahaba i jego dzielną ekipę w polowaniu na najstraszliwsze stwory jakie kiedykolwiek istniały - SMOKI. Ismael, charyzmatyczny harpunnik, dołącza do ekipy w zamian za obietnicę ogromnych bogactw. Adoptowana córka Ahaba, Rachel, rujnuje szanse na polowanie. I na dodatek najlepszy harpunnik, Stubbs, pakuje drużynę wprost w smocze łapska... Tak naprawdę nie chodzi o polowanie - chodzi o zaspokojenie swojej żądzy. Żądzy zemsty, którą Ahab czuje do "Białego Smoka", który przyczynił się do śmierci jego rodziny, raniąc także i jego. W trakcie operacji drużyna będzie musiała zdecydować, kto jest prawdziwym...

Znamię / Dragonfly (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film opowiada historię owdowiałego lekarza, któremu wydaje się, iż zmarła żona usiłuje nawiązać z nim kontakt w trakcie, kiedy jego pacjenci wpadają w stan śmierci klinicznej. W pewnym momencie liczba takich przypadków na oddziale kierowanym przez wspomnianego lekarza zaczyna wzrastać.

Fire & Ice: The Dragon Chronicles (2008) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Przygodowy

okladka
Film fantasy wyprodukowany dla stacji SciFi, którego akcja dzieje się w świecie pełnym magii, smoków i rycerzy. Księżniczka Luisa i rycerz Gabriel muszą stawić czoła smokom, które atakują ich królestwo.

okladka
Od zera do bohatera tak można podsumować życie człowieka, który pomimo krótkiego niestety żywota i skromnej przecież filmografii do dziś rozpala umysły ludzi na całym świecie, a w swym rodzinnym Hong Kongu doczekał się nawet pomnika. Film "Smok: historia Bruce'a Lee" przedstawia dzieje najsławniejszego mistrza wschodnich sztuk walki od urodzenia do śmierci. Obserwujemy młodego Lee, który zmuszony jest uciekać z rodzinnego kraju do Ameryki, która jawi się jemu i wielu innym jako prawdziwy raj na ziemi. Rzeczywistość weryfikuje jednak marzenia tak stało się również w tym przypadku: nie osiągnąwszy upragnionego szczytu sławy Bruce powraca w końcu do ojczystego Hongkongu, gdzie...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.