Chmura tagów

joe na bloodrayne baśń konspiracja błękitny a what air kiss hollow beowulf river hrabstwo deszcz hunter unite 2012 the doctor amando global movie enslavement juniorów liga ring are of girl friday goodbye junior slap gear angel jasne old i donnie wyboru decoys czarodziej wizard 13th najczęściej stąd musical time czas solid echelon battle śmierci kobry america jesus bad lang jezus high idealny dragon blue will czego gi beyond długo krople dzwoneczek detective alvin league ventura jak north polsku chipmunks nixon jump wiewiórki love kid masakra christ cube year alien good asked questions about cichy flight straightheads 30 zadawane chrystus pod vampire powrót bitwa eden napięciem uwolnić strange first adrenalina znamię endgame błękitne frequently lodzie africa we boys for smoka sanchez samochodzik legion facet mojej tinker aelita minut county massacre silent ściana anioł apartament dwie boski haditha hellboy gulczas clubbed decydujący czasie fourth conspiracy fido irak ostatni earth shottas głos hypnos jimmy pineapple miłości face express dziewczyna brasco jason girlz nożycoręki hipnos eragon 3 z widmo ciszy frozen annapolis wściekły pytania scissorhands templariusze green pet virgin człowiek speck grudge free gone zero pizza koniec american dla kontratakują afonia 18 powder bell dobranoc bandziory 88 frost image klątwy buntownik man słonia baby pocałunek dhoom name generał odwecie pszczoły hunting skylights chicago solidarność last school po ace beauty psi heartbreak detektyw gangster philanthropy gore wody strefa yet shot sha ton bob fat park afryka metal wicker voltage grubazzzki crank minutes zjednoczona night dragonfly phat years in gamer chillout richard rise dirty kochanie o gdzie koszmarów travel was bafana fighting done cobra łowca edward doomsday chłopcy blueprint w jay humboldt moich zemsty bajzel guru świata recount wskakuj północna amerykańscy myślisz awaydays and wampirów back lake his giallo ii wants 2 lantern podróże seduction jeszcze strike dziewczyny okna jesteś ludziach johnny pragnie nil soldiers squeakquel

Tag: Ring

Sprowadzić Ashley Do Domu / Bringing Ashley Home (2011) [Lektor]

Wstawił: admin | 2012-01-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film ukazuje relacje pomiędzy siostrami - odpowiedzialną Libbą Phillips (A.J. Cook) a beztroską i sprawiającą kłopoty Ashley (Jennifer Morrison). Kiedy Ashley nagle znika bez śladu Libba i matka, Michelle (Patricia Richardson) dokładają wszelkich starań, by odnaleźć zaginioną. Po latach poszukiwań, reszta rodziny jest wykończona, ale Libba się nie poddaje. Zdegustowana brakiem możliwości zlokalizowania zaginionych, zakłada organizację “Outpost for Hope” i kontynuuje poszukiwania.

Bringing Up Bobby (2011) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Film opowiada historię zawodowej oszustki Olive i jej syna Bobby'ego, którzy przenoszą się do Oklahomy w poszukiwaniu lepszego życia. Ich beztroska zostaje jednak zaburzona kiedy kryminalna przeszłość Olive dosięga ją na nowo i kobieta staje przed wyborem: może dalej żyć w przestępstwie lub dać Bobby'emu szansę na normalne życie.

okladka
Czwarta część kukurydzianej sagi, której za inspirację posłużyło opowiadanie mistrza horroru Stephena Kinga. Studentka medycyny Grace Rhodes wraca do rodzinnej miejscowości Grand Isle Nebraska, by opiekować się chorą na nerwy matką. Podejmuje pracę w szpitalu. Niebawem w miasteczku zaczyna szerzyć się dziwna gorączka, która dotyka tylko dzieci. Matka i córka zaczynają być dręczone przez straszliwe wizje. Nazajutrz we wszystkich dzieciach zachodzi przemiana - stają się złe i zaczynają dybać na życie dorosłych Tajemnicza zaraz ma związek z dziecięcym kaznodzieją, zabitym przez miejscowych ludzi, który wraca po śmierci, aby się zemścić...

Królowa ringu / Against the Ropes (2004) [Napisy]

Wstawił: marcins | 2011-09-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Obyczajowy

okladka
Fabularyzowana biografia znanej promotorki boksu zawodowego Jackie Kallen. Historia jej walki o sukces i przetrwanie w zdominowanym przez mężczyzn świecie sportu. Meg Ryan tym razem w nietypowej dla siebie roli dramatycznej.

The Warring States / Zhan Guo (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Wojenny

okladka
Akcja filmu rozgrywa się około 355r. p.n.e. w środku chińskiej epoki Walczących Królestw, w związku z tym istnieje wielkie zapotrzebowanie na wiedzę dotyczącą strategii wojennej. Ofiarą tej sytuacji jest pacyfista Sun Bin, uczeń legendarnego Gui Guzi'ego, autora "Sztuki Wojennej", który jest rozchwytywany przez rywalizujące królestwa Wei i Qi. Do świata wojen, intryg i zasadzek wkrada się także delikatny wątek romantyczny, który jeszcze bardziej pogłębia dramatyzm całej opowieści.

Sex Story / No Strings Attached (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Emma (Natalie Portman) i Adam (Ashton Kutcher) przypadkowo spotykają się po latach. Ponieważ Emma cierpi na swego rodzaju "alergię na związki", a Adam zupełnie je odrzucił – zresztą dlatego, że jego ojciec (Kevin Kline) zaczął spotykać się z jego byłą dziewczyną - oboje decydują wyrzec się emocji, z jakimi ma się do czynienia będąc w romantycznym związku i zostać przyjaciółmi. Zero zaangażowania, kłamstw, zazdrości, wspólnych śniadań, tęsknoty... jednym słowem żadnych zobowiązań.

Wiosna 1941 / Spring 1941 (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Historyczny

okladka
Clara jest młodą wiolonczelistką, która jako jedyna z rodziny ocalała z Holocaustu. Gdy po latach znów przyjeżdża do Polski, odżywają jej dawne wspomnienia. Gdy do  Polski wkraczają Niemcy, ucieka ze swoim mężem i córkami do najbliższej wioski, gdzie pomaga im polska chłopka Emilia.

Offspring (2009) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Nieopodal małego nadmorskiego miasteczka pojawia się rodzinka kanibali, żyjąca jak ludzie pierwotni. Już wkrótce ich łupem zaczynają padać miejscowi. Po kolejnym bestialskim morderstwie, lokalna policja rozpoczyna poszukiwania. Tylko, że w tym samym czasie kanibale atakują kolejną rodzinę.

okladka
Clark i Mary mieszkają na farmie. Któregoś dnia Clark ulega wypadkowi, nie jest w stanie pracować. Z pomocą przychodzi mu nieznajomy, który znalazł się w okolicy przejazdem. Nate zakochuje się w córce Daviesów, Missie. Niestety, ma konkurenta, Granta Thomasa, który pracuje na kolei. Dziewczyna jest w rozterce, nie potrafi dokonać wyboru.

Olimpiada / The Ringer (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Pełen uroku, życiowy nieudacznik Steve Barker (Johnny Knoxville), zmuszony przez długi i swego chciwego wuja (Brian Cox) wpada na nieprawdopodobny, zasługujący na prawdziwą pogardę, zwariowany pomysł. Udaje upośledzonego, by wziąć udział w Olimpiadzie Specjalnej, na której zamierza wywalczyć złoto. Gdy konkurenci Steve'a wykrywają jego oszustwo, nakłaniają go do podjęcia największego wyzwania, by zostal po prostu lepszym człowiekiem. Wyprodukowany przez nieustraszonych braci Farrellych (Sposób na blondynkę, Płytki facet) film Olimpiada śmieszy od startu do mety.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.