Chmura tagów

doctor sanchez błękitne zero facet po bitwa dzwoneczek z blueprint czasie wizard beyond apartament solidarność gulczas dirty crank school wody lantern amando buntownik junior lang nixon endgame nil okna beowulf jesus first legion wściekły ściana musical frost bad green chillout bafana juniorów dragonfly śmierci clubbed joe last philanthropy frozen boski w was uwolnić bell bob decydujący eden pocałunek slap bandziory zadawane świata grudge dragon friday eragon global dziewczyny hunting północna annapolis strange park virgin jay ring silent travel jak kochanie ton and ventura minutes beauty czas alvin girl pytania face baby good brasco polsku jesteś unite giallo squeakquel błękitny gone chłopcy kobry ciszy frequently the strefa wicker dobranoc czego długo kiss hunter gore for o of znamię dla lake afonia powder guru earth seduction strike powrót jump back 13th moich solid edward łowca doomsday gangster masakra scissorhands massacre wampirów a 2 koszmarów chrystus zemsty gdzie na generał pizza amerykańscy vampire pod podróże mojej girlz heartbreak samochodzik what league chipmunks metal air hypnos time hrabstwo hipnos johnny awaydays czarodziej high człowiek straightheads pszczoły 30 america słonia fido lodzie north miłości dhoom about yet bloodrayne irak krople man stąd detective boys pet gamer gear odwecie detektyw cube conspiracy widmo shottas afryka we ii dwie shot adrenalina minut myślisz years jason questions angel 3 ludziach 88 pineapple anioł free rise are done africa flight blue psi napięciem ace liga image love baśń pragnie kid deszcz aelita chicago tinker jeszcze recount jimmy his voltage wants battle haditha hollow ostatni skylights phat koniec richard cichy głos night idealny i hellboy county dziewczyna enslavement old grubazzzki wskakuj donnie wyboru 18 soldiers river fourth echelon decoys will goodbye alien christ fighting speck smoka fat year humboldt bajzel jezus klątwy najczęściej american movie sha jasne asked express konspiracja wiewiórki kontratakują nożycoręki gi in zjednoczona templariusze cobra name 2012

Tag: River

Nil Rzeka Bogów / Nile River of Gods (1995) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dzieje Nilu, cudownej rzeki starożytnych Egipcjan, symbolu życia i nieśmiertelności. To tu, dzięki naniesionym przez wodę żyznym mułom powstała jedna z największych cywilizacji.

okladka
W lutym 1945 roku bombowce amerykańskie niszczą strategiczny most na rzece Kwai w okupowanej przez Japończyków Tajlandii. W odwecie komendant obozu jenieckiego dla aliantów rozkazuje rozstrzelać trzech jeńców. Do egzekucji nie dochodzi, bowiem w ostatniej chwili przyjeżdża nowy japoński dowódca. Wydaje rozkaz przeniesienia obozu do Japonii. Jednocześnie w pobliskiej wiosce trwają przygotowania do akcji zbrojnej przeciw okupantom.

Rzeka krwi / Blood River (2009) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Thriller, Western

okladka
Młode małżeństwo postanawia odwiedzić swoją rodzinę. Para decyduje się na podróż samochodem przez pustynne tereny Nevady. W trakcie wyprawy docierają do na pozór opuszczonego miasteczka, w którym spotykają tajemniczego mężczyznę. Nieznajomy wzbudza w nich przerażenie...

Czysta przyjemność / The Pleasure Drivers (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
Kilka niezależnych (pozornie) historii. Cudzołożący terapeuta, młoda call-girl o socjopatycznych skłonnościach, agresywna zawodowa zabójczyni?lesbijka, niestabilny psychicznie były guru sekty, wychodząca z narkotycznego nałogu młoda porywaczka... Wszystkie te malownicze postaci usiłują znaleźć odrobinę satysfakcji i przyjemności w mrocznym światku Los Angeles. Sekwencja niezwykłych zbiegów okoliczności sprawi, że ich drogi skrzyżują się w dramatycznych okolicznościach.

River Queen (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat, Przygodowy, Wojenny

okladka
Zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o miłości, odwadze i poświęceniu.Na Nowej Zelandii trwa wojna między wojskami brytyjskimi a miejscową ludnością. Młoda Irlandka Sarah przybywa na wyspę, by tu szukać swego miejsca na ziemi. Gdy ktoś porwie jej ukochanego synka, Sarah z pomocą doświadczonego żołnierza Doyle'a wkracza w sam środek wojennej zawieruchy by ocalić najdroższą istotę.

Taksówkarz / Taxi Driver (1976) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Sensacyjny

okladka
Jodie Foster, Cybill Shepherd, Harvey Keitel, Peter Boyle i Albert Brooks partnerują Robertowi De Niro w realistycznej do granic historii nowojorskiego taksówkarza-psychopaty, który posuwa się dość daleko, aby ocalić nastoletnią prostytutkę. Motion Picture Guide Review pisał o Taksówkarzu: "Kamień milowy kina lat 70. Ten film objawił światu reżysera Martina Scorsese, scenarzystę Paula Schradera i wielkiego aktora Roberta De Niro".

Świat rzeki / Riverworld (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Fantasy, Przygodowy, Sci-Fi

okladka
Jest rok 2009: W czasie powrotu na Ziemię "ginie" astronauta Jeff Hale. Śmierć nie jest jednak końcem, gdyż Jeff się budzi w jakimś dziwnym świecie. Dowiaduje się, że on i jeszcze kilka innych osób zostało wybranych, aby zmartwychwstać w tak zwanym "Riverworld". Okazuje się także, że mają do wypełnienia specjalną misję, w czasie której każdy będzie musiał dać z siebie wszystko.

okladka
Film jest opowieścią o farmerze, który właśnie opuścił więzienie, jego synu i ambitnej piosenkarce z saloonu. Oszukani przez byłego chłopaka Kay muszą przetrwać pośród dzikiej, ale pięknej przyrody. Zmierzą się do dzikimi zwierzątami, Indianami, polującymi myśliwymi i wzburzonymi wodami rzeki, przez którą spróbują przeprawić się tratwą. Będą musieli nauczyć się poskromić swą dumę oraz gniew, i opiekować się sobą wzajemnie.

London River (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowy

okladka
Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie obraz o tragedii rozłamu świata na Wschód i Zachód oraz o nadziei płynącej z niezwykłego spotkania. Jest 7 lipca 2005 roku. W centrum Londynu eksplodują cztery bomby - trzy w tunelach metra, czwarta w miejskim autobusie. Giną 52 osoby. Na angielskiej prowincji telewizyjnych doniesień o wybuchach słucha Elisabeth (Brenda Blethyn). Jej córka Jane od lat mieszka i uczy się w Londynie. Teraz jej telefon nie odpowiada, więc zmartwiona matka postanawia osobiście sprawdzić, czy nic jej się nie stało. W tym samym czasie z Francji do Londynu rusza Afrykańczyk Ousmane (Sotigui Kouyaté). Kiedy go poznajemy, modli się po muzułmańsku. Syn Ousmane to również jeden...

okladka
W dolinie Nilu narodziła się starożytna cywilizacja. Od wieków rzeka ta pełni najważniejszą rolę w gospodarce i kulturze Egiptu. Twórcy dokumentu ukazują, jak ten system wodny wpływa na życie milionów ludzi. Ukazują społeczności mieszkające u jego brzegów. Poznamy handlowców, artystów i rzemieślników, którym rzeka ułatwia życie i pracę. Przyjrzymy się również wielkim miastom, których mieszkańcy uczą się panowania nad ogromną masą wody.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.