Chmura tagów

człowiek philanthropy błękitne gi w jason hypnos year recount skylights dzwoneczek rise baby wściekły na silent vampire will beowulf świata donnie baśń anioł america ciszy pineapple was pytania boski dobranoc name polsku shottas dla annapolis cobra ściana amerykańscy pszczoły free jak apartament phat jesteś flight ii alien hipnos fourth napięciem beyond zadawane mojej high eragon 2 czego endgame brasco chillout długo powrót for boys chłopcy lake girl unite bloodrayne fat frost słonia yet uwolnić pet facet blueprint okna frequently północna 88 strefa done eden 3 dziewczyna deszcz jeszcze gone ventura american angel jezus generał wiewiórki nixon first miłości ton chipmunks tinker pragnie nil league strike buntownik squeakquel chrystus dwie africa ace 13th massacre blue zjednoczona park about girlz of strange wampirów pod grubazzzki chicago global dziewczyny detective good face frozen smoka and kobry haditha jasne moich solid gore afonia we voltage o ring decoys lantern najczęściej psi crank metal afryka łowca pizza idealny asked virgin nożycoręki jesus podróże a aelita goodbye błękitny dhoom bajzel liga cichy alvin dirty jay express bob gamer last dragonfly bad hunter scissorhands wants are heartbreak bafana fido detektyw old richard clubbed decydujący ostatni hunting doomsday pocałunek shot battle time głos movie hollow what river echelon czasie gangster zero i lodzie guru cube the klątwy koszmarów wizard musical dragon wyboru wskakuj fighting friday gulczas joe ludziach grudge straightheads bell kid edward love hellboy juniorów solidarność school slap lang adrenalina koniec wody speck zemsty travel in gdzie powder man county humboldt czarodziej krople green christ conspiracy seduction awaydays irak image questions 18 kochanie soldiers earth hrabstwo 30 beauty junior kontratakują jimmy years doctor czas gear jump sha stąd minutes bandziory samochodzik air legion z znamię 2012 śmierci north konspiracja po giallo amando sanchez johnny widmo minut myślisz odwecie kiss templariusze masakra bitwa his wicker night enslavement back

Tag: and

Zabić Irlandczyka / Kill the Irishman (2011) [Lektor]

Wstawił: admin | 2012-01-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat, Kryminał

okladka
"Kill the Irishman" oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w lecie 1976 roku. Trzydzieści sześć bomb wybucha w mieście Cleveland wzbudzając panikę i postrach w śród mieszkańców. Scenariusz opowiada historie wojny terytorialnej pomiędzy włoską mafią a Dannym Greenem (Ray Stevenson), irlandzkim terrorystą pracującym na zlecenie gangsterów z Cleveland. Christopher Walken zagra Shondora Birnsa, właściciela nocnego klubu, a Val Kilmer wcieli się w postać detektywa z Cleveland, którzy wchodzą w spółkę z Dannym.

Będziemy Mieli Dziecko / And Baby Will Fall (2011) [Lektor]

Wstawił: admin | 2012-01-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowy, Thriller

okladka
vy i David Rose'owie są szczęśliwym małżeństwem mieszkającym na przedmieściach. David prowadzi firmę ogrodniczą, a Ivy oczekuje narodzin ich pierwszego dziecka. Pewnego dnia w czasie wyprzedaży garażowej Ivy spotyka Melindę, dawną koleżankę, która także jest w zaawansowanej ciąży. Wkrótce po ich spotkaniu Melinda znika. Policja zaczyna podejrzewać, że Ivy i David są odpowiedzialni za jej zniknięcie.

Kandydat / The Manchurian Candidate (2004) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
D. Washington i L. Schreiber wcielają się w role amerykańskich żołnierzy w remake'u klasycznego thrillera z 1962 r., w którym miejsce akcji z Wietnamu przeniesiono nad Zatokę Perską. Amerykańscy marines, schwytani przez wroga, zostają poddani praniu mózgu i wykorzystani do walki z rodakami. Po zakończeniu wojny i powrocie do domu nie mogą sobie jednak nic przypomnieć.

Opowieść zimowa / The Winter Wonderland (2005) [Dubbing]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Familijny

okladka
Opowieść zimowa (Zimowa Kraina Cudów) dzieje się w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dowiadujemy się, jak zimowe ferie spędza urocza Bella z "Pięknej i Bestii", Myszka Mickey oraz Kaczor Donald. Możemy uczestniczyć w przygodach Bambi i pingwina Pablo oraz posłuchać śnieżnych opowieści ich wspaniałych przyjaciół, prosto z wytwórni Walta Disney'a.

okladka
Cykl dokumentalny opisujący kibiców piłki nożnej m. in. w Polsce, Holandii, Włoszech, Rosji i Argentynie, prowadzony przez angielskiego aktora Danny'ego Dyera - kibica West Ham United. Prezenter spotyka się z prawdziwymi chuliganami i wybiera się z nimi na stadiony. W tle słyszymy utwory m.in. Chemical Brothers, Red Hot Chili Peppers czy Arctic Monkeys.

Frankie and Alice (2010) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Psychologiczny

okladka
"Frankie i Alice" to poruszający dramat psychologiczny na podstawie prawdziwej historii Frankie Murdoch (Halle Berry), która została "skrzywdzona przez społeczność". Młoda kobieta próbuje odnaleźć samą siebie w życiu, ponieważ codzienność przypomina jej o cierpieniu i wyrządzonej krzywdzie. Frankie walcząc o własną tożsamość udowadnia, że błędne oceny innych względem jej osoby, są niczym innym jak zbędnym balastem. Nie rezygnując z życia, Frankie poznaje Alice.

okladka
Fineasz, Ferb oraz Pepe Pan Dziobak podążają za doktorem Dundersztycem do alternatywnego wszechświata, gdzie naprawdę złe alter ego naukowca, doktor Doof, rządzi okolicą za pomocą armii robotów o żelaznych pięściach. Aby ocalić przyjaciół przed pewną zagładą, Pepe Pan Dziobak poświęca się i ujawnia swoją prawdziwą tożsamość, przyznając, że w rzeczywistości jest Agentem P. Fineasz i Ferb uciekają, spotykają samych siebie zamieszkujących drugi wymiar i rozpoczynają własną misję, żeby uratować Pepe. Tak zaczyna się epicka batalia, w której bohaterowie będą próbowali ochronić swój dom przed nikczemnym naukowcem i jego pomocnikiem Platyborgiem!

Młyn i krzyż / The Mill And The Cross (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie:

okladka
Najnowszy film Lecha Majewskiego dostarczy wrażeń wszystkim, którzy szukają niezapomnianych przeżyć w kinie. Ręką reżysera, na oczach widzów, ożywiony zostaje niezwykły obraz – "Droga Krzyżowa" Bruegla, z całym swym pięknem, z całą swoją surowością i okrucieństwem. Dzięki nowym technologiom reżyser pokazuje losy 12 postaci z obrazu. Realizacja filmu trwała 3 lata i wymagała niezwykłej cierpliwości i wyobraźni. Wykorzystano technologię CGI (obraz generowany komputerowo, technologia wykorzystana m.in. w "Labiryncie fauna" i "Avatarze") oraz przestrzeni 3D

okladka
Leon i Vanessa zostali parą. Wkrótce chłopak znika bez śladu. Poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Bohaterowie dowiadują się, że Leon został złapany przez wampiry, które czyhają też na jego przyjaciół. Vanessa nie daje za wygraną. Postanawia odkryć sekret wampirów, który pomoże jej pokonać wroga.

okladka
Starzy kumple i współlokatorzy, Zack (Seth Rogen) i Miri (Elizabeth Banks), muszą stawić czoła ciężkim czasom i górom długów. Kiedy sytuacja kryzysowa doprowadza do tego, że w mieszkaniu odcinają im prąd i wodę, wpadają na pomysł szybkiego zarobku - wyprodukowania domowego filmu porno z udziałem kilkorga przyjaciół. Zack i Miri przyrzekają sobie nawzajem, że wspólny seks nie zrujnuje ich przyjaźni. Ale kiedy rozpoczynają kręcenie filmu to, co na początku było tylko sprytnym pomysłem na biznes, zmienia się w coś znacznie poważniejszego...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.