Chmura tagów

philanthropy miłości global wampirów dwie soldiers hellboy school koniec 13th i guru johnny battle nożycoręki gangster klątwy gulczas fat chipmunks baśń express błękitny heartbreak gamer good bloodrayne wody frequently łowca gore 2 questions a blue chrystus ludziach okna yet speck name shot strange america ace seduction wizard endgame gear in krople crank phat jezus old stąd high metal aelita park wicker najczęściej recount gdzie friday bandziory earth sha lantern w amando frozen edward głos junior dobranoc afryka anioł dhoom cichy haditha time beauty skylights beyond na lake odwecie kiss zemsty brasco beowulf dragonfly years chicago jesus hollow doctor 3 africa świata masakra zadawane apartament awaydays scissorhands rise dla decoys bitwa pragnie kochanie fighting słonia silent pszczoły dirty minutes about jesteś liga joe 18 last hrabstwo will alien bad bafana wants for dragon was north virgin of league cube giallo free boski dzwoneczek man voltage alvin zero movie nil strefa detective doomsday z year polsku night asked lang mojej minut american wyboru frost bob hunter widmo amerykańscy hipnos pineapple zjednoczona facet śmierci ściana jump eragon generał adrenalina gone first lodzie girlz konspiracja ostatni squeakquel ii jimmy grubazzzki sanchez idealny eden afonia pocałunek travel powrót powder kontratakują północna psi hypnos goodbye solidarność templariusze człowiek the conspiracy koszmarów pet uwolnić pizza czarodziej czasie myślisz jeszcze echelon kobry humboldt gi air green richard chłopcy irak wiewiórki shottas hunting znamię chillout kid solid boys napięciem county vampire legion deszcz błękitne 30 musical ventura decydujący donnie tinker moich podróże nixon what blueprint river annapolis fido girl bajzel dziewczyny juniorów jasne czas smoka we unite flight slap strike dziewczyna pytania straightheads his po baby jason wskakuj pod love done bell wściekły 2012 samochodzik jay ciszy długo grudge buntownik clubbed massacre image jak ring 88 ton face detektyw and are enslavement czego o christ back cobra fourth angel

Tag: bad

Zła Kobieta / Bad Teacher (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) jest nauczycielką, której nie zależy. Jest wulgarna, bezwzględna i zupełnie nieodpowiednia na to stanowisko. Pije, pali i marzy tylko o tym, żeby jak najszybciej rzucić tę robotę. Porzucona przez narzeczonego, rozpoczyna intrygę, której celem jest uwiedzenia przystojnego i bogatego Scotta (Justin Timberlake). O jego względy musi jednak walczyć z energiczną Amy (Lucy Punch) jednocześnie odrzucając uporczywe zaloty nauczyciela wychowania fizycznego (Jason Segel).

Zła Kobieta / Bad Teacher (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Cameron Diaz wciela się w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

Zła kobieta / Bad Teacher (IVO) (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) jest nauczycielką, której nie zależy. Jest wulgarna, bezwzględna i zupełnie nieodpowiednia na to stanowisko. Pije, pali i marzy tylko o tym, żeby jak najszybciej rzucić tę robotę. Porzucona przez narzeczonego, rozpoczyna intrygę, której celem jest uwiedzenia przystojnego i bogatego Scotta (Justin Timberlake). O jego względy musi jednak walczyć z energiczną Amy (Lucy Punch) jednocześnie odrzucając uporczywe zaloty nauczyciela wychowania fizycznego (Jason Segel). Knowania Elizabeth i ich nieoczekiwane konsekwencje zszokują jej uczniów, współpracowników, a co więcej nawet ją samą.

okladka
Billy Bob Thornton w niezwykle zakręconej roli komediowej w wielkim przeboju reżysera "Szkoły Rocka". Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton), były zawodowy baseballista, otrzymuje szansę na zarobienie łatwych pieniędzy. Ma zająć się trenowaniem zawodników Niedźwiadków, najsłabszej drużyny Małej Ligi. Niestety, jego podopieczni to nie zawodnicy, ale banda nieudaczników, którzy boisko marzeń zamienili w pole koszmarów! Wyśmiewany przez trenera konkurenta (Greg Kinnear), naciskany przez pracodawcę

Zła Kobieta / Bad Teacher (2011) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-11 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Cameron Diaz wciela się w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

Anioł i złoczyńca / Angel and the Badman (1947) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Romans, Western

okladka
Quirt Evans jest zabijaką i rewolwerocem. Tym razem udaje się w pościg za człowiekiem, który zabił mu ojca. Jednakże zostaje ranny. Zaopiekuje się nim rodzina, należąca do wyznania Kwarków. Ich religia nie pozwala na przemoc, czy noszenie bronii. Opiekująca sie Evansem Preduce postanawia odmienić go i namówić by zaprzestał zemsty ...

Sinbad and the Minotaur (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Przygodowy

okladka
Sindbad (Manu Bennett) razem z Karimem (Pacharo Mzembe) i Tarą (Holly Brisley) wyruszają na Kretę w poszukiwaniu skarbu króla Minosa (David Vallon), który jest podobno ukryty w słynnym labiryncie. Żeglarz zakrada się do siedziby czarnoksiężnika Al-Jibara (Steven Grives). Wśród wielu zgromadzonych tam bogactw znajduje wielką skrzynię z kości słoniowej, a w niej tajemniczy dziennik pokładowy, należący kiedyś do kapitana piratów. Znalezisko to prowadzi go na wyspę Rodos ku kolejnej wielkiej przygodzie.

Badmaash Company (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Kryminał, Thriller

okladka
To niezwykła historia dziejąca się w latach 90. XX. wieku - opowieść o czterech przyjaciołach ze średniej, bombajskiej klasy, którzy postanawiają założyć firmę. Ich biznes staje się natychmiastowym hitem, ponieważ znaleźli sposób, by obalić system. Poprzez wiele wpadek... podążać będą dobrą drogą!

Nie-złe Dni / No Bad Days (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Komedia, Przygodowy

okladka
Gang kradnie cenne przedmioty z grobowców Majów na półwyspie Jukatan. Po kradzieży złodzieje odkrywają, że muszą stawić czoła najgroźniejszemu przeciwnikowi - nieprzewidywalnemu, przebiegłemu agentowi, który ostatnie pięć lat spędził w ukryciu. Lester (Michael Madsen) podczas ucieczki przez dżunglę spotyka upartą Amerykankę, która poszukuje swojej matki. Agent szybko dochodzi do wniosku, że wyjście z ukrycia było błędem.

Zły Mikołaj / Bad Santa (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Willie to zawodowy oszust. Święta Bożego Narodzenia od lat stanowią dla niego okazję do popełniania nowych przestępstw w przebraniu Świętego Mikołaja. W takim przebraniu należy kochać dzieci - tymczasem Willie ich nie znosi. Jedynym źródłem emocji w życiu Mikołaja jest alkohol. Jednak pewnego dnia spotyka dziecko, dzięki któremu pozna siłę przyjaźni i ludzkiego ciepła.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.