Chmura tagów

solidarność jimmy lantern conspiracy park haditha africa gamer konspiracja bitwa strefa echelon soldiers 2012 sanchez flight cichy masakra we myślisz ventura phat jesus smoka county pragnie gulczas hipnos doomsday frozen jak angel wody wściekły night nożycoręki bafana nixon zero błękitny adrenalina afonia years jesteś czego detective powder cube ciszy edward gear hollow pineapple juniorów year grubazzzki rise koniec pod czarodziej znamię ii river bloodrayne alien league gore pocałunek earth ton zemsty hypnos done bandziory błękitne beyond lake the beowulf brasco old annapolis boys fighting dzwoneczek enslavement chicago sha zjednoczona i what o junior chipmunks wyboru fourth nil 30 face express odwecie speck zadawane widmo a dziewczyna last na wampirów bell hunting hellboy 18 idealny liga po kochanie 88 johnny grudge moich decoys 2 krople alvin świata jason baby fido philanthropy jeszcze green afryka north aelita school podróże richard global dirty yet humboldt amerykańscy asked pet crank travel długo in człowiek hunter irak movie beauty awaydays chillout questions frost air stąd strike deszcz gdzie hrabstwo his ace goodbye polsku giallo america for first legion 13th free heartbreak w bad tinker gone slap pszczoły recount endgame blueprint musical ostatni dhoom clubbed friday kid scissorhands guru uwolnić kobry metal wants was eden powrót wskakuj virgin facet vampire of blue decydujący silent napięciem baśń squeakquel chrystus czas good girl jezus buntownik and frequently donnie wizard boski generał bob łowca z okna ring koszmarów ludziach samochodzik jump lodzie straightheads image dobranoc słonia dla girlz ściana głos pytania wicker detektyw american lang północna name eragon minut will time massacre cobra seduction klątwy joe kontratakują psi shottas unite miłości high gangster chłopcy bajzel fat man back shot czasie pizza amando templariusze 3 skylights battle love dragonfly mojej śmierci are dragon kiss gi jasne doctor wiewiórki minutes apartament solid christ dwie dziewczyny najczęściej jay anioł strange voltage about

Tag: bell

okladka
Trzecia z kolei, po "Pięknej i Bestii" i "Zaczarowanych Świętach", część przygód Belli i jej przyjaciół. Trzy czarujące rozdziały wprowadzają nas w magiczny świat fantazji. W "Magicznym słowie" nieporozumienie między Piękną i Bestią prowadzi do prawdziwej lekcji przebaczania. W epizodzie "Odkurzona rocznica" romantyczny wieczór między Płomykiem a Fifi zostaje zrujnowany przez niemądrą zazdrość. A w "Złamanym skrzydełku" Bella ratując małego ptaszka, uczy Bestię myślenia o innych.

okladka
Trzecia z kolei, po "Pięknej i Bestii" i "Zaczarowanych Świętach", część przygód Belli i jej przyjaciół. Trzy czarujące rozdziały wprowadzają nas w magiczny świat fantazji. W "Magicznym słowie" nieporozumienie między Piękną i Bestią prowadzi do prawdziwej lekcji przebaczania. W epizodzie "Odkurzona rocznica" romantyczny wieczór między Płomykiem a Fifi zostaje zrujnowany przez niemądrą zazdrość. A w "Złamanym skrzydełku" Bella ratując małego ptaszka, uczy Bestię myślenia o innych.

Kochałam Annabelle / Loving Annabelle (2006) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Historia 17 letniej Annabelle, która w burzliwym okresie dojrzewania zostaje wysłana do katolickiej szkoły, gdzie poznaje Simone – nauczycielkę języka angielskiego. Między bohaterkami nawiązuje się przyjaźń, która powoli przeradza się w uczucie…

okladka
Co zrobisz, gdy pewnego dnia zobaczysz wróżkę? Bądź świadkiem pierwszego spotkania Dzwoneczka z człowiekiem, choć wcale nie tym, o którym myślisz. Na długo przed poznaniem Wendy i Zaginionych Chłopców w filmie „Piotruś Pan”, Dzwoneczek spotkała Lizzy, małą dziewczynkę, która wierzyła w krainę wróżek i moc magicznego pyłku. Podczas letniej wizyty wróżek na kwiecistych łąkach po raz pierwszy stykają się dwa różne światy. Dzwoneczek zostaje uwięziony przez samotną dziewczynkę, która bardzo potrzebuje kogoś do zabawy. Gdy inne wróżki wyruszają na pomoc, Dzwoneczek podejmuje wielkie ryzyko narażając na niebezpieczeństwo zarówno siebie, jak i swoje przyjaciółki. „Dzwoneczek...

okladka
Minęła wiosna. W Przystani Elfów, a także na Ziemi, rozpoczęła się brązowa, piękna jesień. Dzwoneczek i jej przyjaciółki wreszcie mogą trochę odpocząć. Upojne chwile nie trwają jednak długo, gdy elfy dowiadują się, że Księżycowemu Kamieniu grozi niebezpieczeństwo. Ten przepełniony magią artefakt od lat czuwał nad jesiennymi wiatrami, a teraz potrzebuje pomocy wróżek! Dzielna Cynka Dzwoneczek postanawia wyruszyć kamieniowi na ratunek. Wraz z nowym przyjacielem Blazem wyrusza w ekscytującą wyprawę powietrznym balonem! Podczas tej wspaniałej przygody Dzwoneczek nauczy się być odpowiedzialną wróżką, a także pozna sens prawdziwej przyjaźni.

Ślicznotka z Memphis / Memphis Belle (1990) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat, Wojenny

okladka
W czasie II wojny światowej bombowiec "Memphis Belle" odbył dwadzieścia cztery zwycięskie loty nad Europą. Z każdym kolejnym lotem załoga stawała się coraz sławniejsza. Rodaków cieszyła ich ogromna odwaga i niezwykła siła charakterów, dzięki której wytrzymywali w skrajnie trudnych warunkach, przez wiele godzin w lodowatym zimnie, zamknięci w kadłubie bombowca. Ich ostatnią akcją bojową jest udział w dywanowym nalocie na fabrykę zbrojeniową w Bremie. Przed nimi wiele godzin lotu, niemieckie myśliwce i baterie artylerii przeciwlotniczej.

okladka
W czasie wakacji Se-hee dołącza do grupy 30 najlepszych uczniów, by na dodatkowych zajęciach w szkole przygotowywać się do nadchodzących egzaminów. Wkrótce okazuje się, że jeśli grupa nie odpowie na zadane pytanie w wyznaczonym czasie, któryś z uczniów zostaje brutalnie zamordowany

okladka
Małomiasteczkowy policjant otrzymuje donos, że w miejscowym teatrzyku rewiowym tańczą na scenie nagie kobiety. Jako stróż moralności wkracza do teatru, gdzie odbywa się próba wieczornego spektaklu, i postanawia sam rozstrzygnąć, czy ma do czynienia z publicznym zgorszeniem.

Wesele w Campobello / Maria, ihm schmeckt's nicht (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-01-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Jan (Christian Ulmen) jest zakochany do szaleństwa w swojej dziewczynie Sarze (Mina Tander), która pochodzi z mieszanej, niemiecko-włoskiej rodziny. Kiedy młodzieniec postanawia poprosić ją o rękę, nie zdaje sobie sprawy z tego, co go czeka. Przyjdzie mu zmierzyć się z jej ojcem, Antonio (Lino Banfi), prawdziwym włoskim patriarchą. Okazuje się, że jedynym miejscem, w którym może odbyć się ślub Jana i Sary jest małe miasteczko Campobello w południowych Włoszech, z którego pochodzi ojciec dziewczyny. Trzeba też zaprosić ogromną liczbę gości weselnych - rodzinę, przyjaciół i wszystkich sąsiadów. Wkrótce Jan odkrywa również, ukrytą wcześniej, włoską stronę osobowości swojej wybranki.

LelleBelle (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-01-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Muzyczny, Romans

okladka
19-letnia Belle jest wiolonczelistką, która mieszka w małej wiosce położonej w Holandii. Dziewczyna zauważa, że wszystkie osoby z jej otoczenie mają obsesję na punkcie seksu, podczas gdy ona bez granic zatraca się w grze na wiolonczeli.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.