Chmura tagów

konspiracja express detektyw massacre lantern virgin will we kontratakują wściekły rise name pod hunting a dla gear 30 heartbreak conspiracy questions high juniorów unite image hunter jezus klątwy długo jason enslavement jak jesus dirty shottas błękitne napięciem boski bell adrenalina jeszcze scissorhands hypnos wskakuj liga his pszczoły joe vampire last awaydays dwie minutes of night strike ciszy dziewczyna guru polsku hollow travel decydujący edward afryka sanchez eden chipmunks echelon gdzie the fat annapolis głos templariusze czasie generał w blue bad człowiek speck hrabstwo czas 13th american krople baby decoys wyboru facet bitwa doomsday aelita legion alien years dhoom blueprint śmierci school wizard nil o chicago kochanie strefa okna wicker odwecie moich powder apartament bloodrayne man chłopcy back richard masakra dragon dobranoc yet soldiers league frozen county giallo smoka boys metal grubazzzki hellboy ace and ostatni najczęściej slap beowulf angel frequently beyond bandziory musical what seduction for baśń grudge green year lake cobra kobry znamię bajzel fido wampirów north kid irak afonia crank stąd amerykańscy bafana skylights jay pet donnie shot 2 goodbye love brasco are gore koniec i sha girl time first junior beauty cube nożycoręki free czego chillout gamer anioł gangster girlz miłości zjednoczona eragon 18 samochodzik pizza czarodziej global 3 minut jasne lang wiewiórki squeakquel tinker pragnie łowca z zadawane zemsty was silent gulczas zero pytania doctor solid 88 deszcz amando bob jesteś ściana 2012 buntownik jump earth ventura haditha mojej about podróże kiss johnny fourth america humboldt alvin nixon strange done dzwoneczek in pocałunek pineapple good philanthropy wody dragonfly movie frost ii voltage flight face uwolnić cichy phat ludziach endgame koszmarów lodzie river asked friday wants clubbed recount air gi park powrót błękitny fighting widmo battle old ring straightheads chrystus psi hipnos myślisz na christ detective gone świata słonia africa ton dziewczyny północna solidarność po idealny jimmy

Tag: bob

Bringing Up Bobby (2011) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Film opowiada historię zawodowej oszustki Olive i jej syna Bobby'ego, którzy przenoszą się do Oklahomy w poszukiwaniu lepszego życia. Ich beztroska zostaje jednak zaburzona kiedy kryminalna przeszłość Olive dosięga ją na nowo i kobieta staje przed wyborem: może dalej żyć w przestępstwie lub dać Bobby'emu szansę na normalne życie.

Pan Bóbr / The Beaver (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Film przedstawia historię Waltera Blacka (Mel Gibson), który jest właścicielem fabryki zabawek. Mężczyzna przechodzi ciężkie załamanie nerwowe, a jedynym sposobem na ukojenie jego cierpienia okazują się rozmowy z pacynką bobra, którą zaczyna nosić na ręce. To przez nią się komunikuje. Maskotkę traktuje także jako najlepszego przyjaciela.

okladka
Historia psiej miłości i przywiązania do właściciela. Po śmierci ukochanego pana Bobby trafia pod opiekę pana Browna, lecz ucieka, aby odnaleźć grób dawnego opiekuna. Droga pełna jest niebezpieczeństw i przeszkód.

Modlitwy za Bobby'ego / Prayers for Bobby (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film opowiada historię Bobbiego Griffitha (Ryan Kelley), młodego homoseksualisty, który aby zyskać akceptację głęboko wierzącej matki Mary Griffith (Sigourney Weaver), staje się aktywnym członkiem religijnej wspólnoty prezbiteriańskiej. Kościół prezbiteriański jednakże nie akceptuje homoseksualizmu i chłopak, w wyniku nietolerancji, popełnia samobójstwo. Śmierć syna staje się dla Mary Griffith podstawą głębokiej wewnętrznej przemiany. Film powstał na podstawie prawdziwej historii, opisanej w powieści Leroya Aaronsa z 1995 r. pod tym samym tytułem.

Pan Bóbr / The Beaver (IVO) (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Film przedstawia historię Waltera Blacka (Mel Gibson), który jest właścicielem fabryki zabawek. Mężczyzna przechodzi ciężkie załamanie nerwowe, a jedynym sposobem na ukojenie jego cierpienia okazują się rozmowy z pacynką bobra, którą zaczyna nosić na ręce. To przez nią się komunikuje. Maskotkę traktuje także jako najlepszego przyjaciela.

okladka
Życie najsłynniejszego jamajskiego muzyka reggae, opowiedziane przez jego najbliższych, w tym jego wieloletnią partnerkę i współtwórczynię jego utworów, aktorkę Ester Anderson. W filmie zobaczyć możemy jeden z ostatnich wywiadów, jakiego artysta udzielił przed śmiercią. Brytyjski dziennikarz Kris Needs zapytał Marleya o nurtujące go kwestie, plany na przyszłość oraz o chorobę - czerniaka złośliwego na palcu stopy, będącego w istocie przyczyną śmierci muzyka. W dokumencie wykorzystano liczne materiały archiwalne: zdjęcia i nagrania z koncertów oraz nigdy wcześniej nie publikowane materiały i wywiady. Na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa pełna reggae'owych hitów.

okladka
Były żołnierz piechoty, a aktualnie pensjonariusz więzienia stanowego, Tim Kearney (Paul Walker) otrzymuje od agenta wydziału antynarkotykowego Tada Gruzsa (Laurence Fishburne) propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność Tim ma przez jakiś czas udawać zmarłego niedawno bossa narkotykowej mafii, Bobbiego Z., do którego jest łudząco podobny. Tim szybko wciela się w rolę i zaczyna żyć życiem słynnego dealera. Jednak podczas jednej z akcji następują nieprzewidziane komplikacje i cały plan bierze w łeb. Tim musi uciekać, a niespodziewanie razem z nim ucieka syn Bobbiego Z.

okladka
Wysoko w górach, w pięknym miasteczku mają się odbyć zawody narciarskie. Bob i jego ekipa maszyn mają do wypełnienia bardzo ważne zadanie. Szefową ekipy wyznaczono koparkę, która bardzo się tym przejęła. W nocy śniła, że to ona startuje w zjeździe. Początkowo wszystko szło świetnie, lecz nagle potknęła się, straciła równowagę, wypadła z trasy i utknęła w zaspie. To było straszne. Ale to był tylko sen... Na szczęście wszystko poszło dobrze Bob i jego ekipa doskonale wypełnili swoje zadanie. A jak było naprawdę zobaczcie sami.

okladka
Nadchodzą święta, Bob jest bardzo podekscytowany, ponieważ przyjeżdża jego brat bliźniak, który jest zoologiem na Kole Polarnym. Ze swoimi kumplami i mnóstwem nowych przyjaciół, Bob oczekuje swoich najlepszych świąt. Na początku mają dużo pracy. Postanowili bowiem, przygotować specjalny koncert. Oczywiście, nie wszystko idzie zgodnie z planem, bo przyjazd Toma się opóźnia. Czy Bob zdąży z budową sceny? Czy uda się specjalny świąteczny pokaz? Czy Tom przyjedzie na czas? Co kolwiek się stanie, jedno jest pewne. Te Święta będą niezapomniane..

okladka
Bob Marley dorastał w specyficznej kulturze getta w Kingston na Jamajce. Udało mu się osiągnąć status świętego poprzez muzykę i jej duchowe przesłanie, akcentujące wagę miłości i pokoju na świecie. Twórcy programu, wykorzystując jego nagrania i materiał filmowy z nieprezentowanych dotąd wywiadów z rodziną i przyjaciółmi muzyka, podjęli próbę przeanalizowania inspiracji i motywów artystycznych Marleya.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.