Chmura tagów

scissorhands asked smoka klątwy liga polsku green pizza człowiek buntownik jump what boski grubazzzki humboldt podróże mojej eden north good speck i donnie wskakuj idealny kontratakują lantern jimmy afonia recount decydujący guru river yet gulczas gamer lake na koniec alien questions 3 image awaydays cichy strefa beowulf free bloodrayne świata angel league apartament dziewczyna czasie philanthropy wiewiórki 18 solid wampirów amando ii ace heartbreak blueprint znamię done about ton dragonfly psi adrenalina gi earth silent chłopcy battle pszczoły conspiracy północna movie bob first virgin voltage stąd echelon śmierci hellboy baśń 13th fourth dirty czas for gear eragon of last girl brasco hrabstwo face his powrót dhoom gdzie kiss pytania miłości enslavement nixon ostatni dobranoc dwie old jasne night edward chipmunks zadawane pod friday alvin boys dla beauty metal years park man bad beyond phat uwolnić tinker grudge fighting strike in musical bitwa frost goodbye zemsty johnny baby cobra jesus dragon w junior shottas wants cube gangster ring czarodziej decoys chicago dziewczyny strange słonia jeszcze konspiracja wściekły kochanie squeakquel pragnie frozen deszcz richard generał are county pineapple napięciem name głos we aelita templariusze ściana hollow amerykańscy 2012 wicker o okna gone will bell błękitny z moich pet hunting america chrystus gore zjednoczona straightheads anioł jason najczęściej koszmarów express lodzie blue 30 widmo high sha ciszy unite year nil 88 fido frequently and myślisz pocałunek odwecie jesteś krople hypnos school american africa sanchez afryka ventura vampire crank global christ time masakra lang hunter nożycoręki długo giallo wody massacre annapolis facet rise kobry kid legion the travel jezus hipnos 2 samochodzik solidarność wizard dzwoneczek skylights soldiers wyboru jay chillout back girlz air detektyw minutes zero bandziory błękitne irak detective po łowca minut fat flight was powder doomsday haditha ludziach bafana joe slap endgame seduction czego a clubbed jak juniorów shot bajzel doctor love

Tag: bob

Bringing Up Bobby (2011) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Film opowiada historię zawodowej oszustki Olive i jej syna Bobby'ego, którzy przenoszą się do Oklahomy w poszukiwaniu lepszego życia. Ich beztroska zostaje jednak zaburzona kiedy kryminalna przeszłość Olive dosięga ją na nowo i kobieta staje przed wyborem: może dalej żyć w przestępstwie lub dać Bobby'emu szansę na normalne życie.

Pan Bóbr / The Beaver (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Film przedstawia historię Waltera Blacka (Mel Gibson), który jest właścicielem fabryki zabawek. Mężczyzna przechodzi ciężkie załamanie nerwowe, a jedynym sposobem na ukojenie jego cierpienia okazują się rozmowy z pacynką bobra, którą zaczyna nosić na ręce. To przez nią się komunikuje. Maskotkę traktuje także jako najlepszego przyjaciela.

okladka
Historia psiej miłości i przywiązania do właściciela. Po śmierci ukochanego pana Bobby trafia pod opiekę pana Browna, lecz ucieka, aby odnaleźć grób dawnego opiekuna. Droga pełna jest niebezpieczeństw i przeszkód.

Modlitwy za Bobby'ego / Prayers for Bobby (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film opowiada historię Bobbiego Griffitha (Ryan Kelley), młodego homoseksualisty, który aby zyskać akceptację głęboko wierzącej matki Mary Griffith (Sigourney Weaver), staje się aktywnym członkiem religijnej wspólnoty prezbiteriańskiej. Kościół prezbiteriański jednakże nie akceptuje homoseksualizmu i chłopak, w wyniku nietolerancji, popełnia samobójstwo. Śmierć syna staje się dla Mary Griffith podstawą głębokiej wewnętrznej przemiany. Film powstał na podstawie prawdziwej historii, opisanej w powieści Leroya Aaronsa z 1995 r. pod tym samym tytułem.

Pan Bóbr / The Beaver (IVO) (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Film przedstawia historię Waltera Blacka (Mel Gibson), który jest właścicielem fabryki zabawek. Mężczyzna przechodzi ciężkie załamanie nerwowe, a jedynym sposobem na ukojenie jego cierpienia okazują się rozmowy z pacynką bobra, którą zaczyna nosić na ręce. To przez nią się komunikuje. Maskotkę traktuje także jako najlepszego przyjaciela.

okladka
Życie najsłynniejszego jamajskiego muzyka reggae, opowiedziane przez jego najbliższych, w tym jego wieloletnią partnerkę i współtwórczynię jego utworów, aktorkę Ester Anderson. W filmie zobaczyć możemy jeden z ostatnich wywiadów, jakiego artysta udzielił przed śmiercią. Brytyjski dziennikarz Kris Needs zapytał Marleya o nurtujące go kwestie, plany na przyszłość oraz o chorobę - czerniaka złośliwego na palcu stopy, będącego w istocie przyczyną śmierci muzyka. W dokumencie wykorzystano liczne materiały archiwalne: zdjęcia i nagrania z koncertów oraz nigdy wcześniej nie publikowane materiały i wywiady. Na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa pełna reggae'owych hitów.

okladka
Były żołnierz piechoty, a aktualnie pensjonariusz więzienia stanowego, Tim Kearney (Paul Walker) otrzymuje od agenta wydziału antynarkotykowego Tada Gruzsa (Laurence Fishburne) propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność Tim ma przez jakiś czas udawać zmarłego niedawno bossa narkotykowej mafii, Bobbiego Z., do którego jest łudząco podobny. Tim szybko wciela się w rolę i zaczyna żyć życiem słynnego dealera. Jednak podczas jednej z akcji następują nieprzewidziane komplikacje i cały plan bierze w łeb. Tim musi uciekać, a niespodziewanie razem z nim ucieka syn Bobbiego Z.

okladka
Wysoko w górach, w pięknym miasteczku mają się odbyć zawody narciarskie. Bob i jego ekipa maszyn mają do wypełnienia bardzo ważne zadanie. Szefową ekipy wyznaczono koparkę, która bardzo się tym przejęła. W nocy śniła, że to ona startuje w zjeździe. Początkowo wszystko szło świetnie, lecz nagle potknęła się, straciła równowagę, wypadła z trasy i utknęła w zaspie. To było straszne. Ale to był tylko sen... Na szczęście wszystko poszło dobrze Bob i jego ekipa doskonale wypełnili swoje zadanie. A jak było naprawdę zobaczcie sami.

okladka
Nadchodzą święta, Bob jest bardzo podekscytowany, ponieważ przyjeżdża jego brat bliźniak, który jest zoologiem na Kole Polarnym. Ze swoimi kumplami i mnóstwem nowych przyjaciół, Bob oczekuje swoich najlepszych świąt. Na początku mają dużo pracy. Postanowili bowiem, przygotować specjalny koncert. Oczywiście, nie wszystko idzie zgodnie z planem, bo przyjazd Toma się opóźnia. Czy Bob zdąży z budową sceny? Czy uda się specjalny świąteczny pokaz? Czy Tom przyjedzie na czas? Co kolwiek się stanie, jedno jest pewne. Te Święta będą niezapomniane..

okladka
Bob Marley dorastał w specyficznej kulturze getta w Kingston na Jamajce. Udało mu się osiągnąć status świętego poprzez muzykę i jej duchowe przesłanie, akcentujące wagę miłości i pokoju na świecie. Twórcy programu, wykorzystując jego nagrania i materiał filmowy z nieprezentowanych dotąd wywiadów z rodziną i przyjaciółmi muzyka, podjęli próbę przeanalizowania inspiracji i motywów artystycznych Marleya.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.