Chmura tagów

śmierci kochanie old frozen musical jesteś virgin beowulf konspiracja czas will baśń wściekły done wampirów county łowca baby solid dziewczyna vampire długo annapolis night o jay chipmunks pod humboldt slap strange z beyond grudge po pytania speck lang fat amando questions legion bell afonia we yet miłości the crank skylights czasie echelon ring dziewczyny philanthropy samochodzik heartbreak gone lodzie hunter league napięciem gamer american nożycoręki eden 30 hunting czego jezus okna green doomsday doctor solidarność gangster pragnie ventura straightheads jesus wants alvin hipnos brasco klątwy year na what dirty strefa deszcz bandziory clubbed grubazzzki was shot dhoom last recount haditha asked apartament girl junior boski shottas minut moich flight cobra cube frequently love battle dwie sanchez strike pet jump północna kobry pineapple gi silent pocałunek girlz ton soldiers are blue ciszy eragon koniec sha psi jimmy phat ii face podróże dobranoc człowiek gulczas błękitne głos of polsku wody endgame travel high nil school koszmarów massacre hellboy africa świata najczęściej ostatni conspiracy pizza ludziach fido dragonfly detektyw movie detective edward dragon decydujący kid seduction chłopcy juniorów bajzel 88 myślisz powder znamię man chicago image express fighting metal for years wizard wicker voltage irak air bob goodbye jason generał a minutes czarodziej free hollow scissorhands templariusze hypnos park cichy anioł krople good hrabstwo jak słonia richard zemsty pszczoły in masakra bafana gear widmo i uwolnić bloodrayne błękitny bitwa lantern lake squeakquel jeszcze blueprint angel bad adrenalina facet stąd 2012 3 rise ściana 2 kontratakują wskakuj about enslavement giallo wyboru kiss fourth back nixon awaydays zero earth dzwoneczek frost w smoka idealny beauty joe boys mojej johnny zjednoczona odwecie jasne time river name chrystus buntownik north afryka 18 alien guru dla aelita decoys amerykańscy liga wiewiórki gdzie christ 13th powrót global unite gore first his tinker and america donnie chillout zadawane friday ace

Tag: chłopcy

Chłopcy z Essex / Essex Boys (2000) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-09-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Kryminał, Thriller

okladka
Jason Locke po długoletniej odsiadce opuszcza więzienie i ze zdziwieniem dostrzega, że podczas jego nieobecności sporo się zmieniło. Inni zajęli miejsce na szczycie i nie mają zamiaru z nikim dzielić się władzą. Jednak Lock nie poddaje się. Obiera sobie na partnera zdemoralizowanego taksówkarza Billy'ego. Z rozmachem wchodzą w narkotykowy biznes. Pierwszym krokiem do odzyskania dawnej świetności jest wyeliminowanie lokalnego dealera.

okladka
# Słoneczni Chłopcy to remake filmu z 1975 roku pod tym samym tytułem. Woody Allen (Willi Clarc) i Peter Falk (Al. Lewis) występują w rolach dwóch legend komediowych, które spotykają się po prawie dziesięciu latach, aby dać swoje ostatnie wspólne show. Mają wziąć udział w bożonarodzeniowej produkcji filmowej, realizowanej przez Warner Brothers. Siostrzenicy i zarazem agentce Williego - Nancy (Sarah Jessica Parker) w końcu udaje się po wielu staraniach doprowadzić do spotkania obu skłóconych artystów. Podczas nagrania dochodzi jednak do gwałtownego spięcia między nimi...

Moi chłopcy / The Boys Are Back (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-01-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Akcja filmu dzieje się w południowej Australii. Po tym, jak jego żona umiera na raka, dziennikarz sportowy Joe Warr sam musi zająć się dwoma synami: sześciolatkiem oraz nastolatkiem z poprzedniego małżeństwa. Mężczyzna nie korzysta z rad teściowej ani innych rodziców i tworzy własną filozofię bycia ojcem dla dzieci tak samo zagubionych w nowej sytuacji jak on. Fabuła filmu jest oparta na wspomnieniach Simona Carra.

Straceni chłopcy 3 / Lost Boys: The Thirst (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-12-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
W filmie zobaczymy jak pozbawiony środków do życia i opuszczony przez przyjaciół Edgar Frog, jest przekonany, że sięgnął dna. Szansa na zmianę takiego stanu rzeczy przychodzi wraz z propozycją Gwen Liebling, popularnej pisarki specjalizującej się w powieściach wampirycznych, która prosi Froga o pomoc w odbiciu syna z rąk przywódcy wampirów.

Straceni chłopcy 3 / Lost Boys: The Thirst (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-11-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
W filmie zobaczymy jak pozbawiony środków do życia i opuszczony przez przyjaciół Edgar Frog, jest przekonany, że sięgnął dna. Szansa na zmianę takiego stanu rzeczy przychodzi wraz z propozycją Gwen Liebling, popularnej pisarki specjalizującej się w powieściach wampirycznych, która prosi Froga o pomoc w odbiciu syna z rąk przywódcy wampirów

Grudniowi chłopcy / December Boys (2007) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-11-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film to oparta na powieści Michaela Noonana o tym samym tytule historia, opowiadająca o grupie czterech sierot. Każdy z przyjaciół urodził się w tym samym miesiącu. Pewnego razu opuszczają swój sierociniec i wyjeżdżają na wakacje nad morze. Tam dowiadują się o parze mieszkańców wybrzeża, która mogłaby zaadoptować jednego z chłopców. Od tego czasu dzieci zaczynają ze sobą rywalizować o miejsce w rodzinie, co wystawia ich przyjaźń na wiele ciężkich prób. Maps (Daniel Radcliffe) musi wybrać pomiędzy dorastaniem, a byciem starszym bratem dla trzech pozostałych chłopców.

Grudniowi chłopcy / December Boys (2007) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-10-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film to oparta na powieści Michaela Noonana o tym samym tytule historia, opowiadająca o grupie czterech sierot. Każdy z przyjaciół urodził się w tym samym miesiącu. Pewnego razu opuszczają swój sierociniec i wyjeżdżają na wakacje nad morze. Tam dowiadują się o parze mieszkańców wybrzeża, która mogłaby zaadoptować jednego z chłopców. Od tego czasu dzieci zaczynają ze sobą rywalizować o miejsce w rodzinie, co wystawia ich przyjaźń na wiele ciężkich prób. Maps (Daniel Radcliffe) musi wybrać pomiędzy dorastaniem, a byciem starszym bratem dla trzech pozostałych chłopców.

Amerykańscy chłopcy / American Soldiers (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Wojenny

okladka
Rok 2004. Irak. Podczas rutynowej akcji amerykański patrol wojenny wpada w zasadzkę. Młodzi chłopcy muszą szybko wcielić w życie umiejętności, które szkolili podczas treningów. Rozpoczyna się regularna walka na śmierć i życie, walka w której zwycięży bardziej przebiegły.

Dzieci Hitlera - Dziewczęta i Chłopcy (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dzieci Hitlera - cykl filmów dokumentalnych na temat nazistowskiego państwa.Seria składa się z 6 odcinków, który każdy traktuje o czymś innym.Dokument ten pokazuje jak wychowywano wyselekcjonowanych młodych Niemców i Niemki na "rasę panów". Oprócz materiałów archiwalnych w postaci filmów możemy też posłuchać wywiadów z żyjącymi jeszcze osobami, które przeszły taką "szkołę życia".Dziewczęta i Chłopcy

Chłopcy z Chatham / The Golden Boys (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Komedia romantyczna rozgrywająca się w 1906 roku na przylądku Cod. Trzech emerytowanych kapitanów marynarki stara się uwieść kobietę w średnim wieku i namówić ją do małżeństwa.Pewnego dnia dochodzą do wniosku, że w domu brakuje kobiecej ręki i jeden z nich powinien się ożenić. Gdy w drodze losowania wybrany zostaje Jerry, rozpoczynają się poszukiwania odpowiedniej kandydatki na żonę. Panowie zamieszczają ogłoszenie w prasie, na które odpowiada atrakcyjna wdowa Martha (Mariel Hemingway). Wkrótce cała trójka, niepomna wcześniejszych ustaleń, zaczyna zaciekłą rywalizację o jej względy.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.