Chmura tagów

conspiracy lantern gulczas i girl chrystus we 3 straightheads detective scissorhands will dirty jay jason global angel gore ventura donnie annapolis gdzie bloodrayne about time chłopcy 2 słonia kiss gangster virgin chipmunks konspiracja anioł vampire back soldiers polsku junior humboldt błękitny travel kontratakują unite frequently man koniec decydujący apartament skylights free grudge bandziory uwolnić generał ace czasie edward recount jasne pocałunek image slap chillout bajzel widmo mojej last gamer wody myślisz air znamię night dragon jezus bob solidarność wściekły pragnie strike earth first league kobry wants voltage face jump frozen wampirów questions zadawane juniorów hunting afonia odwecie was o done lodzie dwie heartbreak aelita moich pszczoły metal liga guru musical brasco samochodzik green stąd jesus massacre seduction for north hrabstwo minut high school clubbed psi w yet pineapple 2012 asked wizard wyboru his of love buntownik chicago śmierci fido philanthropy friday name what year dragonfly afryka park doomsday cobra africa bad beauty nożycoręki river jimmy rise gear johnny blue pod templariusze z ring fighting hypnos solid echelon years hellboy dobranoc good cichy hollow powrót joe pet alien głos giallo świata okna boski północna czas zero lang amando boys klątwy człowiek powder pizza haditha awaydays the gi ton jesteś tinker dhoom adrenalina bell dziewczyny idealny a battle ściana endgame squeakquel america baby frost eragon podróże amerykańscy ostatni irak and eden błękitne flight shot in krople strange czarodziej masakra gone nixon goodbye fourth fat 18 na minutes pytania łowca koszmarów legion ludziach express blueprint girlz county 88 hipnos hunter sha speck sanchez facet nil jeszcze decoys napięciem najczęściej silent richard jak are doctor phat bitwa długo american czego kid dziewczyna smoka alvin deszcz grubazzzki christ shottas zjednoczona dzwoneczek wicker lake po ciszy old wiewiórki cube kochanie 30 wskakuj miłości enslavement beyond zemsty movie strefa 13th dla bafana beowulf baśń detektyw ii crank

Tag: chłopcy

Chłopcy z Essex / Essex Boys (2000) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-09-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Kryminał, Thriller

okladka
Jason Locke po długoletniej odsiadce opuszcza więzienie i ze zdziwieniem dostrzega, że podczas jego nieobecności sporo się zmieniło. Inni zajęli miejsce na szczycie i nie mają zamiaru z nikim dzielić się władzą. Jednak Lock nie poddaje się. Obiera sobie na partnera zdemoralizowanego taksówkarza Billy'ego. Z rozmachem wchodzą w narkotykowy biznes. Pierwszym krokiem do odzyskania dawnej świetności jest wyeliminowanie lokalnego dealera.

okladka
# Słoneczni Chłopcy to remake filmu z 1975 roku pod tym samym tytułem. Woody Allen (Willi Clarc) i Peter Falk (Al. Lewis) występują w rolach dwóch legend komediowych, które spotykają się po prawie dziesięciu latach, aby dać swoje ostatnie wspólne show. Mają wziąć udział w bożonarodzeniowej produkcji filmowej, realizowanej przez Warner Brothers. Siostrzenicy i zarazem agentce Williego - Nancy (Sarah Jessica Parker) w końcu udaje się po wielu staraniach doprowadzić do spotkania obu skłóconych artystów. Podczas nagrania dochodzi jednak do gwałtownego spięcia między nimi...

Moi chłopcy / The Boys Are Back (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-01-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Akcja filmu dzieje się w południowej Australii. Po tym, jak jego żona umiera na raka, dziennikarz sportowy Joe Warr sam musi zająć się dwoma synami: sześciolatkiem oraz nastolatkiem z poprzedniego małżeństwa. Mężczyzna nie korzysta z rad teściowej ani innych rodziców i tworzy własną filozofię bycia ojcem dla dzieci tak samo zagubionych w nowej sytuacji jak on. Fabuła filmu jest oparta na wspomnieniach Simona Carra.

Straceni chłopcy 3 / Lost Boys: The Thirst (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-12-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
W filmie zobaczymy jak pozbawiony środków do życia i opuszczony przez przyjaciół Edgar Frog, jest przekonany, że sięgnął dna. Szansa na zmianę takiego stanu rzeczy przychodzi wraz z propozycją Gwen Liebling, popularnej pisarki specjalizującej się w powieściach wampirycznych, która prosi Froga o pomoc w odbiciu syna z rąk przywódcy wampirów.

Straceni chłopcy 3 / Lost Boys: The Thirst (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-11-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
W filmie zobaczymy jak pozbawiony środków do życia i opuszczony przez przyjaciół Edgar Frog, jest przekonany, że sięgnął dna. Szansa na zmianę takiego stanu rzeczy przychodzi wraz z propozycją Gwen Liebling, popularnej pisarki specjalizującej się w powieściach wampirycznych, która prosi Froga o pomoc w odbiciu syna z rąk przywódcy wampirów

Grudniowi chłopcy / December Boys (2007) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-11-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film to oparta na powieści Michaela Noonana o tym samym tytule historia, opowiadająca o grupie czterech sierot. Każdy z przyjaciół urodził się w tym samym miesiącu. Pewnego razu opuszczają swój sierociniec i wyjeżdżają na wakacje nad morze. Tam dowiadują się o parze mieszkańców wybrzeża, która mogłaby zaadoptować jednego z chłopców. Od tego czasu dzieci zaczynają ze sobą rywalizować o miejsce w rodzinie, co wystawia ich przyjaźń na wiele ciężkich prób. Maps (Daniel Radcliffe) musi wybrać pomiędzy dorastaniem, a byciem starszym bratem dla trzech pozostałych chłopców.

Grudniowi chłopcy / December Boys (2007) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-10-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film to oparta na powieści Michaela Noonana o tym samym tytule historia, opowiadająca o grupie czterech sierot. Każdy z przyjaciół urodził się w tym samym miesiącu. Pewnego razu opuszczają swój sierociniec i wyjeżdżają na wakacje nad morze. Tam dowiadują się o parze mieszkańców wybrzeża, która mogłaby zaadoptować jednego z chłopców. Od tego czasu dzieci zaczynają ze sobą rywalizować o miejsce w rodzinie, co wystawia ich przyjaźń na wiele ciężkich prób. Maps (Daniel Radcliffe) musi wybrać pomiędzy dorastaniem, a byciem starszym bratem dla trzech pozostałych chłopców.

Amerykańscy chłopcy / American Soldiers (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Wojenny

okladka
Rok 2004. Irak. Podczas rutynowej akcji amerykański patrol wojenny wpada w zasadzkę. Młodzi chłopcy muszą szybko wcielić w życie umiejętności, które szkolili podczas treningów. Rozpoczyna się regularna walka na śmierć i życie, walka w której zwycięży bardziej przebiegły.

Dzieci Hitlera - Dziewczęta i Chłopcy (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dzieci Hitlera - cykl filmów dokumentalnych na temat nazistowskiego państwa.Seria składa się z 6 odcinków, który każdy traktuje o czymś innym.Dokument ten pokazuje jak wychowywano wyselekcjonowanych młodych Niemców i Niemki na "rasę panów". Oprócz materiałów archiwalnych w postaci filmów możemy też posłuchać wywiadów z żyjącymi jeszcze osobami, które przeszły taką "szkołę życia".Dziewczęta i Chłopcy

Chłopcy z Chatham / The Golden Boys (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Komedia romantyczna rozgrywająca się w 1906 roku na przylądku Cod. Trzech emerytowanych kapitanów marynarki stara się uwieść kobietę w średnim wieku i namówić ją do małżeństwa.Pewnego dnia dochodzą do wniosku, że w domu brakuje kobiecej ręki i jeden z nich powinien się ożenić. Gdy w drodze losowania wybrany zostaje Jerry, rozpoczynają się poszukiwania odpowiedniej kandydatki na żonę. Panowie zamieszczają ogłoszenie w prasie, na które odpowiada atrakcyjna wdowa Martha (Mariel Hemingway). Wkrótce cała trójka, niepomna wcześniejszych ustaleń, zaczyna zaciekłą rywalizację o jej względy.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.