Chmura tagów

strike name and krople pod for wicker chipmunks facet questions uwolnić kiss girlz jimmy smoka blue sanchez pineapple philanthropy fido his vampire image massacre clubbed shottas okna goodbye angel blueprint hunter czas shot battle wizard ring free decydujący anioł jesteś gdzie 2 w templariusze wściekły adrenalina about czasie chicago movie old czarodziej back done fighting fat are jason zero aelita myślisz lake flight baby what znamię pet virgin ostatni nil doctor bitwa global pszczoły cube donnie solid jeszcze we 3 pragnie cobra sha eragon face county in człowiek irak johnny soldiers błękitne gulczas gone dragonfly lantern idealny polsku 88 conspiracy z school błękitny powder frozen jesus gi phat koszmarów generał yet first śmierci the solidarność samochodzik jak kobry alien fourth river 30 boys mojej podróże frequently joe slap długo heartbreak świata dhoom beyond was konspiracja juniorów lang american hellboy koniec moich napięciem afryka zemsty ton tinker strefa dziewczyna na zadawane głos cichy travel łowca wskakuj kid kochanie good last alvin beauty dzwoneczek night annapolis odwecie dla man 18 musical dwie north 13th po high pizza africa time pocałunek america bell green friday bad haditha dirty unite years bafana league speck chrystus endgame chillout bandziory apartament nożycoręki beowulf park richard ludziach gear frost doomsday a stąd minut pytania decoys amando wants jasne gore scissorhands recount powrót liga straightheads gangster dziewczyny of giallo zjednoczona crank seduction gamer 2012 eden amerykańscy afonia psi buntownik ventura lodzie jay guru enslavement christ dragon jump widmo nixon voltage girl brasco edward boski o masakra hollow północna najczęściej strange bajzel hypnos grubazzzki love hipnos awaydays wody ii i hrabstwo silent detektyw chłopcy kontratakują express will detective miłości wiewiórki junior dobranoc metal ciszy echelon wampirów ace minutes air asked squeakquel rise jezus klątwy bloodrayne czego deszcz słonia baśń hunting humboldt skylights bob grudge wyboru year earth legion ściana

Tag: donnie

Donnie Darko (2001) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Tytułowy bohater, Donnie (Jake Gyllenhaal), jest nastolatkiem, uważanym za niezrównoważonego psychicznie. Pewnego dnia ujrzał dziwną postać: człowieka-królika, który wywabił go nocą z domu, przez co uratował chłopakowi życie. Podczas kolejnych "wizyt" królik wyjawia mu, że jest przybyszem z przyszłości i pragnie zapobiec pewnym zdarzeniom. W tym celu Donnie zostaje zobligowany do wykonania różnych przedziwnych, destrukcyjnych dla otoczenia zadań. Wraz z rozwojem akcji okazuje się jednak, że nakazy przybysza nie były bezpodstawne... Film porusza temat podróży w czasie, możliwości jego odwrócenia i zmiany wydarzeń oraz tajemnicy, jaką jest nasz umysł.

Donnie Darko (2001) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-04-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Klasyka Kina

okladka
Tytułowy bohater, Donnie, jest nastolatkiem, uważanym za niezrównoważonego psychicznie. Pewnego dnia ujrzał dziwną postać: człowieka-królika, który wywabił go nocą z domu, przez co uratował chłopakowi życie. Podczas kolejnych "wizyt" królik wyjawia mu, że jest przybyszem z przyszłości i pragnie zapobiec pewnym zdarzeniom. W tym celu Donnie zostaje zobligowany do wykonania różnych przedziwnych, destrukcyjnych dla otoczenia zadań. Wraz z rozwojem akcji okazuje się jednak, że nakazy przybysza nie były bezpodstawne... Film porusza temat podróży w czasie, możliwości jego odwrócenia i zmiany wydarzeń oraz tajemnicy, jaką jest nasz umysł.

Donnie Brasco (1997) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał, Thriller

okladka
Donnie Brasco to pseudonim agenta FBI Joe'go Pistone, który w latach 70., w uwieńczonej sukcesem ściśle tajnej operacji, infiltrował środowisko mafijne. Musiał grać wiele ról. W domu był mężem i ojcem, w życiu zawodowym, na co dzień agentem federalnym, na sekretnych ścieżkach mafii przyszło mu udawać gangstera. Sytuacje, w których nie mógł sprostać sprzecznym oczekiwaniom rodziny, przełożonych i mafii, nie należały do rzadkości. W dodatku podczas swej misji zaprzyjaźnił się z gangsterem Leftym-Lewusem Ruggiero, którego miał unieszkodliwić. W związku z tym przeżywał konflikt sumienia między koniecznością wzorowego wywiązywania się z obowiązków a lojalnością wobec przyjaciela.

Donnie Brasco (1997) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja

okladka
Działający w imieniu prawa, agent FBI Joe Pistone (Johnny Depp) opuszcza rodzinę, akceptuje swoją drugą, fałszywą tożsamość - gangstera Donnie'go Brasco - i w tym wcieleniu przedostaje się do struktur mafijnych, aby poplątać im szyki. Musi wpierw zaskarbić sobie zaufanie mafii, a tym samym dowieść swojej lojalności i wykazać się gotowością do brania udziału w przestępczych działaniach. Zbliża go do celu znajomość z brutalnym gangsterem Lefty'm - Lewusem Ruggiero (Al Capone), który będąc tzw. "żołnierzem", tkwi na niskich szczeblach mafijnej hierarchii i nie ma wielkich nadziei na awans. Pistone, alias Brasco, jest pierwszym człowiekiem, który docenia...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.