Chmura tagów

donnie cube pet bitwa movie eden baby musical liga joe kontratakują polsku face detektyw czas america fourth miłości ludziach will enslavement zadawane sha about alvin nożycoręki pszczoły giallo na global wściekły silent 13th doctor in gear chipmunks his earth love eragon minut annapolis hunting klątwy first afonia lang hollow jesus gone głos najczęściej travel krople junior jimmy fat dziewczyny dirty dla philanthropy christ lodzie a dziewczyna dragon solid kid zero słonia of czego afryka africa name grudge solidarność crank old uwolnić adrenalina gdzie we 2 samochodzik śmierci stąd fido seduction johnny voltage man brasco frost jasne high decoys lantern i wyboru błękitny guru chillout recount północna north wizard unite bandziory richard american bafana anioł frozen o angel masakra apartament 18 hypnos podróże człowiek kochanie łowca questions grubazzzki ściana friday czasie widmo buntownik irak good beyond minutes znamię powder hrabstwo done year goodbye świata ring jesteś shottas decydujący straightheads for ton amando 2012 ciszy doomsday cobra vampire wants fighting are was strefa bell air po odwecie girl legion county wskakuj frequently dwie chrystus slap metal skylights psi dhoom echelon sanchez what ii time amerykańscy haditha jay conspiracy gi wody park jeszcze błękitne hellboy express beowulf hunter blue squeakquel girlz pragnie czarodziej lake rise moich clubbed flight chicago beauty the awaydays napięciem długo dragonfly scissorhands chłopcy years free ventura facet konspiracja pineapple aelita nil school river dzwoneczek koniec humboldt koszmarów jezus w asked pocałunek wiewiórki strange jak league boski tinker ostatni smoka battle pytania powrót z gore shot bad edward blueprint soldiers endgame bajzel heartbreak back jason virgin nixon gamer green okna dobranoc juniorów wampirów jump last massacre mojej zjednoczona deszcz pod image idealny strike generał speck gulczas and baśń yet ace detective 30 bloodrayne wicker zemsty 3 boys myślisz templariusze kobry bob gangster cichy hipnos 88 phat alien pizza kiss night

Tag: dragon

Dragons: Gift of the Night Fury (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-11-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Przygodowy

okladka
Mieszkańcy wioski Berk przygotowują się do wakacji. Wśród nich jest młody Hiccup, który wraz ze swoim smokiem ma udać się w pełną przygód podróż.

Dance of the Dragon (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Muzyczny, Obyczajowy

okladka
Historia tancerza i jego nauczycielki, których wspólna praca powoduje, iż zakoch*ją się w sobie. "Dance of the Dragon" to także odrobina kina akcji, ale głównym tematem jest wątek romantyczny rozgrywający się na salonach tanecznych.

There Be Dragons (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Młody dziennikarz, porzucony niegdyś przez swego ojca, prowadzi dochodzenie w sprawie Josemarнi Escrivб de Balaguera, który jest obecnie kandydatem do kanonizacji, a jak się okazało, był również bliskim przyjacielem jego ojca. Odkrywanie skomplikowanych relacji dwóch mężczyzn, od dzieciństwa poprzez okropności wojny domowej w Hiszpanii ukazuje wielki dramat pełen namiętności, zdrady, miłości i religii.

okladka
Wielki przebój kinowy "Mumia" doczekał się trzeciej odsłony. Tym razem los (do spółki ze scenarzystami) rzuca głównych bohaterów do Azji. Brendan Fraser powraca jako nieustraszony odkrywca Rick O'Connell, by zmierzyć się ze świeżo wskrzeszonym cesarzem Hanem (Jet Li). Ich walka rozegra się wśród starożytnych grobowców i na szczytach himalajów. Rickowi towarzyszą syn Alex (debiutujący Luke Ford), żona Evelyn (Maria Bello) oraz jej brat, Jonathan (John Hannah). O'Connellowie muszą pokonać mumię bo w przeciwnym razie światem zawładnie złowroga i bezlitosna siła. Cesarz smok, skazany przez podstępną czarodziejkę (Michelle Yeoh) na wieczny niebyt, postanawia odzyskać dawne wpływy...

okladka
W czasach legend, dwa królestwa – Draigar i Norvagen – toczyły tysiącletnią wojnę. Wielkie smoki, które dzięki swoim Kryształom mocy przyniosły światu pokój i wiedzę, były na wymarciu a obie strony konfliktu – zwłaszcza książę Dev z Norvagen i księżniczka Kyra z Draigaru – obwiniały się wzajemnie o wyniszczenie szlachetnych bestii. Ale tylko mag imieniem Xenoz znał wyjaśnienie tej tajemnicy – ale wszystko się zmienia w chwili, gdy z portalu wiodącego do krainy smoków nie przybył olbrzymi Czarny Smok, przynosząc dar, który na zawsze odmienił przeznaczenie królewskich rodów i los ich poddanych.

okladka
Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki Cressidy Cowell „Jak wytresować smoka", której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

Smoczy wiek / Age of the Dragons (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Fantasy, Sci-Fi, Thriller

okladka
Film oparty na powieści "Moby Dick", przedstawiający kapitana Ahaba i jego dzielną ekipę w polowaniu na najstraszliwsze stwory jakie kiedykolwiek istniały - SMOKI. Ismael, charyzmatyczny harpunnik, dołącza do ekipy w zamian za obietnicę ogromnych bogactw. Adoptowana córka Ahaba, Rachel, rujnuje szanse na polowanie. I na dodatek najlepszy harpunnik, Stubbs, pakuje drużynę wprost w smocze łapska... Tak naprawdę nie chodzi o polowanie - chodzi o zaspokojenie swojej żądzy. Żądzy zemsty, którą Ahab czuje do "Białego Smoka", który przyczynił się do śmierci jego rodziny, raniąc także i jego. W trakcie operacji drużyna będzie musiała zdecydować, kto jest prawdziwym...

Znamię / Dragonfly (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Film opowiada historię owdowiałego lekarza, któremu wydaje się, iż zmarła żona usiłuje nawiązać z nim kontakt w trakcie, kiedy jego pacjenci wpadają w stan śmierci klinicznej. W pewnym momencie liczba takich przypadków na oddziale kierowanym przez wspomnianego lekarza zaczyna wzrastać.

Fire & Ice: The Dragon Chronicles (2008) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Przygodowy

okladka
Film fantasy wyprodukowany dla stacji SciFi, którego akcja dzieje się w świecie pełnym magii, smoków i rycerzy. Księżniczka Luisa i rycerz Gabriel muszą stawić czoła smokom, które atakują ich królestwo.

okladka
Od zera do bohatera tak można podsumować życie człowieka, który pomimo krótkiego niestety żywota i skromnej przecież filmografii do dziś rozpala umysły ludzi na całym świecie, a w swym rodzinnym Hong Kongu doczekał się nawet pomnika. Film "Smok: historia Bruce'a Lee" przedstawia dzieje najsławniejszego mistrza wschodnich sztuk walki od urodzenia do śmierci. Obserwujemy młodego Lee, który zmuszony jest uciekać z rodzinnego kraju do Ameryki, która jawi się jemu i wielu innym jako prawdziwy raj na ziemi. Rzeczywistość weryfikuje jednak marzenia tak stało się również w tym przypadku: nie osiągnąwszy upragnionego szczytu sławy Bruce powraca w końcu do ojczystego Hongkongu, gdzie...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.