Chmura tagów

old haditha speck liga first zero strange fighting boski klątwy the wicker jay głos soldiers pytania chłopcy nożycoręki chipmunks juniorów cobra park awaydays angel wskakuj wants bandziory high psi konspiracja gangster brasco odwecie dobranoc o błękitny america pszczoły fat bafana musical koniec legion krople ring recount voltage enslavement lake ściana grudge kiss pizza bitwa league kontratakują chicago czarodziej adrenalina frozen idealny silent aelita irak scissorhands znamię zemsty bloodrayne wizard gore 88 night girlz his ciszy alvin earth image anioł north 2012 fourth widmo najczęściej polsku ostatni lodzie doomsday człowiek year 3 dragon shottas american edward school śmierci pocałunek gear rise annapolis pet beowulf sanchez christ gamer virgin man dzwoneczek global samochodzik river 30 skylights generał zadawane junior uwolnić yet done ace will ii cube kid boys koszmarów dirty slap wody nixon jump jeszcze amerykańscy dziewczyna miłości name jesus gone minutes czas bad kochanie questions moich joe heartbreak squeakquel beyond facet in cichy back richard czasie jasne echelon wściekły afryka gdzie hunter masakra and solidarność air decydujący ventura humboldt hellboy z hypnos unite green was clubbed about blueprint bell dwie 18 północna face długo chrystus zjednoczona crank eden dhoom bob 2 goodbye county strike wiewiórki seduction czego massacre for movie dragonfly lang jak friday endgame ludziach blue słonia metal kobry hipnos battle frequently jesteś we jimmy buntownik po apartament donnie express phat bajzel a girl pod lantern gi doctor gulczas hollow łowca detective błękitne dziewczyny hunting beauty powrót detektyw baśń love smoka minut pragnie ton guru eragon time years wyboru dla giallo i hrabstwo pineapple fido decoys frost baby solid mojej johnny alien podróże conspiracy philanthropy free jason świata last of strefa vampire are flight straightheads napięciem jezus what travel afonia shot africa stąd chillout asked 13th wampirów myślisz okna good sha templariusze deszcz powder amando na w nil grubazzzki tinker

Tag: dziewczyna

Dziewczyna z tatuażem (2011) [Napisy]

Wstawił: admin | 2012-01-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Kryminał, Thriller, Wersja ENG

okladka
Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki. Mikael Blomkvist, znany dziennikarz oskarżony o zniesławienie, otrzymuje nietypowe zlecenie od właściciela koncernu przemysłowego, Henrika Vangera. Ma zbadać sprawę tajemniczego zaginięcia 16-letniej Harriet Vanger, które miało miejsce w latach 60-tych. Blomkvist nie wie, że każdy jego krok jest śledzony przez niezwykle inteligentną hakerkę, Lisbeth Salander, która wykonuje to na prośbę Vangera. Śledztwo z czasem zaczyna odkrywać krwawą i niebezpieczną historię rodziny Vanger.

Weekend z dziewczyną (1968) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Psychologiczny, Wojenny, Polskie

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w czasie okupacji niemieckiej, w małym miasteczku, gdzie mieszka doktor Stanny. Chce on przeżyć wojnę nie mieszając się do żadnych akcji konspiracyjnych. Pewnego dnia sierżant Anna, terroryzując go pistoletem, każe mu jechać do lasu, w którym są ranni...

Dziewczyna z Alabamy / Sweet Home Alabama (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Melanie Carmichael przed laty opuściła rodzinną Alabamę, by stać się kimś. Teraz jest kobietą sukcesu - znaną i cenioną projektantką mody. W dodatku o jej rękę ubiega się zamożny polityk Andrew, którego dziewczyna darzy uczuciem. Po przyjętych oświadczynach, Melanie informuje narzeczonego, że musi pojechać na kilka dni do Alabamy, by spotkać się z rodzicami, których nie widziała od siedmiu lat. W rzeczywistości jednak Melanie musi... się rozwieść. Jack Perry, jej szkolna miłość nie zamierza jednak podpisać dokumentów rozwodowych, ponieważ wciąż kocha żonę. Co więcej, usiłuje ją odzyskać. Kiedy wreszcie dziewczynie udaje się go przekonać, pojawia się kolejny problem. W...

Dziewczyna z Komputera / Weird Science (1985) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-22 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Sci-Fi

okladka
Dwóch niezbyt popularnych w szkole nastolatków przy użyciu komputera ożywia lalkę, nadając jej cechy "wskanowane" z rozmaitych fotosów. Dziewczyna (LeBrock) jest piękna, superzgrabna, inteligenta i posiada magiczne zdolności. I, co nie bez znaczenia jest oddana swoim "stwórcom". W czasie weekendu, pod nieobecność rodziców chłopcy zdobywają popularność wśród rówieśników i dziewczyny.

Dziewczyna z sąsiedztwa / The Girl Next Door (2007) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
Film jest adaptacją powieści Jacka Ketchum'a o tym samym tytule. Oparta na autentycznej historii opowieść o brutalnym gwałcie i morderstwie Sylvii Likens popełnionym w stanie Indiana w 1958 roku.

Dziewczyna z windy / Elevator Girl (2010) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-07-18 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Familijny, Komedia, Romans

okladka
Współczesna wersja Kopciuszka. Libby, dziewczyna, która nie chce się ustabilizować i żyje jak motyl, spotyka w windzie chłopaka swoich marzeń. Jonathan jest zdolnym prawnikiem, który właśnie stał się współwłaścicielem dużej kancelarii prawniczej. Skończył dobre szkoły, dużo zarabia, obraca się w towarzystwie takich jak on. Związek z Libby uchodzi w oczach jego przyjaciół za mezalians, ale udaje się. Przychodzi jednak kryzys. Libby i Jonathan będą musieli przemyśleć swoje życiowe zasady i je zmienić. W końcu są dla siebie przeznaczeni.

Dziewczyna z przedmieścia / Suburban Girl (2007) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-18 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Romans

okladka
Młoda wydawczyni z Nowego Jorku (Gellar), poznaje starszego, bardzo wpływowego i eleganckiego mężczyznę. Film jest oparty na książce Melissy Bank "A Girl's Guide to Hunting and Fishing". (W Polsce znana jako ,,Poradnik wędkarsko-łowiecki dla dziewcząt).

Jak to się robi z dziewczynami (2002) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Polskie

okladka
Bogo i Rychu stojąc na progu dorosłego życia, nadal nie potrafią poradzić sobie z jednym, bardzo istotnym dla młodych mężczyzn problemem: kobietami. Chłopcy są przyjaciółmi od zawsze. Mimo różnic w charakterach, są w stanie poświęcić dla siebie prawie wszystko. Bogo (Radek Kaim) to twardziel: jest przekonany o swojej skuteczności w podrywaniu dziewczyn i brnąc do celu, nie zwraca uwagi na stosowane środki. To on jest motorem wszelkich akcji. Rysiek (Krzysztof Prałat) to marzyciel, który nie bardzo umie odnaleźć się w brutalnych okolicznościach dorosłego życia. Zagubiona ofiara losu. Nigdy jeszcze nie miał dziewczyny. Przyjaciel postanawia mu pomóc...

okladka
W filmie Dziewczyna w czerwonej pelerynie Amanda Seyfried gra Valerie, piękną młodą kobietę rozdartą między uczuciem do jednego mężczyzny a powinnością wobec drugiego. Jest zakochana w ponurym wyrzutku Peterze, lecz rodzice zaaranżowali jej małżeństwo z zamożnym Henrym. Nie chcąc zgodzić się na rozłąkę, Valerie i Peter planują wspólną ucieczkę. Mało tego, w całą historię zamieszany jest... wilkołak.

okladka
Komediodramat o alienacji i braku swobód obywatelskich dziejący się w niedalekiej przyszłości, w której obywatele są towarem na giełdzie papierów wartościowych.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.