Chmura tagów

świata free jesus jump odwecie myślisz kid hipnos 2012 pocałunek bloodrayne musical czas bell fido pet na deszcz buntownik dobranoc koniec nożycoręki giallo głos afryka powrót nixon chillout voltage długo air joe ii about kontratakują ściana okna slap po słonia annapolis 13th czego anioł awaydays jezus pszczoły philanthropy county wampirów samochodzik widmo africa amando apartament johnny chłopcy uwolnić gamer unite and scissorhands smoka high nil hellboy pod bandziory bob bad earth doomsday polsku old ventura beauty śmierci miłości echelon will enslavement psi squeakquel america gore zero gear humboldt jak 3 bafana battle boski questions wskakuj najczęściej pineapple express dhoom clubbed fourth heartbreak 18 jeszcze liga irak sha man solidarność christ facet richard years o lake school jimmy wiewiórki conspiracy we 88 amerykańscy templariusze done baśń legion frequently fighting wants girlz łowca soldiers pragnie koszmarów lang edward in napięciem image brasco donnie phat masakra cube dragon w jay chicago lodzie cichy z gangster goodbye sanchez dwie beowulf zadawane ace recount kochanie dirty strike crank dziewczyna czasie for eragon konspiracja mojej generał decydujący gone hrabstwo night detektyw first alien ton name time was global asked grudge lantern podróże ring wizard hunting wyboru ludziach 30 last powder detective doctor hollow minut vampire dla moich silent minutes baby love i blueprint adrenalina green 2 krople angel back ciszy park of league wściekły juniorów gi wicker pizza hypnos hunter czarodziej zemsty movie strefa bajzel american wody fat the metal massacre blue virgin boys junior frost skylights grubazzzki stąd beyond tinker błękitny człowiek north alvin jasne yet ostatni północna znamię cobra idealny haditha eden kobry strange friday dragonfly endgame chipmunks travel decoys dziewczyny shottas jesteś face aelita shot klątwy jason bitwa gulczas kiss river what straightheads dzwoneczek afonia girl gdzie rise his chrystus guru frozen a are seduction good solid błękitne zjednoczona flight year speck pytania

Tag: dziewczyny

Dziewczyny z przemytu / Human Trafficking (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał

okladka
Historie dziewcząt z różnych krajów świata, uprowadzonych do USA w ramach handlu żywym towarem. 16-letnia Ukrainka Nadia (Laurence Leboeuf), tancerka baletowa, chce wyjechać na Zachód w nadziei na lepsze życie. Jej konserwatywny ojciec Wiktor (Rémy Girard) jest temu przeciwny. Pewnego dnia Nadia, licząc na karierę w agencji modelek, ucieka z domu i znika bez wieści. Podczas wakacji w Azji amerykańskie małżeństwo traci 12-letnią córkę Annie (Sarah-Jeanne Labrosse), która zostaje porwana i sprzedana do domu publicznego. Tymczasem w Pradze samotnie wychowująca dziecko Helena (Isabelle Blais) spotyka zamożnego biznesmena. Znajomość okazuje się niebezpieczna. W Rumunii 17-letnia sierota Katerina...

Wredne dziewczyny 2 / Mean Girls 2 (IVO) (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Kontynuacja filmu z 2004 roku, cytuję fabułę części 1: "Jest to historia nastolatki, która po kilku latach mieszkania w Afryce przeprowadza się wraz z rodzicami do Illinois. Tam nasza bohaterka idzie do szkoły średniej i przekonuje się, iż jej rówieśniczki mogą być równie niebezpieczne i podstępne co afrykańskie drapieżniki."

okladka
To już trzecia część przygód dziewczyn Cheetah. Chanel, Dorinda i Aqua wyjeżdżają do Indii, by ubiegać się o główną rolę w bollywoodzkim filmie. Dowiadują się jednak, że by ją zdobyć, będą musiały ze sobą rywalizować. Czy to znów spowoduje rozpad grupy?

okladka
To już trzecia część przygód dziewczyn Cheetah. Chanel, Dorinda i Aqua wyjeżdżają do Indii, by ubiegać się o główną rolę w bollywoodzkim filmie. Dowiadują się jednak, że by ją zdobyć, będą musiały ze sobą rywalizować. Czy to znów spowoduje rozpad grupy?

Piękne dziewczyny / Beautiful Girls (1996) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Obyczajowy

okladka
Grupa przyjaciół z szkoły średniej spotyka się po wielu latach w miasteczku gdzie dorastali. Próbują na nowo odbudować swą przyjaźń i związki jakie ich łączyły, a także poznać na nowo, gdyż wielu z nich powiązało się z innymi ludźmi i w jakiś sposób zmieniło ...

Wredne dziewczyny 2 / Mean Girls 2 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Kontynuacja filmu z 2004 roku, cytat z fabuły części 1: "Jest to historia nastolatki, która po kilku latach mieszkania w Afryce przeprowadza się wraz z rodzicami do Illinois. Tam nasza bohaterka idzie do szkoły średniej i przekonuje się, iż jej rówieśniczki mogą być równie niebezpieczne i podstępne co afrykańskie drapieżniki."

My Girlfriend's Back / Powrót mojej dziewczyny (2010) [ENG]

Wstawił: wicherek | 2011-02-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
To komedia romantyczna pokazuje, jak doskonałe życie człowieka można odkryć, kiedy piękna była dziewczyna pojawia się znikąd. Podróż do miłości może być warte ponowne jeśli uczucia są wprowadzane w życie po raz kolejny w tym zabawne broić poprzez rzeczywistość i złożoność relacji w przeszłości i obecnie.

okladka
Program o mężczyznach, którzy nie tylko gustują w otyłych kobietach, ale zachęcają je do dalszego tycia. Kobiety doprowadzają ciało do monstrualnych kształtów, z trudem się poruszają, czasem nawet nie mogą chodzić. Niektórzy mężczyźni wręcz tuczą partnerki, sami siebie nazywają żywicielami. Program przedstawia wywiady z osobami, które w takim stylu życia odnajdują sens. Ludzie ci tworzą własne kluby oraz witryny internetowe.

okladka
Mary jest krytykiem muzycznym. Ostatnio w jej życiu nie dzieje się najlepiej. Ma problemy w pracy i z chłopakiem. W dodatku musi przejechać pół kraju na ślub byłego męża i gubi psa, którym miała się zaopiekować. W trakcie podróży bohaterka dokonuje rewizji dotychczasowego życia, ma szansę otworzyć się na ludzi.

okladka
Kapitan drużyny cheerleaderów ze szkoły średniej w West Los Angeles, Lina Cruz (Christina Milian) oraz jej najlepsze przyjaciółki Gloria (Vanessa Born) i Treyvonetta (Gabrielle Dennis), mają wielką nadzieję na wygranie "Spirit Championships" dzięki ognistemu połączeniu ruchów latynoskich z hip-hopowymi. Zamiast tego świat Liny wywraca się do góry nogami kiedy jej matka po raz kolejny wychodzi za mąż. Jej rodzina przeprowadza się do Malibu, natomiast ona sama zmuszona jest dostosować się do ... nowego domu, nowej przyrodniej siostry (Holland Roden) i nowej szkoły z bardzo słabą drużyną chearleaderów. Zawsze gotowa na wyzwania Lina przyjmuje trudne zadanie przemienienia...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.