Chmura tagów

lantern 13th year annapolis 2012 na gone blueprint nil hrabstwo jump decoys eden done ściana wściekły dla buntownik about frozen hunter deszcz straightheads adrenalina ventura for błękitne massacre dwie nixon green 2 ring ludziach bloodrayne free frost dirty questions back tinker high krople heartbreak virgin jeszcze school skylights wizard baby jasne strefa liga earth widmo good odwecie dziewczyny river świata słonia mojej gamer amando north kobry ii first league okna his recount speck minutes movie sha zadawane idealny jak africa lodzie pet pineapple asked klątwy wampirów cichy znamię konspiracja rise gi we chillout park moich doctor hypnos giallo człowiek podróże philanthropy gulczas afonia śmierci jason face and wody junior bob anioł a voltage psi pytania battle soldiers eragon 18 powder solid friday ton boski flight are stąd kontratakują głos ciszy hipnos powrót czarodziej templariusze bafana beowulf cobra fido dziewczyna pizza in pocałunek irak pod afryka doomsday czego grudge koszmarów clubbed alvin decydujący phat dhoom sanchez unite what echelon global uwolnić legion night miłości 3 kiss 30 musical apartament kochanie czas napięciem brasco time fighting angel detektyw nożycoręki enslavement image america fourth strange donnie kid jezus awaydays vampire najczęściej smoka i haditha chłopcy beyond wants cube bandziory shot lang w jesus zjednoczona travel alien gear bad ostatni frequently zero seduction myślisz bitwa hollow girlz wskakuj o humboldt minut masakra slap facet express endgame was the christ air beauty aelita edward gangster gdzie 88 man z hellboy fat love squeakquel richard strike amerykańscy jimmy shottas goodbye grubazzzki wicker pszczoły juniorów bajzel old guru błękitny years czasie wyboru samochodzik girl koniec polsku baśń wiewiórki crank dragon po yet conspiracy scissorhands lake boys generał solidarność dzwoneczek detective zemsty blue jesteś długo bell chrystus name chicago północna american jay silent pragnie joe last dobranoc metal ace łowca of hunting gore johnny dragonfly county will chipmunks

Tag: for

Fortepian / The Piano (1993) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Obyczajowy

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w połowie XIX wieku. Ada, młoda uboga Angielka, panna z dzieckiem opuszcza rodzinny kraj. Wyrusza wraz z dziewięcioletnią córeczką Florą do nowozelandzkiego buszu, taszcząc ze sobą tytułowy instrument. Kobieta ma się spotkać z mężem, którego nigdy przedtem nie widziała, ponieważ ślub został zawarty na odległość. Ada jest niemową. Przestała mówić w wieku sześciu lat. Swoje uczucia wyraża za pomocą gestów, spojrzeń i drgnięć twarzy. Jej jedynym łącznikiem ze światem jest...

Gra o miłość / For Love of the Game (1999) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Gwiazdor bejsbolu przeżywa życiowy kryzys. W sporcie osiągnął wszystko. Teraz jednak jako weteran nie może pogodzić się z tym, że jego sława i dokonania odchodzą w zapomnienie. Opuszcza go kobieta jego życia, ale on - sportowiec z krwi i kości - nie poddaje się.

okladka
Historia "Rozpruwacza z Camden" - 51-letniego ojca czworga dzieci, który w wyniku choroby psychicznej stał się bezwzględnym mordercą. W programie wykorzystano materiał dochodzeniowy - w tym szokujące nagranie z kamery monitorującej miasto, na którym widać jak zabójca umieszcza zwłoki ofiary w ulicznym śmietniku.

okladka
Słynny badacz podwodnych krain przeszukuje północne wybrzeże Haiti, z nadzieją, że trafi na wrak jednego ze statków Kolumba.

okladka
Słynny adwokat sir Wilfrid podejmuje się obrony Leonarda Vole, oskarżonego o zamordowanie wdowy, po której miał dziedziczyć. Żona oskarżonego, Christine, dostarcza mu alibi. Niespodziewanie w dniu rozprawy kobieta zmienia zeznania...

Nie do przebaczenia / The Unforgiven (1960) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-10-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Western

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w połowie XIX wieku i przedstawia historię walki z nietolerancją, skierowaną przez białych osadników miast, do Indian zamieszkujących pobliskie osady. Film opowiada o rodzinie Zachary, gdzie matka Matylda tłumi w sobie rodzinną tajemnicę dotyczącą jej przybranej córki o imieniu Rachel, która w rzeczywistości jest dzieckiem jednego z przywódców Indiańskiego plemienia, czyli Kiowa. Wśród prawdziwych dzieci Matyldy jest Ben, który w sekrecie podkochuje się w Rachel, Cash.

Mój Nikifor (2004) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Polskie

okladka
Opowieść o ostatnich 10 latach życia Nikifora. - malarza samouka, przedstawiciela sztuki naiwnej. Należał do mniejszości łemkowskiej, grupy etnicznej zamieszkującej tereny Beskidów i Bieszczad. Cierpiał na zaburzenia słuchu i mowy. Malował akwarelą, wykorzystując każdy dostępny kawałek papieru, okładki zeszytów, opakowaniach papierosów.

For Colored Girls (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Każda z kobiet występujących w filmie wciela się jedną z ról przedstawionych w zbiorze dwudziestu poematów. Film pokazuje różne problemy, którym płeć piękna musi sprostać, a w szczególności problemy czarnoskórych kobiet.

okladka
Martin Fallon jest zamachowcem z IRA, który specjalizuje się w podkładaniu bomb. Kiedy jednak przez pomyłkę zamiast wysadzić ciężarówki z żołnierzami, wysadza autobus szkolny z dziećmi, postanawia zerwać z tą robotą i wyjechać. IRA jednak chce by został. Jedyną szansą na ucieczkę jest Jack Meeham, gangster, który chce aby w zamian za pomoc Fallon zabił dla niego kogoś. Martin początkowo decyduje się przyjąć zlecenie, ale zostaje zauważony przez katolickiego księdza. Martin nie chce zabijać niewinnych, ale czy nie jest w sytuacji bez wyjścia ?

Komandosi z Navarony / Force 10 from Navarone (1978) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Wojenny

okladka
opisy filmu (3)dodaj opis filmu * Film będący kontynuacja "Dział z Navarony" i kolejną adaptacją powieści MacLeana. Opowiada o próbie wysadzenia mostu w Jugosławii, dla uratowania otoczonych oddziałów Tito. zgłoś poprawkę o zgłoś do usunięcia o zgłoś kilka poprawek * Po uwieńczone pełnym sukcesem misji wysadzenia dział Navarony, Mallory (Robert Shaw)i Miller (Edward Fox) zostają wysłani do Jugosławii z kolejnym, prawie niemożliwym do wykonania zadaniem. Po drodze przyłączają się do specjalnej jednostki komandosów amerykańskich pod dowództwem podpułkownika Barnsby'ego (Harrison Ford). W Jugosławi zostają...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.