Chmura tagów

dzwoneczek masakra cobra american detective wściekły gangster sha movie asked jasne lodzie christ in wants ciszy człowiek fat konspiracja fighting północna gore legion strike are chicago irak dragonfly ton jesteś odwecie minut frequently koszmarów wampirów slap 13th air wicker hrabstwo philanthropy eragon love bell czarodziej gi johnny gear back virgin na man 88 templariusze last jump metal amando sanchez annapolis tinker dwie kochanie bafana boski lang długo green afonia ściana junior for nożycoręki deszcz dobranoc moich dragon america gulczas klątwy śmierci about mojej koniec pineapple humboldt 3 guru o time smoka jezus shottas and his chipmunks travel blueprint good lantern ludziach of musical błękitne pocałunek was chillout eden cube hunting i ventura psi league decoys nil aelita po fido czas najczęściej czego voltage amerykańscy massacre face jimmy shot africa global wizard solidarność chłopcy recount echelon beauty hipnos dziewczyny hollow krople juniorów zadawane joe beowulf done vampire hypnos gamer pragnie powder 2012 edward 2 north giallo dla zjednoczona school detektyw lake 30 afryka donnie liga bad doctor awaydays strefa z scissorhands frost image enslavement solid first pet nixon ii phat kid wskakuj boys old endgame grudge questions łowca miłości buntownik okna seduction stąd night frozen kontratakują facet doomsday wyboru high pod year we park głos flight jeszcze cichy jesus will ace kiss clubbed generał bajzel straightheads adrenalina richard kobry crank decydujący soldiers samochodzik speck idealny haditha earth podróże beyond 18 heartbreak pytania słonia county pizza zero goodbye years hellboy bitwa skylights squeakquel wody napięciem ring alvin gdzie myślisz fourth pszczoły ostatni powrót baśń alien minutes dirty anioł silent yet jay angel rise the dhoom friday river bob apartament widmo dziewczyna girlz hunter name uwolnić battle blue wiewiórki express baby w chrystus błękitny brasco grubazzzki strange jak what unite bandziory znamię conspiracy polsku jason free zemsty a gone świata girl bloodrayne czasie

Tag: for

Fortepian / The Piano (1993) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Obyczajowy

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w połowie XIX wieku. Ada, młoda uboga Angielka, panna z dzieckiem opuszcza rodzinny kraj. Wyrusza wraz z dziewięcioletnią córeczką Florą do nowozelandzkiego buszu, taszcząc ze sobą tytułowy instrument. Kobieta ma się spotkać z mężem, którego nigdy przedtem nie widziała, ponieważ ślub został zawarty na odległość. Ada jest niemową. Przestała mówić w wieku sześciu lat. Swoje uczucia wyraża za pomocą gestów, spojrzeń i drgnięć twarzy. Jej jedynym łącznikiem ze światem jest...

Gra o miłość / For Love of the Game (1999) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Gwiazdor bejsbolu przeżywa życiowy kryzys. W sporcie osiągnął wszystko. Teraz jednak jako weteran nie może pogodzić się z tym, że jego sława i dokonania odchodzą w zapomnienie. Opuszcza go kobieta jego życia, ale on - sportowiec z krwi i kości - nie poddaje się.

okladka
Historia "Rozpruwacza z Camden" - 51-letniego ojca czworga dzieci, który w wyniku choroby psychicznej stał się bezwzględnym mordercą. W programie wykorzystano materiał dochodzeniowy - w tym szokujące nagranie z kamery monitorującej miasto, na którym widać jak zabójca umieszcza zwłoki ofiary w ulicznym śmietniku.

okladka
Słynny badacz podwodnych krain przeszukuje północne wybrzeże Haiti, z nadzieją, że trafi na wrak jednego ze statków Kolumba.

okladka
Słynny adwokat sir Wilfrid podejmuje się obrony Leonarda Vole, oskarżonego o zamordowanie wdowy, po której miał dziedziczyć. Żona oskarżonego, Christine, dostarcza mu alibi. Niespodziewanie w dniu rozprawy kobieta zmienia zeznania...

Nie do przebaczenia / The Unforgiven (1960) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-10-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Western

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w połowie XIX wieku i przedstawia historię walki z nietolerancją, skierowaną przez białych osadników miast, do Indian zamieszkujących pobliskie osady. Film opowiada o rodzinie Zachary, gdzie matka Matylda tłumi w sobie rodzinną tajemnicę dotyczącą jej przybranej córki o imieniu Rachel, która w rzeczywistości jest dzieckiem jednego z przywódców Indiańskiego plemienia, czyli Kiowa. Wśród prawdziwych dzieci Matyldy jest Ben, który w sekrecie podkochuje się w Rachel, Cash.

Mój Nikifor (2004) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Polskie

okladka
Opowieść o ostatnich 10 latach życia Nikifora. - malarza samouka, przedstawiciela sztuki naiwnej. Należał do mniejszości łemkowskiej, grupy etnicznej zamieszkującej tereny Beskidów i Bieszczad. Cierpiał na zaburzenia słuchu i mowy. Malował akwarelą, wykorzystując każdy dostępny kawałek papieru, okładki zeszytów, opakowaniach papierosów.

For Colored Girls (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Każda z kobiet występujących w filmie wciela się jedną z ról przedstawionych w zbiorze dwudziestu poematów. Film pokazuje różne problemy, którym płeć piękna musi sprostać, a w szczególności problemy czarnoskórych kobiet.

okladka
Martin Fallon jest zamachowcem z IRA, który specjalizuje się w podkładaniu bomb. Kiedy jednak przez pomyłkę zamiast wysadzić ciężarówki z żołnierzami, wysadza autobus szkolny z dziećmi, postanawia zerwać z tą robotą i wyjechać. IRA jednak chce by został. Jedyną szansą na ucieczkę jest Jack Meeham, gangster, który chce aby w zamian za pomoc Fallon zabił dla niego kogoś. Martin początkowo decyduje się przyjąć zlecenie, ale zostaje zauważony przez katolickiego księdza. Martin nie chce zabijać niewinnych, ale czy nie jest w sytuacji bez wyjścia ?

Komandosi z Navarony / Force 10 from Navarone (1978) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Wojenny

okladka
opisy filmu (3)dodaj opis filmu * Film będący kontynuacja "Dział z Navarony" i kolejną adaptacją powieści MacLeana. Opowiada o próbie wysadzenia mostu w Jugosławii, dla uratowania otoczonych oddziałów Tito. zgłoś poprawkę o zgłoś do usunięcia o zgłoś kilka poprawek * Po uwieńczone pełnym sukcesem misji wysadzenia dział Navarony, Mallory (Robert Shaw)i Miller (Edward Fox) zostają wysłani do Jugosławii z kolejnym, prawie niemożliwym do wykonania zadaniem. Po drodze przyłączają się do specjalnej jednostki komandosów amerykańskich pod dowództwem podpułkownika Barnsby'ego (Harrison Ford). W Jugosławi zostają...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.