Chmura tagów

north zemsty american jump slap 13th moich ludziach sanchez wyboru pocałunek dobranoc błękitne chillout facet back annapolis girlz fourth wicker gore 2012 irak man powder jeszcze clubbed river koszmarów battle angel ostatni old idealny county flight po krople alvin koniec decoys philanthropy eden enslavement echelon hrabstwo night wants frequently klątwy hellboy ściana donnie doomsday a straightheads solidarność first nożycoręki asked hipnos z johnny deszcz gi bloodrayne musical dhoom masakra dragon lake czarodziej wampirów and bitwa dirty of powrót apartament odwecie pod sha endgame air kobry smoka blue liga kid guru stąd dwie movie zjednoczona detektyw ventura jasne wody the for północna richard fido girl questions polsku hunter hypnos amando baśń czas fighting gone last ace skylights are bajzel years joe najczęściej pragnie shot detective frost wizard pszczoły boys anioł travel rise śmierci ring kochanie strefa in humboldt kontratakują bad gangster doctor grubazzzki free america na minut blueprint błękitny napięciem beauty beyond beowulf jezus bafana hunting gear konspiracja jesteś jimmy vampire boski done his wskakuj bandziory name awaydays express adrenalina strike samochodzik crank kiss dziewczyna juniorów legion seduction pineapple goodbye school face czego alien jay haditha earth mojej o recount templariusze squeakquel virgin dragonfly frozen good brasco 30 znamię africa okna soldiers jason grudge chłopcy gamer generał w solid was i conspiracy hollow nil silent afonia dla edward unite chrystus zero podróże junior jak chipmunks ciszy 88 2 speck year bell cube świata afryka about nixon global giallo zadawane słonia voltage metal green dziewczyny decydujący człowiek łowca gulczas yet buntownik bob friday christ lantern minutes tinker lodzie amerykańscy 18 shottas psi długo wściekły massacre what image ton will cobra eragon cichy time widmo miłości strange chicago myślisz park dzwoneczek league 3 we fat high gdzie pet baby scissorhands pizza heartbreak pytania uwolnić jesus love ii głos wiewiórki aelita lang phat czasie

Tag: free

okladka
Film dokumentalny, który bada związek pomiędzy obowiązkiem płacenia podatku dochodowego i erozją, czyli procesem powolnego niszczenia swobód obywatelskich w Ameryce.

Zabójcza kampania / Land of the Free (1998) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sensacyjny

okladka
Aidan Carvell jest kandydatem na senatora Kalifornii. Kiedyś należał do radykalnej bojówki, spiskującej w celu obalenia rządu. Szef jego kampanii i bardzo oddany mu pracownik, Frank Jennings, odkrywa fakty z przeszłości zagrażające karierze Carvella

okladka
Młoda Kirra (Bindi Irwin, córka Łowcy krokodyli i gwiazda Świata według Bindi) opuszcza swój australijski dom i wyjeżdża na wakacje z dziadkiem (Beau Bridges) do Południowej Afryki. Przy lagunie niedaleko zniszczonego parku rozrywki jej dziadka znajduje porzuconą małą orkę. Nowemu przyjacielowi daje na imię Willy. Wkrótce rozpoczyna poszukiwania stada, od którego mógł się odłączyć mały wieloryb. Ale musi się śpieszyć - chciwi rywale dziadka już zaplanowali, że Willy zostanie  największa atrakcją ich upadającego parku rozrywki.

okladka
Rybacy oddzielają młodą orkę od jej rodziców i zwierzę ląduje w oceanarium. W tym samym czasie dzieciak zostaje złapany na aktach wandalizmu w pobliżu oceanarium. Chłopak dostaje karę - musi posprzątać oceanarium. W tym czasie chłopak zaprzyjaźnia się z orką i uczy ją sztuczek, czegoś czego nie potrafił dokonać trener. Ale właściciel oceanarium planuje coś strasznego i chłopak i jego przyjaciele muszą uwolnić orkę.

okladka
Nowe przygody Jessiego, który już zaakceptował przybranych rodziców i teraz stacza "walki" z młodszym bratem Elvisem. Także Willy - sympatyczna orka, opiekuje sie baraszkującym w morzu rodzeństwem. Na wodach zatoki w pobliżu Seattle dochodzi do katastrofy ekologicznej - następuje wyciek oleju. Powoduje to zagrożenie dla życia wielu wielorybów z tej okolicy . Parę przyjaciół czekają nowe wyzwania i niezwykle dramatyczne przeżycia. Film ten to przykład udanego połączenia emocjonującej akcji,

Freejack (1992) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sci-Fi

okladka
Alex Furlong jest kierowcą wyścigowym i faworytem zbliżającego się wyścigu.Dokładnie w chwili, gdy grozi mu tragiczna kraksa, zostaje przeniesiony w czasie. Do roku 2009. nagle znajduje sie w Nowym Jorku, gdzie czyha na niego łowca nagród Vacendak. Jego była dziewczyna Julie jest jedyną osobą, którą Alex zna w mieście. Tylko ona może mu pomóc . Musi uwolnić się od zawziętego prześladowcy. Niestety, każdy jej krok kontrolowany jest przez szefa, McCandlessa. Julie nie ma swobody działania. I nie bardzo wie co dalej...

The Freebie (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Annie i Ken są młodą parą, którą, lekko znudzona dotychczasowym życiem, postanawia zawrzeć umowę: każde z nich podczas jednej nocy może spotkać się z kimkolwiek i zrobić, co tylko zapragnie.

okladka
Tym razem bohaterowie Pradawnego Lądu: Liliput, Cera, Spike, Pteruś i Kaczusia muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu, które stanowi poważny problem nawet dla starszych dinozaurów.

Freeway Killer (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Kryminał, Thriller

okladka
Historia seryjnego mordercy, Williama Georga Bonina, który wraz z kilkoma wspólnikami zgwałcił i zamordował 36 młodych mężczyzn i chłopców. Udowodniono mu jednak tylko czternaście morderstw, za które został skazany na karę śmierci.

okladka
Życie najsłynniejszego jamajskiego muzyka reggae, opowiedziane przez jego najbliższych, w tym jego wieloletnią partnerkę i współtwórczynię jego utworów, aktorkę Ester Anderson. W filmie zobaczyć możemy jeden z ostatnich wywiadów, jakiego artysta udzielił przed śmiercią. Brytyjski dziennikarz Kris Needs zapytał Marleya o nurtujące go kwestie, plany na przyszłość oraz o chorobę - czerniaka złośliwego na palcu stopy, będącego w istocie przyczyną śmierci muzyka. W dokumencie wykorzystano liczne materiały archiwalne: zdjęcia i nagrania z koncertów oraz nigdy wcześniej nie publikowane materiały i wywiady. Na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa pełna reggae'owych hitów.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.