Chmura tagów

awaydays hellboy ii kochanie voltage generał strefa alien wyboru dwie koniec krople gi pineapple lantern year donnie county najczęściej park what beyond baśń frozen solidarność jeszcze zjednoczona free green hypnos bandziory głos slap bloodrayne mojej jasne 3 apartament heartbreak grudge jesteś zadawane girl pet adrenalina bafana cube detektyw clubbed doctor anioł widmo ludziach północna fat edward rise dziewczyna skylights dhoom w świata jump wskakuj psi błękitne travel jason virgin aelita annapolis philanthropy 2012 boys north last phat z school a juniorów we facet nixon scissorhands samochodzik haditha squeakquel masakra night człowiek łowca hollow fido amerykańscy gore love kiss jak ściana pszczoły ciszy bob gangster years zero kontratakują earth done vampire kobry junior boski jezus seduction liga christ baby questions will goodbye 13th cobra powder dragonfly czego na bell dla wiewiórki unite girlz decydujący first chicago wampirów buntownik hipnos beowulf jimmy image detective minutes sanchez decoys eden endgame nożycoręki ton shot ace bitwa brasco global time uwolnić american czasie flight konspiracja beauty odwecie guru dirty for richard bad czas ventura kid czarodziej gear polsku afonia dzwoneczek wants cichy river back afryka jesus of wściekły humboldt ostatni błękitny doomsday gulczas good miłości america frequently podróże league pragnie deszcz chrystus nil speck sha bajzel johnny angel wizard about klątwy africa fourth amando lodzie eragon pocałunek soldiers koszmarów powrót hrabstwo chłopcy zemsty gone ring old in 88 enslavement name 2 chillout minut lake długo musical blueprint napięciem grubazzzki lang frost face wody metal jay solid recount are gdzie was conspiracy dziewczyny chipmunks dobranoc his yet shottas fighting myślisz słonia smoka blue asked massacre friday alvin pod hunting battle moich 30 pytania express dragon the okna śmierci znamię echelon high air man crank templariusze i o 18 po silent and irak tinker movie wicker gamer stąd idealny pizza strange hunter legion giallo joe straightheads strike

Tag: free

okladka
Film dokumentalny, który bada związek pomiędzy obowiązkiem płacenia podatku dochodowego i erozją, czyli procesem powolnego niszczenia swobód obywatelskich w Ameryce.

Zabójcza kampania / Land of the Free (1998) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sensacyjny

okladka
Aidan Carvell jest kandydatem na senatora Kalifornii. Kiedyś należał do radykalnej bojówki, spiskującej w celu obalenia rządu. Szef jego kampanii i bardzo oddany mu pracownik, Frank Jennings, odkrywa fakty z przeszłości zagrażające karierze Carvella

okladka
Młoda Kirra (Bindi Irwin, córka Łowcy krokodyli i gwiazda Świata według Bindi) opuszcza swój australijski dom i wyjeżdża na wakacje z dziadkiem (Beau Bridges) do Południowej Afryki. Przy lagunie niedaleko zniszczonego parku rozrywki jej dziadka znajduje porzuconą małą orkę. Nowemu przyjacielowi daje na imię Willy. Wkrótce rozpoczyna poszukiwania stada, od którego mógł się odłączyć mały wieloryb. Ale musi się śpieszyć - chciwi rywale dziadka już zaplanowali, że Willy zostanie  największa atrakcją ich upadającego parku rozrywki.

okladka
Rybacy oddzielają młodą orkę od jej rodziców i zwierzę ląduje w oceanarium. W tym samym czasie dzieciak zostaje złapany na aktach wandalizmu w pobliżu oceanarium. Chłopak dostaje karę - musi posprzątać oceanarium. W tym czasie chłopak zaprzyjaźnia się z orką i uczy ją sztuczek, czegoś czego nie potrafił dokonać trener. Ale właściciel oceanarium planuje coś strasznego i chłopak i jego przyjaciele muszą uwolnić orkę.

okladka
Nowe przygody Jessiego, który już zaakceptował przybranych rodziców i teraz stacza "walki" z młodszym bratem Elvisem. Także Willy - sympatyczna orka, opiekuje sie baraszkującym w morzu rodzeństwem. Na wodach zatoki w pobliżu Seattle dochodzi do katastrofy ekologicznej - następuje wyciek oleju. Powoduje to zagrożenie dla życia wielu wielorybów z tej okolicy . Parę przyjaciół czekają nowe wyzwania i niezwykle dramatyczne przeżycia. Film ten to przykład udanego połączenia emocjonującej akcji,

Freejack (1992) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sci-Fi

okladka
Alex Furlong jest kierowcą wyścigowym i faworytem zbliżającego się wyścigu.Dokładnie w chwili, gdy grozi mu tragiczna kraksa, zostaje przeniesiony w czasie. Do roku 2009. nagle znajduje sie w Nowym Jorku, gdzie czyha na niego łowca nagród Vacendak. Jego była dziewczyna Julie jest jedyną osobą, którą Alex zna w mieście. Tylko ona może mu pomóc . Musi uwolnić się od zawziętego prześladowcy. Niestety, każdy jej krok kontrolowany jest przez szefa, McCandlessa. Julie nie ma swobody działania. I nie bardzo wie co dalej...

The Freebie (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Annie i Ken są młodą parą, którą, lekko znudzona dotychczasowym życiem, postanawia zawrzeć umowę: każde z nich podczas jednej nocy może spotkać się z kimkolwiek i zrobić, co tylko zapragnie.

okladka
Tym razem bohaterowie Pradawnego Lądu: Liliput, Cera, Spike, Pteruś i Kaczusia muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu, które stanowi poważny problem nawet dla starszych dinozaurów.

Freeway Killer (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Kryminał, Thriller

okladka
Historia seryjnego mordercy, Williama Georga Bonina, który wraz z kilkoma wspólnikami zgwałcił i zamordował 36 młodych mężczyzn i chłopców. Udowodniono mu jednak tylko czternaście morderstw, za które został skazany na karę śmierci.

okladka
Życie najsłynniejszego jamajskiego muzyka reggae, opowiedziane przez jego najbliższych, w tym jego wieloletnią partnerkę i współtwórczynię jego utworów, aktorkę Ester Anderson. W filmie zobaczyć możemy jeden z ostatnich wywiadów, jakiego artysta udzielił przed śmiercią. Brytyjski dziennikarz Kris Needs zapytał Marleya o nurtujące go kwestie, plany na przyszłość oraz o chorobę - czerniaka złośliwego na palcu stopy, będącego w istocie przyczyną śmierci muzyka. W dokumencie wykorzystano liczne materiały archiwalne: zdjęcia i nagrania z koncertów oraz nigdy wcześniej nie publikowane materiały i wywiady. Na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa pełna reggae'owych hitów.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.