Chmura tagów

alien koszmarów mojej phat polsku stąd strefa głos ciszy jump crank błękitny boski image moich doctor what christ in świata kontratakują 18 ściana frozen minut liga for brasco zadawane baśń air flight speck wiewiórki psi soldiers american pszczoły bajzel napięciem asked odwecie chillout blue apartament edward the znamię fido shottas beowulf movie masakra lang długo pragnie 13th chipmunks man silent ton detektyw chicago uwolnić rise legion voltage ostatni old annapolis doomsday afryka wants wampirów dragon recount czasie seduction dirty deszcz questions enslavement dla conspiracy amerykańscy endgame śmierci w 88 wyboru człowiek minutes zjednoczona straightheads powder jason battle ii templariusze wicker america league ace krople express juniorów klątwy sanchez strange done bell echelon zero najczęściej bafana gi frost strike about goodbye 30 hrabstwo ludziach widmo i last błękitne cobra green dzwoneczek anioł konspiracja richard sha metal heartbreak po name johnny buntownik ring decydujący humboldt grubazzzki hypnos north grudge slap of gangster łowca friday night 2012 2 donnie słonia podróże samochodzik 3 cube afonia dragonfly school hunter nożycoręki pet vampire fat unite jesteś baby face girlz squeakquel aelita love czas beauty pizza wody blueprint wściekły dhoom and gdzie dziewczyny solid virgin z clubbed scissorhands awaydays boys his was year earth girl czego solidarność hipnos zemsty wizard facet chrystus global skylights hollow gulczas koniec lake angel na smoka detective are frequently ventura high gear shot o philanthropy kiss park hunting yet will travel dobranoc back tinker miłości eragon lodzie myślisz giallo czarodziej cichy gamer pytania a dziewczyna adrenalina jimmy chłopcy pod fighting północna kobry idealny guru dwie jesus gore generał eden bob massacre river bad kid musical decoys okna haditha beyond fourth joe good wskakuj we alvin kochanie jeszcze irak jasne pineapple nil free lantern bloodrayne africa pocałunek gone nixon amando county jezus bandziory years jak powrót bitwa junior hellboy time jay first

Tag: free

okladka
Film dokumentalny, który bada związek pomiędzy obowiązkiem płacenia podatku dochodowego i erozją, czyli procesem powolnego niszczenia swobód obywatelskich w Ameryce.

Zabójcza kampania / Land of the Free (1998) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sensacyjny

okladka
Aidan Carvell jest kandydatem na senatora Kalifornii. Kiedyś należał do radykalnej bojówki, spiskującej w celu obalenia rządu. Szef jego kampanii i bardzo oddany mu pracownik, Frank Jennings, odkrywa fakty z przeszłości zagrażające karierze Carvella

okladka
Młoda Kirra (Bindi Irwin, córka Łowcy krokodyli i gwiazda Świata według Bindi) opuszcza swój australijski dom i wyjeżdża na wakacje z dziadkiem (Beau Bridges) do Południowej Afryki. Przy lagunie niedaleko zniszczonego parku rozrywki jej dziadka znajduje porzuconą małą orkę. Nowemu przyjacielowi daje na imię Willy. Wkrótce rozpoczyna poszukiwania stada, od którego mógł się odłączyć mały wieloryb. Ale musi się śpieszyć - chciwi rywale dziadka już zaplanowali, że Willy zostanie  największa atrakcją ich upadającego parku rozrywki.

okladka
Rybacy oddzielają młodą orkę od jej rodziców i zwierzę ląduje w oceanarium. W tym samym czasie dzieciak zostaje złapany na aktach wandalizmu w pobliżu oceanarium. Chłopak dostaje karę - musi posprzątać oceanarium. W tym czasie chłopak zaprzyjaźnia się z orką i uczy ją sztuczek, czegoś czego nie potrafił dokonać trener. Ale właściciel oceanarium planuje coś strasznego i chłopak i jego przyjaciele muszą uwolnić orkę.

okladka
Nowe przygody Jessiego, który już zaakceptował przybranych rodziców i teraz stacza "walki" z młodszym bratem Elvisem. Także Willy - sympatyczna orka, opiekuje sie baraszkującym w morzu rodzeństwem. Na wodach zatoki w pobliżu Seattle dochodzi do katastrofy ekologicznej - następuje wyciek oleju. Powoduje to zagrożenie dla życia wielu wielorybów z tej okolicy . Parę przyjaciół czekają nowe wyzwania i niezwykle dramatyczne przeżycia. Film ten to przykład udanego połączenia emocjonującej akcji,

Freejack (1992) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sci-Fi

okladka
Alex Furlong jest kierowcą wyścigowym i faworytem zbliżającego się wyścigu.Dokładnie w chwili, gdy grozi mu tragiczna kraksa, zostaje przeniesiony w czasie. Do roku 2009. nagle znajduje sie w Nowym Jorku, gdzie czyha na niego łowca nagród Vacendak. Jego była dziewczyna Julie jest jedyną osobą, którą Alex zna w mieście. Tylko ona może mu pomóc . Musi uwolnić się od zawziętego prześladowcy. Niestety, każdy jej krok kontrolowany jest przez szefa, McCandlessa. Julie nie ma swobody działania. I nie bardzo wie co dalej...

The Freebie (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Annie i Ken są młodą parą, którą, lekko znudzona dotychczasowym życiem, postanawia zawrzeć umowę: każde z nich podczas jednej nocy może spotkać się z kimkolwiek i zrobić, co tylko zapragnie.

okladka
Tym razem bohaterowie Pradawnego Lądu: Liliput, Cera, Spike, Pteruś i Kaczusia muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu, które stanowi poważny problem nawet dla starszych dinozaurów.

Freeway Killer (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Kryminał, Thriller

okladka
Historia seryjnego mordercy, Williama Georga Bonina, który wraz z kilkoma wspólnikami zgwałcił i zamordował 36 młodych mężczyzn i chłopców. Udowodniono mu jednak tylko czternaście morderstw, za które został skazany na karę śmierci.

okladka
Życie najsłynniejszego jamajskiego muzyka reggae, opowiedziane przez jego najbliższych, w tym jego wieloletnią partnerkę i współtwórczynię jego utworów, aktorkę Ester Anderson. W filmie zobaczyć możemy jeden z ostatnich wywiadów, jakiego artysta udzielił przed śmiercią. Brytyjski dziennikarz Kris Needs zapytał Marleya o nurtujące go kwestie, plany na przyszłość oraz o chorobę - czerniaka złośliwego na palcu stopy, będącego w istocie przyczyną śmierci muzyka. W dokumencie wykorzystano liczne materiały archiwalne: zdjęcia i nagrania z koncertów oraz nigdy wcześniej nie publikowane materiały i wywiady. Na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa pełna reggae'owych hitów.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.