Chmura tagów

scissorhands odwecie about time questions uwolnić richard na ciszy park cobra guru jak idealny znamię klątwy facet ludziach heartbreak zjednoczona clubbed amando strike year and gdzie eden flight girl łowca pocałunek gulczas beowulf crank jimmy głos 88 bloodrayne wants pizza północna frequently decoys years hollow bafana lantern beyond fat czasie zadawane baby vampire masakra gear image last powrót pet czarodziej fido psi buntownik jason the z alvin bandziory grubazzzki wody travel minutes voltage cichy metal africa air o joe hipnos irak movie johnny tinker fighting we frost po moich shottas done hunter długo free brasco świata enslavement powder yet fourth napięciem czas green battle gangster boys pytania high asked for angel lodzie jesteś afonia dla chipmunks love pineapple night hellboy adrenalina zemsty unite pszczoły friday what aelita grudge czego lang his kontratakują blueprint of najczęściej sha back virgin christ ściana man liga dragonfly gamer boski błękitne myślisz american bell dobranoc chłopcy lake express bad amerykańscy wicker seduction league eragon gore anioł dwie haditha goodbye wizard strange awaydays soldiers 18 detektyw hunting wampirów chrystus beauty słonia pragnie ring miłości 2012 mojej global jezus dhoom frozen doomsday wyboru kochanie will girlz jeszcze massacre ii hypnos okna gi donnie afryka slap podróże good shot ostatni wskakuj gone echelon legion 13th hrabstwo kiss cube śmierci a name jesus face north bajzel old dziewczyny speck humboldt strefa nil silent ace decydujący dziewczyna 30 giallo was ventura kid in solid polsku jay first 3 samochodzik annapolis apartament philanthropy baśń koniec deszcz rise zero america krople 2 minut river generał konspiracja koszmarów blue dzwoneczek conspiracy squeakquel i doctor solidarność jasne school bob pod juniorów chillout edward w county stąd błękitny dirty wiewiórki dragon kobry jump chicago wściekły bitwa sanchez junior detective earth skylights smoka musical widmo templariusze are nixon recount ton phat nożycoręki endgame człowiek alien straightheads

Tag: high

okladka
Widzowie poznają najnowsze urządzenia i ich systemy, dzięki którym władze Stanów Zjednoczonych są w stanie wykrywać próby ataków terrorystycznych oraz zapobiegać zamachom. Wydarzenia z 11 września 2001 roku udowodniły, że bezpieczeństwo obywateli USA powinno być lepiej chronione. Filmowcy odwiedzają wojskowe laboratoria oraz centra dowodzenia portami i przestrzenią powietrzną. Prezentują efekty badań pracujących tu inżynierów i naukowców. W programie m.in. opis działania systemów wykrywania i niszczenia pocisków, czujników monitorowania zawartości kontenerów na statkach, a także kamer i skanerów, służących do kontroli pasażerskich.

okladka
Aby pozostać razem jako podczas lata, East High Wildcats dostają prace w wiejskim klubie Evana,jako nosiciele kijów, i kucharze. Każdego roku wiejski klub organizuje pokaz, w który wszyscy członkowie klubu i pracownicy ukazują własne talenty. Zapowiada się świetna zabawa oraz duża dawka muzyki. Troy i Gabriela znów pokażą na co ich stać...

okladka
Rok 1892. Prowincjonalne miasteczko Avaranth w Kolorado staje się celem inwazji śmiertelnie niebezpiecznych, inteligentnych stworów, które przypominają gigantyczne, zmutowane robaki. Atak przerywa egzekucję Sama Danville'a, przestępcy skazanego na powieszenie za napady na pociągi i zabójstwo. Sam, weteran wojen z Indianami, przypadkiem staje się przywódcą grupy mieszkańców, którzy postanawiają stawić czoła zagrożeniu. Wśród nich są m.in: Rose Hilridge, kobieta rewolwerowiec, sklepikarz Zilich i była dziewczyna Sama, Abigail Pixley.

Autostrada / Highway (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Jack ma romans z żoną własnego szefa, bandytą z Vegas. Bandyta rusza w pościg za Jack'em, który przekonuje swojego najlepszego przyjaciela Pilota by z nim poleciał. Pilot nalega by lecieli do Seattle ale nie uzasadnia swojej decyzji. Ścigający dowiaduje się od pilota ( podaje mu narkotyki) gdzie zmierzają i podąża za nimi, pech sprawia że Jack skręca sobie stopę. W trakcie podróży Jack i pilot zabierają ze sobą Cassie, nieszczęśliwą młodą kobietę. Ona i Jack próbują ich przechytrzyć i chwilowo im się to udaje. Wyruszają starym pickupem do Seattle na pomnik Kurta Cobaina i pomagają rodzinie drugorzędnych cyrkowców. Dlaczego Pilot chce koniecznie dostać się do Seattle, czy bandyta...

Ciemna strona haju / The downside of high (2009) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-09-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
O najnowszych badaniach naukowych dotyczących wpływu palenia marihuany na ryzyko występowania chorób psychicznych. Chorobę psychiczną może wywołać wiele, niekiedy nakładających się na siebie czynników: geny, trauma z dzieciństwa, a nawet miejsce zamieszkania. W dużych miastach jest dwukrotnie większy odsetek schizofreników niż na wsiach. Najnowsze badania naukowe dowodzą, że palenie marihuany nie powoduje choroby psychicznej, ale może ją "uruchomić". Nastolatkowie, którzy zaczynają palić popularną "trawkę" przed szesnastym rokiem życia, są cztery razy bardziej narażeni na schizofrenię. Naukowcy odkryli również, że lekkie narkotyki podwajają ryzyko występowania...

Wasza Wysokość / Your Highness (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Komedia, Przygodowy

okladka
Leniwy i arogancki książę (Danny McBride) oraz jego bardziej bohaterski brat (James Franco) muszą uratować rodzinę i królestwo, po tym, jak zły czarownik rzuca zaklęcie na króla, a zarazem ich ojca, oraz porywa Belladonę (Zooey Deschanel), narzeczoną starszego z braci. Do wyprawy przez siedem gór i siedem rzek, gdzie spotkają czarownice i smoki, razem z nim wybiera się piękna i wojownicza księżniczka (Natalie Portman).

Lęk wysokości / High Anxiety (1977) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Doktor Richard H. Thomdyke (Mel Brooks), wybitny psychiatra, przyjeżdża do pewnego zakładu psychiatrycznego, by objąć stanowisko ordynatora. Jego poprzednik zginął w tajemniczych okolicznościach. Wychodzi na jaw, że dawny ordynator został zamordowany przez doktora Charlesa Montague'a (Harvey Korman) i siostrę Charlotte Diesel (Cloris Leachman). Richard odkrywa też, że personel placówki dopuszcza się oszustw, przetrzymując w ośrodku zdrowych pacjentów. Mimo to Thorndyke nie poddaje się i chce przywrócić zakładowi utraconą renomę. Wkrótce spotyka tajemniczą blondynkę (Madeline Kahn), która prosi go, aby uwolnił z zakładu jej ojca.

okladka
W trzeciej części przebojowej serii jej młodzi bohaterowie stają przed dylematem wyboru studiów. Troy i Gabriella mają wyjechać na różne uczelnie i nie wiadomo, jak wpłynie to na ich związek.

okladka
Poniżany przez wszystkich reporter szkolnej gazetki (Reese Thompson) zostaje podpuszczony przez najpopularniejszą uczennicę katolickiej szkoły średniej (Mischa Barton) do rozwiązania zagadki kradzieży odpowiedzi do egzaminów końcowych. Chłopak odkrywa, że w spisek zamieszane są najpopularniejsze osoby w szkole, której dyrektorem jest dziwaczny weteran Pustynnej Burzy w osobie samego Bruce`a Willisa.

okladka
Poniżany przez wszystkich reporter szkolnej gazetki (Reese Thompson) zostaje podpuszczony przez najpopularniejszą uczennicę katolickiej szkoły średniej (Mischa Barton) do rozwiązania zagadki kradzieży odpowiedzi egzaminów końcowych. Chłopak odkrywa, że w spisek zamieszane są najpopularniejsze osoby w szkole, której dyrektorem jest dziwaczny weteran Pustynnej Burzy (Bruce Willis).

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.