Chmura tagów

face czas time bitwa recount z dziewczyny edward air yet pineapple strange musical joe decoys bell pszczoły county first was bloodrayne years fido junior 88 dirty a christ conspiracy juniorów will koszmarów nixon strike minut błękitne jak amando wściekły pet anioł frequently eden frozen bandziory ostatni wizard wyboru masakra gone cobra krople friday miłości soldiers shot błękitny głos global 2 czarodziej jasne stąd rise frost free seduction detektyw flight about donnie hollow detective dhoom eragon aelita kontratakują idealny minutes north świata gulczas templariusze river czasie podróże his powrót year wiewiórki jump hellboy slap dobranoc 13th kochanie jeszcze uwolnić gi goodbye done generał cube po school kobry endgame psi questions america awaydays jezus clubbed unite moich blueprint and haditha 18 zjednoczona widmo wody afonia zadawane klątwy wskakuj kid guru gamer pocałunek facet baby scissorhands mojej tinker asked league lantern pytania ciszy hunting zemsty gear beauty giallo ludziach high blue the fourth enslavement sanchez of lodzie hrabstwo najczęściej afryka wicker gore beowulf i skylights 30 man chicago cichy angel deszcz brasco ring liga phat fat pizza dzwoneczek what ton africa chłopcy 3 boski powder shottas image bafana ventura amerykańscy czego straightheads na pragnie jesteś baśń solidarność hypnos samochodzik człowiek chrystus irak voltage chillout night 2012 philanthropy myślisz apartament earth boys movie we gdzie łowca kiss vampire lang dla decydujący wampirów koniec humboldt green okna name virgin ściana wants buntownik for good love squeakquel polsku jimmy alvin słonia grubazzzki doctor dziewczyna doomsday jesus girlz ace solid park metal annapolis dwie grudge in bajzel nil smoka dragonfly o lake alien back travel richard johnny battle american sha old nożycoręki girl silent hunter długo heartbreak odwecie express strefa jay fighting last legion znamię ii speck dragon bad beyond echelon gangster hipnos zero bob adrenalina w jason śmierci pod konspiracja napięciem chipmunks are crank massacre północna

Tag: idealny

The Perfect Host / Gospodarz idealny (IVO) (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
Warwick Wilson jest Gospodarzem Idealnym. W wieczór, gdy do swojego domu wpuszcza Johna Taylora , poszukiwanego przez policję za napad na bank przestępcę, ma organizować kolację dla swoich przyjaciół. I nikt i nic nie stanie mu na przeszkodzie, żeby dobrze wszystkich ugościć. Nawet osoba, która grozi mu nożem.

The Perfect Host / Gospodarz idealny (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
Warwick Wilson jest Gospodarzem Idealnym. W wieczór, gdy do swojego domu wpuszcza Johna Taylora , poszukiwanego przez policję za napad na bank przestępcę, ma organizować kolację dla swoich przyjaciół. I nikt i nic nie stanie mu na przeszkodzie, żeby dobrze wszystkich ugościć. Nawet osoba, która grozi mu nożem.

Mąż idealny / Picture Perfect (1997) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-08-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Kate (Jennifer Aniston) ma bardzo duże szanse na awans w swojej firmie. Szef ją bardzo lubi i chyba powierzy jej nowe stanowisko. Jest tylko jeden problem. Szef to człowiek rodzinny i każda panna bądź kawaler to w jego oczach element bardzo podejrzany. Kate jak łatwo się domyślić jest panną. Postanawia "załatwić" sobie narzeczonego na parę tygodni. W tym celu wynajmuje pewnego aktora. Niespodziewanie zainscenizowany związek przeradza się w prawdziwą miłość.

Idealny nauczyciel / The perfect teacher (2010) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
Film opowiada historię młodego nauczyciela. W jego życiu zachodzi pewna zmiana, w wypadku samochodowym ginie jego żona. Mężczyzna jest załamany. Sytuacje wykorzystać chce młoda, seksowana, 17-letnia uczennica. Będzie ona zdolna do prowokacji, w której jakoby nauczyciel zostanie przyłapany na próbie gwałtu... The story centers on Devon (Megan Park), who we are asked as an audience to believe is seventeen (she's 24 and distractingly good looking), and who is head-over-insane-psycho- betch-heels in love with her teacher, Jim Wilkes (David Charvet).

Układ idealny / Prête-moi ta main (2006) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-07-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Luis (Alain Chabat), zblazowany choć nie pozbawiony uroku czterdziestoletni Paryżanin, prowadzi malownicze, wolne od zobowiązań życie. Beztroski kawaler i dusza towarzystwa, podczas niedzielnych obiadów staje się oczkiem w głowie swej władczej matki i pięciu sióstr, które rozpieszczają go i wyręczają we wszystkim. Louis potulnie poddaje się ich decyzjom i pieszczotom, w jednej kwestii pozostaje jednak przy swoim - nie zamierza się żenić. Jednak kobiety, znużone ciągłym niańczeniem go

Układ prawie idealny / The Next Best Thing (2000) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-04-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Instruktorka jogi Abbie i architekt krajobrazu Robert są serdecznymi przyjaciółmi. Łączy ich to, że mają pecha w miłości. Pewnie razem byliby doskonałą parą, ale Robert jest homoseksualistą. Pewnego mocno zakrapianego wieczoru lądują jednak w łóżku. Po kilku tygodniach kobieta odkrywa, że jest w ciąży.

okladka
Najnowszy film teamu Konecki & Saramonowicz - twórców "Testosteronu" i "Lejdis", największych polskich hitów kinowych ostatnich lat - opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego "drugą połówką pomarańczy". Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem. No dobrze, może ten film twórcom "Lejdis" nie do końca wyszedł, ale to jeszcze nie powód, by odtrąbić słynny polski triumf: "znowu w życiu im nie...

Idealny facet / The Perfect Man (2005) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Holy to nastolatka żyjąca na walizkach. Ze względu na swoją matkę, wciąż uciekającą przed problemami i nie udanym związkami, dziewczyna jest zmuszona aby wraz z siostrą i matką przenosić się do coraz to nowych miejsc. Holy wciąż zmienia miejsca zamieszkania, a co się z tym wiąże, szkoły i przyjaciół. Nastolatka ma tego serdecznie dość i postanawia zrobić coś, aby w końcu osiedlić się gdzieś na stałe. Jednak czy wymyślenie idealnego faceta i oszukiwanie matki, to dobry sposób na osiągnięcie celu?

Idealny mąż / Ideal Husband (1999) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Sir Robert Chiltern jest człowiekiem sukcesu. Pracuje w rządzie, ma kochającą żonę i szczęśliwą rodzinę. Pewnego dnia w mieście pojawia się pani Chieveley, dawna znajoma Chilterna, która zna pewne kompromitujące szczegóły z jego przeszłości. Sir Robert zrobi wszystko, żeby nie wyszły one na światło dzienne.

Mężczyzna idealny / Román pro ženy (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
"Mężczyzna idealny" - film ochrzczony mianem "czeskiej Bridget Jones" to historia miłosna o podobnym ładunku humoru, a zarazem rozgrywająca się w typowo środkowoeuropejskich realiach... Bohaterkami filmu są dwie kobiety: dwudziestotrzyletnia Laura (Zuzana Kanócz) i jej owdowiala matka Jana (Simona Stasová). Obie kobiety szukają tego jedynego i ciągle im się to nie udaje. Jana swego czasu zwiaząla się z dwoma Czechami i od tej pory szczerze nienawidzi tej nacji: jeden z nich chodził do teatru w narciarskim swetrze, drugi, którego zresztą zdecydowala sie poślubić, zmarł na skutek złego odżywiania - na domiar złego zrobił to w Wigilię. Jana jest przede wszystkim kobietą...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.