Chmura tagów

phat detektyw koniec widmo image człowiek beauty alien friday annapolis minutes bad dziewczyny wicker chicago wants anioł christ old klątwy ring mojej na północna kobry ostatni znamię strike doctor generał idealny good łowca air polsku miłości chłopcy jeszcze gi sanchez aelita joe and free blue gear ventura baśń bob hunter dwie błękitny about speck nil baby czego river seduction solid kiss yet night first wiewiórki podróże psi haditha masakra goodbye ace gdzie czas girlz uwolnić massacre travel kochanie skylights man pizza will 3 2012 nożycoręki bitwa hunting richard nixon dhoom błękitne pszczoły the wskakuj ściana philanthropy 2 virgin hollow frequently hipnos america stąd cobra jump hrabstwo johnny vampire dirty dobranoc moich wampirów wyboru facet dla konspiracja śmierci zjednoczona afryka czasie what frost hypnos lantern długo crank tinker flight park gamer jay fat okna deszcz angel 30 boys dragon done jimmy heartbreak junior metal wizard irak detective frozen najczęściej shot ii squeakquel o powrót conspiracy pod dzwoneczek battle cichy jesus gore straightheads chillout boski awaydays guru bandziory his sha decydujący po smoka gulczas giallo love odwecie time ciszy in koszmarów 88 lodzie silent league z hellboy grudge napięciem decoys north clubbed w express africa recount fourth jasne rise samochodzik głos myślisz fido bloodrayne scissorhands for face are templariusze eden pocałunek amando last adrenalina movie 18 solidarność jak beowulf zero a shottas strefa american powder beyond school donnie enslavement global słonia afonia blueprint year high krople grubazzzki pet kid dziewczyna years endgame eragon asked liga czarodziej edward buntownik alvin soldiers chipmunks chrystus jason wody pineapple gone earth girl ludziach gangster doomsday musical amerykańscy green was zemsty ton lake echelon humboldt bafana jesteś strange of bell pragnie i wściekły juniorów fighting back questions legion świata we county apartament minut brasco cube bajzel slap jezus kontratakują pytania dragonfly unite lang name 13th voltage zadawane

Tag: masakra

okladka
Wnikliwa analiza tragicznych wydarzeń, do których doszło w Norwegii 22 lipca bieżącego roku. W wyniku eksplozji bomb podłożonych w Oslo oraz strzelaniny na wyspie Utoya zginęło 77 osób. 32-letni Anders Behring Breivik przyznał podczas pierwszego przesłuchania, że do zamachu przygotowywał się od lat. Eksperci zajmujący się psychologia kryminalną zbadają motywy kierujące sprawcą, który zamanifestował swoje fundamentalistyczne poglądy w tak drastyczny sposób. Rozmowy ze świadkami i ocalonymi umożliwią spojrzenie na wstrząsające wydarzenia z innej perspektywy i rekonstrukcję tragicznego w skutkach dnia.

okladka
Podczas ostatniej przejażdżki samochodem przed powołaniem do służby w Wietnamie dwaj przyjaciele (Handley i Bomer) wraz ze swymi dziewczynami (Baird i Brewster) uczestniczą w wypadku, za którego zbadanie bierze się miejscowy szeryf (Ermey). W ten sposób rozpoczyna się przerażająca przygoda nastolatków, podczas której zostają ściągnięci do znajdującego się na uboczu domu okropności, w którym wychowuje się młody przyszły zabójca.

okladka
Głośny debiut Tobe Hoopera uważany dziś za klasykę gatunku i prekursor krwawych filmów gore. Na odludnych terenach stanu Teksas grasuje rodzina kanibali, polująca na turystów. Wyróżnia się w niej niejaki "Leatherface" noszący maskę z ludzkiej skóry, mordujący przy pomocy tytułowej piły mechanicznej. Widzowie przyzwyczajeni do różnych potworków, wampirów i innych nadprzyrodzonych rzeczy byli zszokowani. Jeszcze nigdy zło nie było takie realne, tak blisko.

okladka
Film rozpoczyna się relacją telewizyjną z odkrycia masowych grobów w okolicach autostrad Teksasu. W tym samym czasie młoda para - Scott i Michelle - udaje się w podróż, by naprawić swój podupadający związek. W czasie podróży zostają zaatakowani przez pickupa, którego maska pokryta jest płaszczem z ludzkiej skóry.

okladka
Owen Thursday dostaje nową posadę. Ma wyludnić Ford Apache, i dowieść swego żołnierskiego honoru, przynajmniej tak wierzy. Jednakże sam Owen jest aroganckim i dążącym do samo zniszczenia militarystą. Próbuje zniszczyć indiańskiego wojownika Cochise, poprzez zwabienie go nieopodal granicy z Meksykiem...

okladka
Film opowiada o wydarzeniach, do których doszło 14 lipca 1966 roku. Niejaki Richard Speck porwał, a następnie zgwałcił i w brutalny sposób zamordował 9 studentek pielęgniarstwa. Było to jedno z najkrwawszych masowych morderstw w historii Stanów Zjednoczonych.

Krwawa masakra w Hollywood (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Nell Barrows i jej mąż Steven wprowadzają się do mieszkania w starym budynku Lusman Arms. Od początku kobieta nie czuje się tam najlepiej - pomieszczenia nie są zbyt zadbane, lokatorzy są dziwni, a zza ścian dobiegają niepokojące hałasy. Pewnego dnia Nell wydaje się, że widziała morderstwo popełnione przez mężczyznę niosącego zestaw narzędzi, dowody jednak szybko znikają. Podobnie jak kolejni lokatorzy... Kobieta zaczyna na własną rękę śledztwo w tej sprawie, stara się także odkryć przeszłość domu. Dowiaduje się przerażających rzeczy.

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek (2006) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
USA, Stan Teksas, 20 sierpnia 1973 roku. Patrol policyjny został wysłany do znajdującego się na odludziu gospodarstwa, należącego do Thomasa Hewitta, pracownika miejscowej rzeźni. Na jego posesji odnaleziono zmasakrowane resztki trzydziestu trzech ofiar. To mrożące krew w żyłach zdarzenie wstrząsnęło całym krajem. Wielu uważa do dziś, że był to najbardziej makabryczny przypadek masowego morderstwa w USA.Władze lokalne doniosły o zastrzeleniu sprawcy i podejrzanie szybko zakończyły całą sprawę. W następnych latach pojawiły się spekulacje, czy policja i FBI nie chcąc szybko zakończyć sprawy zastrzeliła niewinnego człowieka.Teraz, po latach, jedyny ocalały świadek zbrodni ujawnia...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.