Chmura tagów

richard we night dwie długo cobra buntownik lodzie pocałunek uwolnić hunting boski beauty kobry haditha man 3 green dragonfly strike zadawane jason ton africa goodbye endgame battle strefa eden in jak solid girlz about travel ludziach z o błękitny cube czasie image wody dziewczyna american heartbreak chicago echelon awaydays wskakuj głos brasco jeszcze samochodzik was bad gangster global sha fourth shot nixon done yet mojej 13th baby hunter pragnie phat boys liga adrenalina gi zjednoczona christ chillout jesus donnie shottas po amando dobranoc bafana minut hipnos soldiers dzwoneczek błękitne gear okna gulczas girl skylights powder frost jay baśń rise junior gdzie for recount wizard dhoom time psi hypnos doomsday ściana eragon love hrabstwo północna face dziewczyny back pet grubazzzki 2 gore silent juniorów 18 the ace 2012 scissorhands county grudge will anioł beowulf afonia konspiracja strange ciszy legion gone lake śmierci fighting idealny doctor fat giallo templariusze znamię czas pod jimmy beyond aelita pszczoły voltage i humboldt annapolis nil a north koszmarów joe guru years chłopcy questions kochanie clubbed friday człowiek decydujący america koniec decoys polsku virgin pineapple zemsty old moich deszcz jesteś kiss afryka dirty what pytania straightheads amerykańscy blue of slap irak angel asked generał conspiracy chipmunks czego high widmo philanthropy edward wicker na kontratakują krople facet dragon ostatni zero solidarność flight detektyw podróże park bob musical w earth tinker league his bandziory speck massacre 88 wiewiórki squeakquel vampire stąd bajzel dla odwecie ring detective napięciem blueprint hollow first frozen year ventura jezus express masakra wampirów świata kid lantern jump wyboru ii are smoka movie johnny nożycoręki wściekły name wants słonia 30 alien klątwy fido minutes cichy school jasne sanchez bell frequently free alvin czarodziej air bloodrayne najczęściej last myślisz hellboy and apartament gamer bitwa river pizza metal enslavement chrystus łowca unite lang crank good miłości seduction powrót

Tag: metal

Metalowe monstrum / Metal Shifters (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi

okladka
Dwaj bracia Jake (Kavan Smith) i Ethan (Colby Johannson) Hamptonowie przez przypadek znajdują rozbitego satelitę. Nie mając pojęcia, co z zrobić ze znaleziskiem, sprzedają je miejscowemu handlarzowi złomem, Earlowi (Donnelly Rhodes). Ten używa części satelity do budowy robota "Golema", którego chce pokazać na lokalnej paradzie. Wkrótce okazuje się, że wrak zawiera tajemniczą substancję obcego pochodzenia. Niedługo potem stworzona przez Earla maszyna ożywa i zaczyna zabijać ludzi. Jake musi znaleźć sposób, by powstrzymać monstrum. Jeśli mu się nie uda, miastu grozi wielkie niebezpieczeństwo.

Pełny magazynek / Full Metal Jacket (1987) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Wojenny

okladka
Epicka opowieść o oddziale marines wysłanym do Wietnamu. Wpierw poznajemy przyszłych żołnierzy, gdy odbywają szkolenie w specjalnym obozie. W drugiej części filmu akcja przenosi się do Wietnamu. Głównym bohaterem jest Joker, młody rekrut, który pracuje jako korespondent wojenny i na własne oczy przekonuje się, czym naprawdę jest walka.

Bestia przyszłości / Project: Metalbeast (1995) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Sci-Fi

okladka
Pewien szalony agent wstrzykuje sobie krew wilkołaka. Następnej nocy nadchodzi pełnia i zmienia się w rządną krwi bestię. Zostaje jednak zatrzymany przy użyciu srebrnych kul. Jego przełożony nie chcąc zmarnować takiej okazji do badań, zamraża go. Dwadzieścia lat później jego ciało zostaje poddane, eksperymentalnemu zabiegowi wszczepienia syntetycznej skóry. Tylko, że kilka godzin później nadchodzi pełnia i wyposażona w pancerną skórę bestia budzi się ze śpiączki i zaczyna siać spustoszenie w laboratorium.

Metal / Metal: A Headbanger's Journey (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-12-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny, Muzyczny

okladka
Sam Dunn jest trzydziestoletnim antropologiem, który swoją pracę magisterską napisał na temat sytuacji gwatemalskich uchodźców. Teraz zdecydował się zbadać inną kulturę, której członkiem jest nieprzerwanie od dwunastego roku życia, kulturę heavy metalu. Sam odbył podróż po całym świecie, żeby się dowiadywać dlaczego ten gatunek muzyki jest ciągle odrzucany, wyklinany i szufladkowany przez jednych, a fanatycznie niemal kochany przez drugich. Podczas swojej podróży Sam odkrywa obsesję muzyków na punkcie niektórych, berdzo kontrowersyjnych, stron życia- seksu, religii, przemocy i śmierci- i stwierdza, że nie wszystko w tej kulturze potrafi przyjąć i wytłumaczyć. Dokument ten, kręcony w...

Metal Gear Solid: Philanthropy (2008) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Przygodowy

okladka
Film zainspirowany jest serią gier Hideo Kojima - "Metal Gear Solid". Nie jest to produkcja w stylu Hollywood, ale produkcja wykonana z pasją przez kilku fanów. Film koncentruje się głównie na ideach genetyki, która jest powtarzającym się tematem w serii Metal Gear Solid oraz na nauce tego jak rozwijają się kultura, obyczaje i informacje, rozszerzają, jak są one wykorzystywane i nadużywane.

Pełny magazynek / Full Metal Jacket (1987) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Epicka opowieść o oddziale marines wysłanym do Wietnamu. Wpierw poznajemy przyszłych żołnierzy, gdy odbywają szkolenie w specjalnym obozie. W drugiej części filmu akcja przenosi się do Wietnamu. Głównym bohaterem jest Joker, młody rekrut, który pracuje jako korespondent wojenny i na własne oczy przekonuje się, czym naprawdę jest walka.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.