Chmura tagów

boys frost done minutes jay chillout pragnie psi fat ostatni afonia county zemsty green boski crank flight what goodbye movie okna lang wściekły mojej strange love echelon błękitne błękitny jasne speck w pineapple idealny zero hunter name ii seduction znamię irak templariusze dirty chicago generał conspiracy wody slap wyboru koszmarów śmierci powder hypnos apartament jesteś dhoom phat widmo endgame of słonia podróże detective north gamer hrabstwo africa dobranoc masakra air powrót good jesus for rise anioł musical północna beowulf american dragonfly myślisz 30 eden gangster detektyw old baśń gulczas gear pocałunek cichy wskakuj bitwa edward blue deszcz pytania kochanie fighting amerykańscy bafana soldiers bandziory haditha a klątwy earth gone blueprint amando głos was clubbed cobra kiss annapolis uwolnić dwie donnie alien image battle napięciem po pszczoły moich kontratakują aelita nożycoręki and skylights squeakquel smoka questions recount bloodrayne cube awaydays buntownik year minut jak solid polsku sanchez man straightheads hunting lake river ludziach grubazzzki konspiracja chipmunks silent global fido night doomsday johnny 18 back 13th strefa years jezus in first najczęściej shot samochodzik beyond koniec bob sha hipnos decydujący wizard massacre jeszcze nixon girlz facet gi ace dziewczyny świata face unite beauty i dzwoneczek travel odwecie kid bell the 3 eragon humboldt last legion virgin łowca 2012 afryka grudge christ 88 chłopcy dla adrenalina will 2 człowiek yet richard are krople high giallo time junior vampire jimmy wants philanthropy długo baby school metal guru dragon frozen bad liga tinker juniorów ton lantern ventura heartbreak strike stąd jump czarodziej league doctor gdzie angel ciszy jason girl wampirów enslavement pizza scissorhands zjednoczona america chrystus z solidarność fourth hollow joe pod o lodzie czas friday we nil shottas czasie voltage decoys frequently na ring free park kobry his hellboy about wiewiórki alvin pet miłości ściana wicker express bajzel asked brasco zadawane dziewczyna gore czego

Tag: of

okladka
U paczki prehistorycznych przyjaciół: mamutów Mańka i Eli, tygrysa szablozębnego Diego, wiewióra Scrata i leniwca Sida wiele się zmieniło. Mamuty zostaną rodzicami, a Maniek bardzo to przeżywa. Diego rozleniwił się i nie jest drapieżny jak kiedyś. Wiewiór co prawda nadal szuka orzeszka, ale Sid... wpada w tarapaty. Wysiaduje przypadkowo znalezione jaja, z których wylęgają się tyranozaury, które traktują go jak ojca. Przyjaciele chcąc mu pomóc trafiają do świata dinozaurów, mięsożernych roślin i groźnych zwierząt. Nawet spokojny Maniek czuje się nieswojo. Za to Wiewiór znajduje partnerkę która tak jak on uwielbia orzeszki. Świetny film animowany, komedia i akcja w jednym. Spodoba się...

okladka
Oto opowieść o modzie, miłości i zakupach. Rebecca Bloomwood mieszka w szykownym Nowym Jorku. Jest miłą dziewczyną, która przede wszystkim potrafi świetnie robić zakupy to prawdziwa specjalistka od luksusowych marek, wyprzedaży i niepowtarzalnych okazji, których nie można przegapić. Jej marzeniem jest praca w jednym z czołowych magazynów o modzie. Niestety, nie jest to cel łatwy do osiągnięcia. Otrzymuje jednak inną dziennikarską posadę w piśmie zajmującym się finansami. Czy potrafiąca błyskawicznie wydać fortunę Becky będzie umiała pisać o oszczędzaniu?

Działa Navarony / The Guns of Navarone (1961) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Wojenny

okladka
Jest rok 1943. Naziści zajęli niemal całą Grecję, z wyjątkiem Krety i niewielkiej wysepki Cheros u wybrzeży Turcji. Jedyna droga ewakuacyjna dla odciętyvh od świata żołnierzy wiedzie przez przesmyk na Morzu Egejskim. Dostępu do niego broni bateria potężnych dział na Nawaronie, ukrytych w niezdobytych skałach. Z misją wysadzenia dział wyrusza sześciu decydowanych na wszystko komandosów, a od powodzenia ich akcji zależy los dwóch tysięcy żołnierzy. Brawurowy film wojenny otrzymał 7 nominacji do Oscara w tym za najlepszy film - ostatecznie statuetka padła w ręce tylko twórcom efektów specjalnych.

okladka
Całun turyński, najświętsza relikwia chrześcijan, od lat poddawany jest badaniom mającym ustalić jego autentyczność. Autorzy filmu przedstawiają ich historie, począwszy od 1988 roku – gdy przeprowadzono analizę jego wycinka metodą datowania radiowęglowego. Na podstawie tych wyników określono czas jego powstania na przełom XIII i XIV wieku. Wielu naukowców podważyło jednak tę tezę, ponieważ próbka mogła być zanieczyszczona dotykiem ludzkich rąk. W 2002 roku poddano Całun drobiazgowej renowacji. Dokonano zarazem kolejnych analiz – uczestniczyli w nich patolog sądowy, mikrobiolog, historyk ubioru i wielu innych specjalistów. Według nich czas powstania Całunu można ustalić na I wiek...

Stworzenie Ziemi / Earth: Making of a Planet (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dzięki najnowszym zdobyczom technologii udaje się zrekonstruować proces wyłonienia się planety Ziemi cztery i pół miliarda lat temu. Można również obserwować fazy rozwoju życia na Ziemi - epokę lodowcową, czas wielkich wulkanicznych wybuchów, erę dinozaurów i pojawienie się człowieka. Płynny ruch kamery daje wrażenie bieżącej rejestracji zdarzeń.

okladka
National Geographic oraz Howard Hall ? światowej sławy filmowiec specjalizujący się w zdjęciach podwodnych ? zabierają nas w podróż z bajecznych karaibskich plaż w głąb lazurowego morza. Spotkamy tam baraszkujące kaszaloty, manaty układające się do snu i delfiny bawiące się na mieliznach. Przyjrzymy się również drapieżnym rekinom rafowym i nie mniej groźnym barakudom. Ujrzymy widoki nigdy dotąd niefilmowane, a utrwalone na taśmie za pomocą najnowocześniejszego sprzętu do zdjęć podwodnych

Twins of Evil (1971) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Wiek XIX. Dwie nastoletnie bliźniaczki, zostają osierocone. Muszą zamieszkać ze swoim demonicznym wujkiem - Gustavem Weilem, który jest przywódcą tajnego bractwa, sekty, która zajmuje się niszczeniem wampiryzmu. Niestety ich działania są źle zorganizowanie i kończą się często paleniem na stosie niewinnych ludzi, i generalnie raczej jeszcze bardziej wprowadzają strach w całej okolicy.

Narzeczone Allaha / Brides of Allah (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Film dokumentalny – szeroka kategoria opisująca jedną z form ekspresji filmowej. Początkowo, tym co wyróżniało ten rodzaj filmów było dokumentowanie oraz przedstawianie faktów, co odróżniało je od filmów fabularnych, przedstawiających fikcyjne wydarzenia. Filmy dokumentalne były często tworzone w celach informacyjnych lub dydaktycznych.

okladka
Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie naukowcy prowadzą badania genetyczne, w wyniku których dochodzi do narodzin rasy wybitnie inteligentnych małp i wybuchu wojny o ich dominację nad ludźmi.

Gra o miłość / For Love of the Game (1999) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Gwiazdor bejsbolu przeżywa życiowy kryzys. W sporcie osiągnął wszystko. Teraz jednak jako weteran nie może pogodzić się z tym, że jego sława i dokonania odchodzą w zapomnienie. Opuszcza go kobieta jego życia, ale on - sportowiec z krwi i kości - nie poddaje się.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.