Chmura tagów

detektyw night clubbed hunting richard hypnos air decoys czarodziej liga ventura unite z musical earth wskakuj what north soldiers chillout eden kochanie wody zero dwie wampirów jeszcze bloodrayne beauty year pet crank jak strefa edward dla old heartbreak ludziach frozen człowiek movie minut and psi sanchez christ uwolnić strike slap gangster speck ciszy doomsday the północna o fido buntownik doctor powder baśń back irak ring asked ton high recount dobranoc green apartament klątwy kiss skylights na voltage grubazzzki kid świata pod fighting jezus girl yet deszcz anioł polsku solid podróże samochodzik guru america afryka we enslavement years dragon wyboru juniorów decydujący free county jesus humboldt wizard wicker for awaydays seduction dirty lang strange słonia amerykańscy adrenalina of american questions nożycoręki po chicago jason stąd facet gamer smoka will ostatni ii bandziory bitwa w man głos league boys jay name shottas łowca endgame his brasco hrabstwo wants grudge gore donnie bafana massacre 13th templariusze 2012 koniec africa gi vampire błękitne eragon 30 beyond boski good legion pocałunek haditha idealny pizza jasne phat nixon czego aelita johnny ace virgin conspiracy joe river napięciem gear masakra battle generał express in a sha zadawane miłości okna hunter flight widmo about gdzie jump beowulf giallo dziewczyny gone image detective dzwoneczek wiewiórki friday fourth done odwecie face hipnos 88 minutes straightheads bob 2 czasie dragonfly was kontratakują gulczas czas wściekły baby chrystus love najczęściej blueprint fat konspiracja tinker pragnie cobra krople angel solidarność cube scissorhands cichy are frost annapolis chipmunks girlz pszczoły błękitny philanthropy myślisz afonia 18 koszmarów śmierci mojej blue travel jesteś pytania bell global last shot dhoom alien alvin kobry jimmy frequently echelon school chłopcy pineapple hellboy hollow first goodbye bad i lantern znamię junior zemsty silent bajzel park nil time lodzie moich długo metal dziewczyna rise powrót squeakquel lake 3 zjednoczona amando ściana

Tag: of

okladka
U paczki prehistorycznych przyjaciół: mamutów Mańka i Eli, tygrysa szablozębnego Diego, wiewióra Scrata i leniwca Sida wiele się zmieniło. Mamuty zostaną rodzicami, a Maniek bardzo to przeżywa. Diego rozleniwił się i nie jest drapieżny jak kiedyś. Wiewiór co prawda nadal szuka orzeszka, ale Sid... wpada w tarapaty. Wysiaduje przypadkowo znalezione jaja, z których wylęgają się tyranozaury, które traktują go jak ojca. Przyjaciele chcąc mu pomóc trafiają do świata dinozaurów, mięsożernych roślin i groźnych zwierząt. Nawet spokojny Maniek czuje się nieswojo. Za to Wiewiór znajduje partnerkę która tak jak on uwielbia orzeszki. Świetny film animowany, komedia i akcja w jednym. Spodoba się...

okladka
Oto opowieść o modzie, miłości i zakupach. Rebecca Bloomwood mieszka w szykownym Nowym Jorku. Jest miłą dziewczyną, która przede wszystkim potrafi świetnie robić zakupy to prawdziwa specjalistka od luksusowych marek, wyprzedaży i niepowtarzalnych okazji, których nie można przegapić. Jej marzeniem jest praca w jednym z czołowych magazynów o modzie. Niestety, nie jest to cel łatwy do osiągnięcia. Otrzymuje jednak inną dziennikarską posadę w piśmie zajmującym się finansami. Czy potrafiąca błyskawicznie wydać fortunę Becky będzie umiała pisać o oszczędzaniu?

Działa Navarony / The Guns of Navarone (1961) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Wojenny

okladka
Jest rok 1943. Naziści zajęli niemal całą Grecję, z wyjątkiem Krety i niewielkiej wysepki Cheros u wybrzeży Turcji. Jedyna droga ewakuacyjna dla odciętyvh od świata żołnierzy wiedzie przez przesmyk na Morzu Egejskim. Dostępu do niego broni bateria potężnych dział na Nawaronie, ukrytych w niezdobytych skałach. Z misją wysadzenia dział wyrusza sześciu decydowanych na wszystko komandosów, a od powodzenia ich akcji zależy los dwóch tysięcy żołnierzy. Brawurowy film wojenny otrzymał 7 nominacji do Oscara w tym za najlepszy film - ostatecznie statuetka padła w ręce tylko twórcom efektów specjalnych.

okladka
Całun turyński, najświętsza relikwia chrześcijan, od lat poddawany jest badaniom mającym ustalić jego autentyczność. Autorzy filmu przedstawiają ich historie, począwszy od 1988 roku – gdy przeprowadzono analizę jego wycinka metodą datowania radiowęglowego. Na podstawie tych wyników określono czas jego powstania na przełom XIII i XIV wieku. Wielu naukowców podważyło jednak tę tezę, ponieważ próbka mogła być zanieczyszczona dotykiem ludzkich rąk. W 2002 roku poddano Całun drobiazgowej renowacji. Dokonano zarazem kolejnych analiz – uczestniczyli w nich patolog sądowy, mikrobiolog, historyk ubioru i wielu innych specjalistów. Według nich czas powstania Całunu można ustalić na I wiek...

Stworzenie Ziemi / Earth: Making of a Planet (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dzięki najnowszym zdobyczom technologii udaje się zrekonstruować proces wyłonienia się planety Ziemi cztery i pół miliarda lat temu. Można również obserwować fazy rozwoju życia na Ziemi - epokę lodowcową, czas wielkich wulkanicznych wybuchów, erę dinozaurów i pojawienie się człowieka. Płynny ruch kamery daje wrażenie bieżącej rejestracji zdarzeń.

okladka
National Geographic oraz Howard Hall ? światowej sławy filmowiec specjalizujący się w zdjęciach podwodnych ? zabierają nas w podróż z bajecznych karaibskich plaż w głąb lazurowego morza. Spotkamy tam baraszkujące kaszaloty, manaty układające się do snu i delfiny bawiące się na mieliznach. Przyjrzymy się również drapieżnym rekinom rafowym i nie mniej groźnym barakudom. Ujrzymy widoki nigdy dotąd niefilmowane, a utrwalone na taśmie za pomocą najnowocześniejszego sprzętu do zdjęć podwodnych

Twins of Evil (1971) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Wiek XIX. Dwie nastoletnie bliźniaczki, zostają osierocone. Muszą zamieszkać ze swoim demonicznym wujkiem - Gustavem Weilem, który jest przywódcą tajnego bractwa, sekty, która zajmuje się niszczeniem wampiryzmu. Niestety ich działania są źle zorganizowanie i kończą się często paleniem na stosie niewinnych ludzi, i generalnie raczej jeszcze bardziej wprowadzają strach w całej okolicy.

Narzeczone Allaha / Brides of Allah (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Film dokumentalny – szeroka kategoria opisująca jedną z form ekspresji filmowej. Początkowo, tym co wyróżniało ten rodzaj filmów było dokumentowanie oraz przedstawianie faktów, co odróżniało je od filmów fabularnych, przedstawiających fikcyjne wydarzenia. Filmy dokumentalne były często tworzone w celach informacyjnych lub dydaktycznych.

okladka
Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie naukowcy prowadzą badania genetyczne, w wyniku których dochodzi do narodzin rasy wybitnie inteligentnych małp i wybuchu wojny o ich dominację nad ludźmi.

Gra o miłość / For Love of the Game (1999) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-12-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Gwiazdor bejsbolu przeżywa życiowy kryzys. W sporcie osiągnął wszystko. Teraz jednak jako weteran nie może pogodzić się z tym, że jego sława i dokonania odchodzą w zapomnienie. Opuszcza go kobieta jego życia, ale on - sportowiec z krwi i kości - nie poddaje się.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.