Chmura tagów

kontratakują jesus wściekły hrabstwo solid gdzie gangster and gear zero ventura humboldt bitwa polsku clubbed o człowiek movie africa good dziewczyna wizard dla heartbreak haditha enslavement głos wants amando legion years girlz koszmarów about girl beauty minutes voltage czas 18 znamię wiewiórki templariusze czasie 2012 joe nixon hypnos strange łowca liga myślisz błękitny detektyw strike podróże na old richard detective the błękitne jay last jump scissorhands 88 apartament gulczas wyboru junior fourth blue masakra express metal generał vampire are face boski straightheads dragonfly jeszcze krople najczęściej jasne bob smoka beyond jimmy ostatni alvin nożycoręki global napięciem chrystus back zjednoczona hellboy was travel beowulf conspiracy american pragnie north powrót kiss night jak zadawane echelon done pet kobry sanchez irak grudge wody friday bad afryka wskakuj decydujący frozen lodzie rise uwolnić christ questions alien w kochanie 3 po kid lang pizza bandziory sha ring decoys love ton wicker i słonia edward widmo cichy high image dobranoc pocałunek cube cobra for dwie air slap psi pod boys awaydays pineapple eragon chicago pytania green gi brasco endgame amerykańscy battle blueprint lantern północna mojej school dragon dziewczyny strefa czarodziej silent ace hunter ciszy park in first pszczoły czego skylights ii chipmunks facet 30 nil will odwecie jezus phat chillout doomsday jesteś hunting moich koniec samochodzik doctor crank bajzel lake his zemsty earth deszcz ściana yet ludziach virgin aelita solidarność frequently name unite recount adrenalina man league we świata county giallo juniorów squeakquel america soldiers bloodrayne dirty bafana okna stąd anioł jason fido hipnos massacre gamer seduction year annapolis bell asked frost miłości afonia flight eden hollow speck konspiracja baby what z philanthropy klątwy fighting tinker guru wampirów musical gore fat minut długo 13th dzwoneczek gone shottas a buntownik donnie shot baśń idealny free 2 goodbye chłopcy śmierci powder of river time grubazzzki angel johnny dhoom

Tag: pod

okladka
Fineasz, Ferb oraz Pepe Pan Dziobak podążają za doktorem Dundersztycem do alternatywnego wszechświata, gdzie naprawdę złe alter ego naukowca, doktor Doof, rządzi okolicą za pomocą armii robotów o żelaznych pięściach. Aby ocalić przyjaciół przed pewną zagładą, Pepe Pan Dziobak poświęca się i ujawnia swoją prawdziwą tożsamość, przyznając, że w rzeczywistości jest Agentem P. Fineasz i Ferb uciekają, spotykają samych siebie zamieszkujących drugi wymiar i rozpoczynają własną misję, żeby uratować Pepe. Tak zaczyna się epicka batalia, w której bohaterowie będą próbowali ochronić swój dom przed nikczemnym naukowcem i jego pomocnikiem Platyborgiem!

okladka
Bohaterką filmu "Magic Journey to Africa" jest młoda dziewczyna o imieniu Jana, która odbywa magiczną podróż do Afryki. W niecodziennej wyprawie towarzyszy jej wielu przyjaciół...

Podwodna bestia / Super Shark (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-11-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie:

okladka
Spokojne, nadmorskie miasteczko przygotowuje się na uroczyste obchody Święta Niepodległości. Nieoczekiwanie zostaje zagrożone atakiem prehistorycznego rekina, uwolnionego z dna Pacyfiku. Największy drapieżnik oceanu staje się postrachem wśród miejscowej ludności i turystów. Tylko jeden człowiek może znaleźć sposób na zabicie bestii i uratowanie miasta.

Polskie Państwo Podziemne 1939-1945 (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-10-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Film dokumentalny "Polskie Państwo Podziemne" - w odróżnieniu od innych produkcji filmowych poświęconych okresowi II Wojny Światowej - skupia się nie tylko na działaniach wojennych, ale ma ambicję objęcia i opisania całości unikatowego w skali europejskiej zjawiska tamtego okresu, jakim w rzeczywistości okupowanej Polski lat 1939-45 były struktury cywilne, administracyjne, polityczne tworzące Polskie Państwo Podziemne (PPP). Mowa jest więc w tym filmie m. in. o strukturach administracyjno-politycznych Delegatury Rządu na Kraj, o tajnym nauczaniu, tajnej prasie i wydawnictwach, działalności Rady Pomocy Żydom "Żegota", podziemnym wymiarze sprawiedliwości i programie...

okladka
Scenariusz Jamiego Mathiesona podąża za trzema wyrzutkami społecznymi. Tych troje to dwaj maniacy komputerowi oraz sceptyk, którzy usiłują rozwiązać zagadkę podróży w czasie w środku brytyjskiego pubu. Anna Faris, z kolei, gra dziewczynę z przyszłości, która wprawia całą przygodę w ruch.

The Perfect Host / Gospodarz idealny (IVO) (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
Warwick Wilson jest Gospodarzem Idealnym. W wieczór, gdy do swojego domu wpuszcza Johna Taylora , poszukiwanego przez policję za napad na bank przestępcę, ma organizować kolację dla swoich przyjaciół. I nikt i nic nie stanie mu na przeszkodzie, żeby dobrze wszystkich ugościć. Nawet osoba, która grozi mu nożem.

okladka
Bliźniaczki Taylor i Kylie Hunter właśnie skończyły 16 lat. Obie zdobyły prawo jazdy i dla uczczenia swoich urodzin wybierają się z przyjaciółmi w pierwszą samochodową podróż bez rodziców. Wsiadają, więc do swojego super Mustanga i wyruszają do Utah, aby podziwiać olimpiadę. Niestety na jednym z postojów złodzieje kradną im wspaniałe auto, którym podróżowały. Siostry postanawiają, więc dostać się do celu swej podróży autostopem. Przez pomyłkę wsiadają jednak w autobus jadący do San Diego. W ten sposób zaczyna się ich pełna przygód i niespodzianek podróż po kraju. Czy zdążą jednak na igrzyska sportowe?

The Perfect Host / Gospodarz idealny (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
Warwick Wilson jest Gospodarzem Idealnym. W wieczór, gdy do swojego domu wpuszcza Johna Taylora , poszukiwanego przez policję za napad na bank przestępcę, ma organizować kolację dla swoich przyjaciół. I nikt i nic nie stanie mu na przeszkodzie, żeby dobrze wszystkich ugościć. Nawet osoba, która grozi mu nożem.

okladka
Scooby-Doo - ulubiony pies wszystkich dzieciaków chce się zmienić! Nie chce być już dłużej tchórzliwym nieudacznikiem. Planuje zrobić teraz prawdziwą karierę aktorską i grać poważne role. Koniec z opinią łamagi. Scooby ma już nawet kilka pomysłów - spróbuje swych sił na przykład w roli Supermana oraz zagra nieustraszonego szeryfa z Dzikiego Zachodu. Ale czy prawdziwa natura Scoobiego nie stanie na drodze jego kariery? [opis dystrybutora]

Podaj mi dłoń / Donne-moi la main (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Quentin i Antoine to 18-letni bliźniacy. Łączy ich subtelna lecz zarazem skomplikowana relacja. Pewnego dnia obaj bracia wyruszają stopem na pogrzeb matki. Podróż do Hiszpanii obfitować będzie w kolejne kłótnie i pojednania. Nowe przeżycia i doświadczenia na zawsze zmienią ich relacje. Film nawiązuje do estetyki egzystencjalnych filmów drogi lat 70’. Odznacza się odejściem od akcji toczącej się wokół spektakularnych wydarzeń na rzecz podróży samej w sobie. Duże znaczenie odgrywają tutaj wysmakowane obrazy. Istotną rolę pełni też przyroda, która staje się jakby trzecim bohaterem i zarazem obserwatorem zmagań dojrzewających braci.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.