Chmura tagów

massacre crank ventura annapolis recount bad river humboldt fido wody smoka flight zjednoczona dziewczyna jesus name detective hrabstwo nil zadawane pet strefa dobranoc 18 fighting johnny bob jezus hellboy wants irak powder rise metal dragonfly school północna heartbreak wściekły phat człowiek błękitny seduction we solidarność legion joe alien about pytania zero pizza samochodzik slap doomsday christ zemsty skylights tinker squeakquel na giallo wyboru aelita awaydays friday i gamer hypnos a napięciem gear philanthropy strike polsku minutes podróże what are czasie 3 pod miłości 2012 jesteś man echelon scissorhands w wizard uwolnić soldiers moich odwecie śmierci bafana gore wskakuj koniec ciszy asked nixon po generał łowca eden myślisz gone z questions koszmarów shottas sha dwie girlz grubazzzki deszcz czas cobra bell afryka mojej night afonia bloodrayne najczęściej lang hunter anioł pineapple beyond hipnos minut lantern sanchez fat year america unite yet ściana jeszcze enslavement donnie kobry jump chipmunks and jason the wicker doctor głos 88 league eragon haditha apartament first chicago amando długo battle boski edward north american speck gdzie fourth gi baby richard earth chłopcy wampirów beauty krople grudge blue movie frozen 13th years baśń air cichy ring jay voltage free słonia lodzie high czarodziej detektyw county blueprint decydujący love kid chrystus park frost liga znamię dirty decoys gulczas facet widmo okna bandziory ostatni jimmy travel amerykańscy vampire dziewczyny junior straightheads endgame o dhoom ludziach goodbye virgin solid ii image dragon bajzel masakra kiss for 2 clubbed dzwoneczek kochanie psi juniorów time angel hunting done buntownik czego frequently wiewiórki boys pragnie will old lake africa alvin global kontratakują jasne good konspiracja świata musical nożycoręki ton beowulf brasco in his green ace cube conspiracy bitwa idealny pszczoły shot last face powrót pocałunek was of 30 błękitne guru express templariusze jak dla strange silent stąd chillout hollow adrenalina girl klątwy back gangster

Tag: river

Nil Rzeka Bogów / Nile River of Gods (1995) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dzieje Nilu, cudownej rzeki starożytnych Egipcjan, symbolu życia i nieśmiertelności. To tu, dzięki naniesionym przez wodę żyznym mułom powstała jedna z największych cywilizacji.

okladka
W lutym 1945 roku bombowce amerykańskie niszczą strategiczny most na rzece Kwai w okupowanej przez Japończyków Tajlandii. W odwecie komendant obozu jenieckiego dla aliantów rozkazuje rozstrzelać trzech jeńców. Do egzekucji nie dochodzi, bowiem w ostatniej chwili przyjeżdża nowy japoński dowódca. Wydaje rozkaz przeniesienia obozu do Japonii. Jednocześnie w pobliskiej wiosce trwają przygotowania do akcji zbrojnej przeciw okupantom.

Rzeka krwi / Blood River (2009) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Thriller, Western

okladka
Młode małżeństwo postanawia odwiedzić swoją rodzinę. Para decyduje się na podróż samochodem przez pustynne tereny Nevady. W trakcie wyprawy docierają do na pozór opuszczonego miasteczka, w którym spotykają tajemniczego mężczyznę. Nieznajomy wzbudza w nich przerażenie...

Czysta przyjemność / The Pleasure Drivers (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
Kilka niezależnych (pozornie) historii. Cudzołożący terapeuta, młoda call-girl o socjopatycznych skłonnościach, agresywna zawodowa zabójczyni?lesbijka, niestabilny psychicznie były guru sekty, wychodząca z narkotycznego nałogu młoda porywaczka... Wszystkie te malownicze postaci usiłują znaleźć odrobinę satysfakcji i przyjemności w mrocznym światku Los Angeles. Sekwencja niezwykłych zbiegów okoliczności sprawi, że ich drogi skrzyżują się w dramatycznych okolicznościach.

River Queen (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat, Przygodowy, Wojenny

okladka
Zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o miłości, odwadze i poświęceniu.Na Nowej Zelandii trwa wojna między wojskami brytyjskimi a miejscową ludnością. Młoda Irlandka Sarah przybywa na wyspę, by tu szukać swego miejsca na ziemi. Gdy ktoś porwie jej ukochanego synka, Sarah z pomocą doświadczonego żołnierza Doyle'a wkracza w sam środek wojennej zawieruchy by ocalić najdroższą istotę.

Taksówkarz / Taxi Driver (1976) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Sensacyjny

okladka
Jodie Foster, Cybill Shepherd, Harvey Keitel, Peter Boyle i Albert Brooks partnerują Robertowi De Niro w realistycznej do granic historii nowojorskiego taksówkarza-psychopaty, który posuwa się dość daleko, aby ocalić nastoletnią prostytutkę. Motion Picture Guide Review pisał o Taksówkarzu: "Kamień milowy kina lat 70. Ten film objawił światu reżysera Martina Scorsese, scenarzystę Paula Schradera i wielkiego aktora Roberta De Niro".

Świat rzeki / Riverworld (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Fantasy, Przygodowy, Sci-Fi

okladka
Jest rok 2009: W czasie powrotu na Ziemię "ginie" astronauta Jeff Hale. Śmierć nie jest jednak końcem, gdyż Jeff się budzi w jakimś dziwnym świecie. Dowiaduje się, że on i jeszcze kilka innych osób zostało wybranych, aby zmartwychwstać w tak zwanym "Riverworld". Okazuje się także, że mają do wypełnienia specjalną misję, w czasie której każdy będzie musiał dać z siebie wszystko.

okladka
Film jest opowieścią o farmerze, który właśnie opuścił więzienie, jego synu i ambitnej piosenkarce z saloonu. Oszukani przez byłego chłopaka Kay muszą przetrwać pośród dzikiej, ale pięknej przyrody. Zmierzą się do dzikimi zwierzątami, Indianami, polującymi myśliwymi i wzburzonymi wodami rzeki, przez którą spróbują przeprawić się tratwą. Będą musieli nauczyć się poskromić swą dumę oraz gniew, i opiekować się sobą wzajemnie.

London River (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowy

okladka
Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie obraz o tragedii rozłamu świata na Wschód i Zachód oraz o nadziei płynącej z niezwykłego spotkania. Jest 7 lipca 2005 roku. W centrum Londynu eksplodują cztery bomby - trzy w tunelach metra, czwarta w miejskim autobusie. Giną 52 osoby. Na angielskiej prowincji telewizyjnych doniesień o wybuchach słucha Elisabeth (Brenda Blethyn). Jej córka Jane od lat mieszka i uczy się w Londynie. Teraz jej telefon nie odpowiada, więc zmartwiona matka postanawia osobiście sprawdzić, czy nic jej się nie stało. W tym samym czasie z Francji do Londynu rusza Afrykańczyk Ousmane (Sotigui Kouyaté). Kiedy go poznajemy, modli się po muzułmańsku. Syn Ousmane to również jeden...

okladka
W dolinie Nilu narodziła się starożytna cywilizacja. Od wieków rzeka ta pełni najważniejszą rolę w gospodarce i kulturze Egiptu. Twórcy dokumentu ukazują, jak ten system wodny wpływa na życie milionów ludzi. Ukazują społeczności mieszkające u jego brzegów. Poznamy handlowców, artystów i rzemieślników, którym rzeka ułatwia życie i pracę. Przyjrzymy się również wielkim miastom, których mieszkańcy uczą się panowania nad ogromną masą wody.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.