Chmura tagów

vampire strange pet samochodzik yet ludziach unite bajzel years boys echelon ventura crank metal friday love travel pszczoły generał gulczas fourth zjednoczona hellboy dla lantern battle bandziory time donnie dragonfly jump kontratakują widmo cichy dirty wiewiórki chicago wants endgame africa shot idealny z image jak annapolis pragnie irak squeakquel for ostatni virgin conspiracy humboldt polsku jason po musical koszmarów frost wicker gamer sha phat tinker his global ring buntownik jesus doctor guru joe ciszy asked północna beyond 2012 ton grudge masakra dobranoc ściana jeszcze girl ace moich smoka will jasne goodbye pocałunek the klątwy wskakuj beowulf good hunter angel last czasie chipmunks rise face nożycoręki park eragon bad are name bitwa speck baby 18 hunting edward school amerykańscy man nil 13th myślisz pod solidarność free boski dziewczyny express jezus kiss scissorhands we konspiracja movie podróże 3 detektyw about philanthropy wizard gi hrabstwo enslavement decoys jimmy głos zadawane pineapple facet na green liga bafana amando wampirów nixon śmierci dzwoneczek powrót soldiers cube slap high recount silent napięciem zemsty strike back decydujący jay afonia giallo fido bloodrayne was krople alien wściekły gone czas kobry bob i o zero dragon johnny lodzie alvin adrenalina czego minutes okna człowiek shottas eden lake flight river dwie old a bell łowca night w powder christ najczęściej kochanie awaydays seduction aelita anioł straightheads chillout gore blueprint miłości richard afryka dhoom heartbreak hollow massacre brasco frequently apartament grubazzzki county hypnos north jesteś first america kid juniorów frozen chrystus legion detective baśń gangster fighting 88 beauty słonia mojej and czarodziej minut voltage dziewczyna wody league what skylights sanchez junior templariusze year 2 questions długo gdzie błękitny lang hipnos wyboru chłopcy pizza cobra of świata clubbed pytania doomsday earth in ii done psi strefa koniec fat deszcz haditha gear air girlz stąd solid blue odwecie błękitne 30 american uwolnić znamię

Tag: river

Nil Rzeka Bogów / Nile River of Gods (1995) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dzieje Nilu, cudownej rzeki starożytnych Egipcjan, symbolu życia i nieśmiertelności. To tu, dzięki naniesionym przez wodę żyznym mułom powstała jedna z największych cywilizacji.

okladka
W lutym 1945 roku bombowce amerykańskie niszczą strategiczny most na rzece Kwai w okupowanej przez Japończyków Tajlandii. W odwecie komendant obozu jenieckiego dla aliantów rozkazuje rozstrzelać trzech jeńców. Do egzekucji nie dochodzi, bowiem w ostatniej chwili przyjeżdża nowy japoński dowódca. Wydaje rozkaz przeniesienia obozu do Japonii. Jednocześnie w pobliskiej wiosce trwają przygotowania do akcji zbrojnej przeciw okupantom.

Rzeka krwi / Blood River (2009) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Thriller, Western

okladka
Młode małżeństwo postanawia odwiedzić swoją rodzinę. Para decyduje się na podróż samochodem przez pustynne tereny Nevady. W trakcie wyprawy docierają do na pozór opuszczonego miasteczka, w którym spotykają tajemniczego mężczyznę. Nieznajomy wzbudza w nich przerażenie...

Czysta przyjemność / The Pleasure Drivers (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
Kilka niezależnych (pozornie) historii. Cudzołożący terapeuta, młoda call-girl o socjopatycznych skłonnościach, agresywna zawodowa zabójczyni?lesbijka, niestabilny psychicznie były guru sekty, wychodząca z narkotycznego nałogu młoda porywaczka... Wszystkie te malownicze postaci usiłują znaleźć odrobinę satysfakcji i przyjemności w mrocznym światku Los Angeles. Sekwencja niezwykłych zbiegów okoliczności sprawi, że ich drogi skrzyżują się w dramatycznych okolicznościach.

River Queen (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat, Przygodowy, Wojenny

okladka
Zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o miłości, odwadze i poświęceniu.Na Nowej Zelandii trwa wojna między wojskami brytyjskimi a miejscową ludnością. Młoda Irlandka Sarah przybywa na wyspę, by tu szukać swego miejsca na ziemi. Gdy ktoś porwie jej ukochanego synka, Sarah z pomocą doświadczonego żołnierza Doyle'a wkracza w sam środek wojennej zawieruchy by ocalić najdroższą istotę.

Taksówkarz / Taxi Driver (1976) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Sensacyjny

okladka
Jodie Foster, Cybill Shepherd, Harvey Keitel, Peter Boyle i Albert Brooks partnerują Robertowi De Niro w realistycznej do granic historii nowojorskiego taksówkarza-psychopaty, który posuwa się dość daleko, aby ocalić nastoletnią prostytutkę. Motion Picture Guide Review pisał o Taksówkarzu: "Kamień milowy kina lat 70. Ten film objawił światu reżysera Martina Scorsese, scenarzystę Paula Schradera i wielkiego aktora Roberta De Niro".

Świat rzeki / Riverworld (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Fantasy, Przygodowy, Sci-Fi

okladka
Jest rok 2009: W czasie powrotu na Ziemię "ginie" astronauta Jeff Hale. Śmierć nie jest jednak końcem, gdyż Jeff się budzi w jakimś dziwnym świecie. Dowiaduje się, że on i jeszcze kilka innych osób zostało wybranych, aby zmartwychwstać w tak zwanym "Riverworld". Okazuje się także, że mają do wypełnienia specjalną misję, w czasie której każdy będzie musiał dać z siebie wszystko.

okladka
Film jest opowieścią o farmerze, który właśnie opuścił więzienie, jego synu i ambitnej piosenkarce z saloonu. Oszukani przez byłego chłopaka Kay muszą przetrwać pośród dzikiej, ale pięknej przyrody. Zmierzą się do dzikimi zwierzątami, Indianami, polującymi myśliwymi i wzburzonymi wodami rzeki, przez którą spróbują przeprawić się tratwą. Będą musieli nauczyć się poskromić swą dumę oraz gniew, i opiekować się sobą wzajemnie.

London River (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowy

okladka
Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie obraz o tragedii rozłamu świata na Wschód i Zachód oraz o nadziei płynącej z niezwykłego spotkania. Jest 7 lipca 2005 roku. W centrum Londynu eksplodują cztery bomby - trzy w tunelach metra, czwarta w miejskim autobusie. Giną 52 osoby. Na angielskiej prowincji telewizyjnych doniesień o wybuchach słucha Elisabeth (Brenda Blethyn). Jej córka Jane od lat mieszka i uczy się w Londynie. Teraz jej telefon nie odpowiada, więc zmartwiona matka postanawia osobiście sprawdzić, czy nic jej się nie stało. W tym samym czasie z Francji do Londynu rusza Afrykańczyk Ousmane (Sotigui Kouyaté). Kiedy go poznajemy, modli się po muzułmańsku. Syn Ousmane to również jeden...

okladka
W dolinie Nilu narodziła się starożytna cywilizacja. Od wieków rzeka ta pełni najważniejszą rolę w gospodarce i kulturze Egiptu. Twórcy dokumentu ukazują, jak ten system wodny wpływa na życie milionów ludzi. Ukazują społeczności mieszkające u jego brzegów. Poznamy handlowców, artystów i rzemieślników, którym rzeka ułatwia życie i pracę. Przyjrzymy się również wielkim miastom, których mieszkańcy uczą się panowania nad ogromną masą wody.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.