Chmura tagów

beauty po dwie słonia śmierci templariusze zemsty express chipmunks hollow scissorhands unite doomsday liga dirty alien gear asked alvin eden river free zadawane dragonfly frequently heartbreak johnny conspiracy zjednoczona bad angel baśń uwolnić rise stąd północna koszmarów a girlz old 2 recount gore 18 wody phat apartament strike jesus philanthropy wyboru grubazzzki czasie boys generał myślisz global boski enslavement school czas and krople for samochodzik frozen hipnos questions bob awaydays christ clubbed polsku konspiracja wicker pszczoły the dzwoneczek nixon fat baby nil strange masakra decoys jesteś skylights straightheads in face bandziory voltage silent hellboy park odwecie strefa solidarność brasco of juniorów gamer lake are pet ludziach decydujący w gulczas musical smoka flight ostatni legion squeakquel afonia powrót detektyw 3 gdzie amerykańscy wściekły will green jason dziewczyna africa nożycoręki his wampirów image deszcz moich friday sanchez goodbye cichy echelon annapolis fighting last czarodziej gangster year facet solid about speck endgame powder pineapple earth beowulf głos doctor blueprint shottas chrystus blue pizza ściana bafana okna ring years ventura bitwa długo bell irak gi haditha pragnie aelita pytania girl crank jay dragon detective vampire edward metal virgin lang donnie psi hunting we widmo miłości time sha love kobry i mojej koniec hrabstwo wskakuj kochanie giallo cube najczęściej chłopcy 13th battle anioł humboldt air jasne zero high pocałunek travel o idealny ace 2012 kontratakują seduction amando bajzel soldiers jeszcze jezus night świata lantern yet buntownik podróże na county błękitne first slap lodzie was cobra fourth chicago name frost back błękitny z klątwy wizard jak dobranoc kid movie chillout jimmy adrenalina joe wiewiórki america znamię dla afryka bloodrayne junior man north jump good massacre wants grudge kiss tinker league minut ii dziewczyny dhoom 88 30 minutes shot beyond łowca hunter guru ton what ciszy american gone człowiek pod napięciem hypnos czego richard fido eragon done

Tag: strange

okladka
Najnowsza komedia Woody’ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii („Vicky Cristina Barcelona”) i arcyzabawnym powrocie do Nowego Jorku („Co nas kręci, co nas podnieca”), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts, nominowana

Kiedy dzwoni nieznajomy / When a Stranger Calls (2006) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-09-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
W oddalonym, górskim domku, młoda opiekunka do dzieci Jill Johnson (Camilla Belle) rozpoczyna wieczorną pracę z powierzonymi jej opiece maluchami. Dzieci już śpią, drzwi są zamknięte, alarm nastawiony, wydaje się zatem, że może spokojnie rozejrzeć się po pięknym domu. Wkrótce jednak seria niepokojących telefonów od Nieznajomego, informującego, że "lepiej byłoby, gdyby sprawdziła jak mają się dzieci" sprawia, że Jill wpada w panikę. Jej niepokój wzmaga się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że telefony wykonywane są z jakiegoś pomieszczenia w samym domu. Dziewczynie nie pozostaje nic innego jak tylko zebrać się na odwagę i stawić czoła nieznanemu przeciwnikowi. W...

okladka
Ekscentryczny i nieustraszony pirat, Jack Sparrow (Johnny Depp), wraz z kapitanem Barbossą (Geoffrey Rush) wyruszają w poszukiwaniu Fontanny Młodości. Kiedy o celu ich wyprawy dowiaduje się Czarnobrody (Ian McShane), wyrusza za nimi wraz ze swoją córką - Angelicą (Penélope Cruz).

Pathfinders: In the Company of Strangers (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Wojenny

okladka
Film opowiada historię największej inwazji na okupowaną przez nazistów Europę, która rozpoczęła się rankiem 6 czerwca 1944 roku. Celem tej operacji było uchwycenie przyczółka desantowego, eliminacja baterii dział, opanowanie mostów a przede wszystkim oczyszczenie grobli i wyjść z plaż dla lądujących rankiem wojsk alianckich.

Znajomi nieznajomi / Familiar Strangers (2008) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-06-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Brian po wielu lata rozłąki i konflikcie z własnym ojcem (Frank) wraca do domu na Święto Dziękczynienia. Jego brat Kenny nie potrafi się odnaleźć w życiu. Siostra Erin przeżywa kryzys po niedawnym rozwodzie. Frank tracąc kontakt ze swymi dorastającymi dziećmi ma poczucie, że nie poradził sobie z rolą ojca i jego żona Dottie, która nie poddaje się przeciwnościom losu i za wszelką cenę podtrzymuje więzi rodzinne. Jak rodzina Worthingtonów poradzi sobie ze swymi emocjami? Czyli wzruszająca opowieść o odnajdywaniu i budowaniu na nowo miłości oraz więzi rodzinnych.

okladka
Globalny kryzys zaczyna się od szaleństwa amerykańskiego generała, Jacka Rippera. Oficer ów, opętany nienawiścią do komunistów, wydaje samowolnie rozkaz ataku atomowego na ZSRR i oczywiście za nic w świecie nie chce podać tajnego kodu, za pomocą którego można zawrócić samoloty. Ekscentryczny dr Strangelove, kiedyś hitlerowski zbrodniarz, dziś amerykański doradca do spraw jądrowych, uświadamia prezydentowi, że radziecki odwet jest nieunikniony.

okladka
Nieudane małżeństwo Jane Bonner (Shanna Reed) z policjantem, który popadł w nałóg alkoholowy, kończy się rozwodem. Gdy sąd przyznaje kobiecie wyłączne prawo do opieki nad nieletnim synem, wydaje się, że wszystkie problemy nareszcie zostały rozwiązane. Jane poznaje przystojnego Patricka Brodyego (Pierce Brosnan), który okazuje się również wyrozumiałym i troskliwym ojczymem. Sielankową atmosferę zatruwają nieustanne nękania Bonnera, który zaciekle walczy o syna.

okladka
Zbiór zebranych z całego świata opowieści na temat przybyszów z kosmosu. Autorzy serialu przeprowadzają rozmowy ze świadkami lądowania UFO oraz ofiarami rozmaitych niewyjaśnionych zjawisk. Dokumentaliści starają się dociec, czy w fantastycznych historiach o latających obiektach jest chociaż odrobina prawdy. W kolejnych odcinkach podejmowany jest m.in. temat domniemanej inwazji kosmitów na Szkocję, autorzy starają się także odpowiedzieć na pytania: czy przybysze z kosmosu zbudowali piramidy i czy rzeczywiście rządzą światem.

okladka
Przewrotna komedia Woody'ego Allena o skomplikowanych miłosnych perypetiach dwóch par - Alfiego (Hopkins) i Heleny (Gemma Jones), ich córki Sally (Watts) oraz zięcia Roya (Josh Brolin). Szalone namiętności, wielkie ambicje i przezabawne obsesje wywrócą ich świat do góry nogami. Miłosną szaradę rozpocznie Alfie, porzucając Helenę, aby ponownie poczuć się młodym u boku dziewczyny lekkich obyczajów. Zrozpaczona Helena traci rozsądek, uzależniając swój los od szarlatańskich rad wróżki. Nieszczęśliwa w związku z Royem Sally zadurzy się w przystojnym szefie Gregu (Banderas), a jej męża, nerwowo czekającego na decyzję w sprawie publikacji nowej powieści, zauroczy tajemnicza sąsiadka.

okladka
Dr. Sarah Taylor wiedzie uporządkowane i spokojne życie. Jest cenionym i szanowanym psychologiem, mieszka w spokojnej dzielnicy i zawsze może liczyć na pomoc serdecznego sąsiada. Ten ład i porządek szybko jednak legnie w gruzach za sprawą serii tajemniczych zbiegów okoliczności. Niemal równocześnie z przejęciem złożonej sprawy mordercy Maxa Cheskiego, w jej życie wkracza tajemniczy mężczyzna Tony. Kilka dni później do miasta powraca ojciec Sary. Czy wszystkie te wydarzenia są tylko przypadkiem czy może misternie uknutą intrygą? Aby rozwiązać tę zagadkę pani psycholog będzie musiała wrócić pamięcią do traumatycznych wydarzeń z dzieciństwa. To właśnie wtedy była świadkiem morderstwa...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.