Chmura tagów

massacre baby facet brasco high gear rise hunting year ace wyboru shottas bajzel solidarność frequently i samochodzik mojej bafana school flight giallo dziewczyny metal 2 was o voltage guru generał amando edward fighting 30 slap cichy man and grubazzzki strefa joe czarodziej 18 moich humboldt nożycoręki jump kiss powder soldiers seduction frozen in richard for north virgin clubbed ring endgame bandziory krople beyond american battle dobranoc hellboy jesus głos old legion travel first buntownik face doomsday america blueprint ventura anioł good jezus county hipnos philanthropy czas free wody baśń liga koniec gangster hypnos heartbreak donnie girlz gi znamię długo bad powrót gamer jasne 13th yet express słonia last fat 3 dla park dhoom irak alien squeakquel afonia league wizard image silent detective straightheads solid dzwoneczek człowiek vampire pet zjednoczona zadawane phat hrabstwo pocałunek boski annapolis movie eragon jason lake fido jay afryka gone grudge girl johnny gore we koszmarów scissorhands ściana widmo psi wskakuj polsku dragonfly czasie lang śmierci shot hunter pytania kontratakują błękitny 2012 gdzie goodbye name crank back nixon myślisz dziewczyna kobry lodzie cube minutes time green wampirów chicago what templariusze angel jak ton bob ii love musical idealny a of tinker wiewiórki chłopcy amerykańscy conspiracy zemsty questions pszczoły północna czego the friday minut sha wicker pineapple will strike hollow gulczas najczęściej about lantern christ błękitne done konspiracja global aelita uwolnić dragon recount chillout łowca air unite earth echelon chrystus fourth adrenalina strange zero kochanie deszcz okna z nil pragnie w dirty ciszy miłości wściekły river bell masakra haditha years detektyw doctor po wants junior jeszcze sanchez świata enslavement chipmunks dwie are night na eden juniorów kid 88 bitwa jimmy beauty speck smoka alvin his awaydays pod ludziach frost klątwy apartament podróże blue decydujący skylights ostatni stąd odwecie napięciem africa jesteś decoys asked cobra bloodrayne boys pizza beowulf

Tag: strike

Bohaterowie / Air Strike (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Wojenny

okladka
Potężny i brutalny narkotykowy boss posiada własną armię. Jego ludzie kradną miliony dolarów z jednego z banków znajdujących się w Europie Wschodniej. Elitarna jednostka posługująca się helikopterem wzywa na pomoc grupę amerykańskich żołnierzy. Razem mają za zadanie powstrzymać groźnego gangstera i wymierzyć mu sprawiedliwość. Wkrótce okazuje się, że czeka ich wyścig z czasem. Muszą się bowiem spieszyć, aby nie dać się pochwycić na wrogim terytorium.

okladka
Charles Dreyfus ucieka ze szpitala dla psychicznie chorych i planuje zabić inspektora Clouseau. Ponieważ mu się to nie udaje Dreyfus buduje maszynę o nazwie Doom's Day i grozi, że przy jej pomocy będzie niszczył miasta i państwa o ile ktoś nie zamorduje Jacquesa Clouseau. Inspektor chcąc ocalić życie postanawia złapać Drefusa, ale nie wie, że jego tropem wyruszyło już 22 zabójców z krajów całego świata.

Moskiewski Terror / Terror Strikes Moscow (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dramatyczna opowieść członków zespołu moskiewskiego teatru na Dubrowce o czeczeńskiej akcji terrorystycznej z października 2002 roku. Obraz przedstawia wstrząsającą relację tamtych wydarzeń i nieznane dotąd szczegóły.

Solar Attack: Gwiazda śmierci / Solar Strike (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi, Thriller

okladka
Ziemi grozi zagłada. Gwałtowne wyładowania na powierzchni Słońca. uwalniają lecącą w stronę naszej planety zabójczą plazmę. Lucas Foster, genialny naukowiec jako jedyny ma plan ocalenia ludzkości. Jego realizacja jest jednak niemożliwa bez niekonwencjonalnego wykorzystania broni masowej zagłady. Gdy satelity spadają na ziemię, a niebo staje w płomieniach Foster podejmuje się trudnej misji.

okladka
Fantomas powraca by czynić jeszcze więcej zła, ale znów przyjdzie mu się zmierzyć z dzielnym komisarzem Juve i jego ludźmi. Tym razem podszywa się pod profesora, ale nie zmyli to Juve'a. I tak rozwiąże tę zagadkę.

Błyskawiczna śmierć / Lightning Strikes (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-10-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi

okladka
Mieszkańcy amerykańskiego miasteczka Roscoe stają się ofiarami tajemniczych sił natury przypominających błyskawice. Obsada: Kevin Sorbo, David Schofield, Annabel Wright, Robyn Addison, Tom Harper, Kolin Smialek, John Laskowski

okladka
Japońskie sztuki walki podczas złożonej ewolucji wykształciły szereg różnorodnych, skodyfikowanych metod walki oraz różnorodnych rodzajów uzbrojenia. Wszystkie te metody można określić słowem Bugei lub Bujutsu, co oznacza sztukę wojenną.

okladka
Jay i Cichy Bob, znani jako postacie drugoplanowe ze z filmów Kevina Smitha, awansowali do rangi głównych bohaterów! Jay (naturszczyk Jason Mewes) jest chudy i gadatliwy, Bob (sam Kevin Smith) to grubas, który nic nie mówi. Obaj mieszkają w New Jersey i wystają całe dnie pod sklepem spożywczym handlując zielem; Jay zabija czas opowiadając sprośności, jest erotomanem-gawędziarzem.W filmie W pogoni za Amy Jay i Bob zostali bohaterami komiksu. Teraz dowiadują się przypadkiem, że komiks jest ekranizowany w Hollywood. Po dłuższej chwili do ich ospałych mózgów dociera idea, że ktoś powinien im za to zapłacić. Ruszają więc do Kalifornii, aby upomnieć się o swoje. Podróż przez całe Stany to dla...

okladka
Jay (Jason Mewes) i Cichy Bob (Kevin Smith) to dwaj handlarze narkotyków. Pewnego dnia dowiadują się, że ich stary i dobry przyjaciel Banky Edwards (Jason Lee) wyjechał do Hollywood, by wyprodukować film na podstawie komiksu "Bluntman & Chronic" - którego dwaj bohaterowie są wzorowani na postaciach Jaya i Cichego Boba - bez ich zgody. Jakby tego było mało, Jay i Cichy Bob odkrywają, że fani komiksu opluwają ich w Internecie za to, że się zaprzedali Hollywood. Dwaj kumple postanawiają nie dopuścić do produkcji filmu i wyruszają w podróż na drugi koniec kraju - do Hollywood...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.