Chmura tagów

czarodziej miłości first old about america name school wants 3 donnie gulczas pet myślisz psi gore lake beowulf na kobry wody koniec was chrystus jesteś questions dzwoneczek flight guru hypnos metal gamer detective christ bitwa alien polsku solid kid frozen blue dragon awaydays county łowca bafana 88 ludziach ventura battle boski dziewczyna gangster irak squeakquel dwie clubbed afryka jeszcze hunter facet powrót yet years silent and śmierci chipmunks anioł for annapolis unite asked 2012 juniorów gone earth smoka samochodzik zjednoczona liga dla czego pizza jasne pineapple bell kochanie slap fido edward his o echelon massacre gear kontratakują minutes girlz free eragon recount voltage tinker jezus hunting crank głos jak scissorhands amando lang widmo ii krople angel dziewczyny jason bloodrayne baby year sha nixon frost jesus moich lodzie czasie wskakuj beauty pszczoły zemsty afonia dirty last shot wściekły night okna minut grubazzzki face podróże doomsday vampire high image słonia ton gi joe hellboy ace wampirów the in fighting jimmy girl we hipnos park bajzel jump fat pragnie travel w chłopcy długo wiewiórki i detektyw north ostatni gdzie mojej dobranoc musical american goodbye 13th junior klątwy konspiracja boys haditha blueprint frequently soldiers phat jay virgin cobra wizard richard heartbreak znamię alvin z zero po hollow człowiek najczęściej strefa pod ciszy good adrenalina błękitne league baśń stąd lantern shottas odwecie deszcz strike generał johnny river enslavement solidarność global aelita giallo kiss buntownik done will are 18 conspiracy błękitny 30 wyboru amerykańscy wicker bad zadawane ściana skylights świata uwolnić dhoom back sanchez fourth brasco endgame napięciem chicago apartament decoys idealny time air cube grudge green czas decydujący seduction północna what templariusze speck pocałunek bob doctor nil humboldt legion philanthropy a strange of friday nożycoręki movie 2 pytania ring koszmarów straightheads man hrabstwo powder rise love dragonfly eden chillout bandziory masakra beyond cichy express africa

Tag: strike

Bohaterowie / Air Strike (2002) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Wojenny

okladka
Potężny i brutalny narkotykowy boss posiada własną armię. Jego ludzie kradną miliony dolarów z jednego z banków znajdujących się w Europie Wschodniej. Elitarna jednostka posługująca się helikopterem wzywa na pomoc grupę amerykańskich żołnierzy. Razem mają za zadanie powstrzymać groźnego gangstera i wymierzyć mu sprawiedliwość. Wkrótce okazuje się, że czeka ich wyścig z czasem. Muszą się bowiem spieszyć, aby nie dać się pochwycić na wrogim terytorium.

okladka
Charles Dreyfus ucieka ze szpitala dla psychicznie chorych i planuje zabić inspektora Clouseau. Ponieważ mu się to nie udaje Dreyfus buduje maszynę o nazwie Doom's Day i grozi, że przy jej pomocy będzie niszczył miasta i państwa o ile ktoś nie zamorduje Jacquesa Clouseau. Inspektor chcąc ocalić życie postanawia złapać Drefusa, ale nie wie, że jego tropem wyruszyło już 22 zabójców z krajów całego świata.

Moskiewski Terror / Terror Strikes Moscow (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Dramatyczna opowieść członków zespołu moskiewskiego teatru na Dubrowce o czeczeńskiej akcji terrorystycznej z października 2002 roku. Obraz przedstawia wstrząsającą relację tamtych wydarzeń i nieznane dotąd szczegóły.

Solar Attack: Gwiazda śmierci / Solar Strike (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi, Thriller

okladka
Ziemi grozi zagłada. Gwałtowne wyładowania na powierzchni Słońca. uwalniają lecącą w stronę naszej planety zabójczą plazmę. Lucas Foster, genialny naukowiec jako jedyny ma plan ocalenia ludzkości. Jego realizacja jest jednak niemożliwa bez niekonwencjonalnego wykorzystania broni masowej zagłady. Gdy satelity spadają na ziemię, a niebo staje w płomieniach Foster podejmuje się trudnej misji.

okladka
Fantomas powraca by czynić jeszcze więcej zła, ale znów przyjdzie mu się zmierzyć z dzielnym komisarzem Juve i jego ludźmi. Tym razem podszywa się pod profesora, ale nie zmyli to Juve'a. I tak rozwiąże tę zagadkę.

Błyskawiczna śmierć / Lightning Strikes (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-10-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi

okladka
Mieszkańcy amerykańskiego miasteczka Roscoe stają się ofiarami tajemniczych sił natury przypominających błyskawice. Obsada: Kevin Sorbo, David Schofield, Annabel Wright, Robyn Addison, Tom Harper, Kolin Smialek, John Laskowski

okladka
Japońskie sztuki walki podczas złożonej ewolucji wykształciły szereg różnorodnych, skodyfikowanych metod walki oraz różnorodnych rodzajów uzbrojenia. Wszystkie te metody można określić słowem Bugei lub Bujutsu, co oznacza sztukę wojenną.

okladka
Jay i Cichy Bob, znani jako postacie drugoplanowe ze z filmów Kevina Smitha, awansowali do rangi głównych bohaterów! Jay (naturszczyk Jason Mewes) jest chudy i gadatliwy, Bob (sam Kevin Smith) to grubas, który nic nie mówi. Obaj mieszkają w New Jersey i wystają całe dnie pod sklepem spożywczym handlując zielem; Jay zabija czas opowiadając sprośności, jest erotomanem-gawędziarzem.W filmie W pogoni za Amy Jay i Bob zostali bohaterami komiksu. Teraz dowiadują się przypadkiem, że komiks jest ekranizowany w Hollywood. Po dłuższej chwili do ich ospałych mózgów dociera idea, że ktoś powinien im za to zapłacić. Ruszają więc do Kalifornii, aby upomnieć się o swoje. Podróż przez całe Stany to dla...

okladka
Jay (Jason Mewes) i Cichy Bob (Kevin Smith) to dwaj handlarze narkotyków. Pewnego dnia dowiadują się, że ich stary i dobry przyjaciel Banky Edwards (Jason Lee) wyjechał do Hollywood, by wyprodukować film na podstawie komiksu "Bluntman & Chronic" - którego dwaj bohaterowie są wzorowani na postaciach Jaya i Cichego Boba - bez ich zgody. Jakby tego było mało, Jay i Cichy Bob odkrywają, że fani komiksu opluwają ich w Internecie za to, że się zaprzedali Hollywood. Dwaj kumple postanawiają nie dopuścić do produkcji filmu i wyruszają w podróż na drugi koniec kraju - do Hollywood...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.