Chmura tagów

lantern dobranoc blue hipnos hollow lake doomsday świata hunter gone guru blueprint myślisz klątwy na zadawane pocałunek pet błękitne bob zjednoczona nożycoręki beowulf seduction flight czego chłopcy echelon liga dziewczyny znamię wants słonia goodbye głos dzwoneczek afryka konspiracja scissorhands air decydujący endgame północna baby wyboru minut hrabstwo czasie templariusze bell for długo apartament humboldt generał annapolis wskakuj o in gear psi jimmy shottas gangster beyond irak was girlz solid jezus cube good express green zemsty 2 about ring asked enslavement skylights sanchez a sha pragnie pineapple wicker mojej dirty jesus heartbreak 2012 miłości brasco najczęściej jesteś ii america chrystus wizard are człowiek year tinker bafana man powrót polsku frost jeszcze dziewczyna river old zero detektyw speck face koniec yet koszmarów cichy ventura johnny nil samochodzik solidarność 30 jump jay dragonfly squeakquel night pszczoły virgin decoys jak county pytania kontratakują 3 vampire richard unite po gulczas and donnie school phat kid powder pizza slap africa chillout back fighting uwolnić awaydays joe bloodrayne shot minutes battle metal league gamer first fido massacre afonia clubbed haditha movie global time łowca boski dwie angel chicago strefa bad odwecie baśń detective w smoka name crank ostatni giallo eragon kiss last musical jasne 88 beauty gore 18 bajzel bandziory błękitny kochanie krople nixon widmo bitwa the okna girl z lodzie ściana adrenalina fat idealny amerykańscy boys voltage czas moich amando hunting eden park edward american gdzie junior grudge doctor recount anioł earth years cobra czarodziej friday napięciem śmierci stąd ciszy lang deszcz done image facet fourth conspiracy chipmunks ace hellboy silent travel frequently buntownik dhoom strike i masakra alien 13th north we wściekły soldiers wampirów alvin pod juniorów wody jason grubazzzki love wiewiórki aelita strange rise podróże gi dla will of ton christ ludziach high what frozen straightheads hypnos free his dragon legion kobry questions philanthropy

Tag: travel

okladka
Scenariusz Jamiego Mathiesona podąża za trzema wyrzutkami społecznymi. Tych troje to dwaj maniacy komputerowi oraz sceptyk, którzy usiłują rozwiązać zagadkę podróży w czasie w środku brytyjskiego pubu. Anna Faris, z kolei, gra dziewczynę z przyszłości, która wprawia całą przygodę w ruch.

Podróżujący / The Traveler (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Spokojny wieczór wigilijny na posterunku policji przerywa pojawienie się tajemniczego przybysza. Mężczyzna informuje, że tej nocy zostanie popełnionych sześć morderstw i za każdym z nich będzie stał właśnie on. Podczas dalszego przesłuchania nie udaje się jednak uzyskać żadnych szczegółów dotyczących ofiar, ani popełnionych zbrodni. Co więcej, w żaden sposób nie można ustalić tożsamości mężczyzny. Wkrótce, na posterunku zaczyna dochodzić do coraz to dziwniejszych zdarzeń. Funkcjonariusze powoli zdają sobie sprawę, że znaleźli się w pułapce przygotowanej przez żądnego zemsty bezwzględnego mordercę.

Zaklęci w czasie / The Time Traveler's Wife (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Romans, Sci-Fi

okladka
Henry (Eric Bana) cierpi na chorobę genetyczną, objawiającą się niekontrolowanym przenoszeniem w czasie. Odkrywa to w wieku 6 lat, kiedy w wypadku samochodowym ginie jego matka, a on sam znika z auta na chwilę przed tragicznym zdarzeniem. Jest przekonany, że nigdy nie stworzy stałego związku, do czasu, gdy poznaje Clare (Rachel McAdams). Mężczyzna był obecny w całym jej życiu, gdyż po tym, jak się poznali, Henry zaczął się przenosić do jej dzieciństwa. Tak więc dziewczyna znała go i kochała od wielu lat. Jednak choroba Henry'ego stanowi duży kłopot w ich wspólnym życiu... Czy miłość pokona przeciwności losu?

okladka
Historyk Robin Lane Fox opowiada o wierzeniach mieszkańców starożytnej Grecji oraz tym, jak wyglądało życie w tym regionie. Dowiemy się o pochodzeniu greckich mitów i opowieści o bóstwach, poznamy pasjonujące historie podróżujących wtedy ludzi. Robin jest przekonany, że dzieje pierwszych mitów można prześledzić zgodnie ze szczególnym wzorcem podróżowania i handlu, który obowiązywał w VIII wieku p.n.e. Badacz proponuje bogatą i ekscytującą interpretację starożytnych mitów oraz pasjonującą wyprawę przez krajobrazy i umysły starożytności.

Podróż do raju / Paraiso Travel (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Reina, młoda, uwodzicielska kobieta z Medellin postanawia zrobić karierę w Nowym Jorku. Marlon, młody mężczyzna, zakochuje się w zbuntowanej nastolatce. Zaplątany w sieci jej fantazji, podąża na oślep za jej pragnieniami. Prowadzeni chęcią spełnienia swoich marzeń, jako nielegalni imigranci docierają oni do Nowego Jorku. Marlon jest gotów na wszystko, aby zdobyć swoja miłość, swoją Reinę. Napędzany siła uczucia jest gotów przejść przez piekło, żeby ją znaleźć.

Podróże Guliwera / Gullivers Travels (2010) [Dubbing]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Komedia

okladka
Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta, zrealizowana w cyfrowej technice 3D. Lemuel Gulliver, autor przewodników turystycznych, wyrusza w podróży służbowej na Bermudy, a trafia do krainy Liliputów, zamieszkałej przez miniaturowych mieszkańców, którym pomaga w wojnie z wojowniczymi sąsiadami. Jack Black nie chce dorosnąć. Mimo czterdziestki na karku wciąż biega przed kamerą w trampkach i spodenkach, z których wylewa się jego wydatny brzuch. Grani przez niego bohaterowie wierzą, że pewnego dnia spłynie na nich boskie natchnienie i uczyni ich wielkimi. W międzyczasie wolą pograć na konsoli albo pobawić się figurkami z "Gwiezdnych Wojen". W...

okladka
Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta, zrealizowana w cyfrowej technice 3D. Lemuel Gulliver, autor przewodników turystycznych, wyrusza w podróży służbowej na Bermudy, a trafia do krainy Liliputów, zamieszkałej przez miniaturowych mieszkańców, którym pomaga w wojnie z wojowniczymi sąsiadami.

Podróżnik / The Traveler (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-12-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Wieczór wigilijny. Policjanci z małego miasteczka pracujący na nocnej zmianie zatrzymują tajemniczego mężczyznę, który przedstawia się im jako Pan Nikt. Okazuje się jednak, że jest on zimnym mordercą, który ma do wykonania pewne zadanie...

okladka
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" to historia czterech dziewczyn, które przyjaźnią się od niepamiętnych czasów. Jednak tego lata przeżywają przyjacielski kryzys. Podczas zakupów jedna z nich kupuje parę dżinsów z taniego sklepu ze spodniami, które pasują na każdą figurę. Przyjaciółki postanawiają ich używać jako sposobu na trzymanie się razem. Każda z nich nosi te magiczne spodnie przez tydzień by zobaczyć, co się zdarzy szczęśliwego przez ten czas i przekazuje je dalej.

okladka
Scenariusz Jamiego Mathiesona podąża za trzema wyrzutkami społecznymi. Tych troje to dwaj maniacy komputerowi oraz sceptyk, którzy usiłują rozwiązać zagadkę podróży w czasie w środku brytyjskiego pubu. Anna Faris, z kolei, gra dziewczynę z przyszłości, która wprawia całą przygodę w ruch.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.