Chmura tagów

zjednoczona north hypnos league awaydays czas frost nil decydujący myślisz idealny park kiss conspiracy africa in kochanie of zero straightheads polsku about doomsday pragnie miłości baby amando boys 13th człowiek pytania good speck konspiracja pizza cobra man richard back school metal dziewczyna klątwy global jesteś county zadawane anioł pocałunek and years generał squeakquel strange dobranoc beyond legion fighting girlz 2 wiewiórki wicker what yet lodzie błękitne minut podróże are masakra psi movie ton phat frozen chicago blueprint eragon adrenalina bloodrayne lake wściekły time recount jasne scissorhands alien koniec smoka afryka czego hunter uwolnić wody hrabstwo jimmy dzwoneczek północna johnny chillout napięciem river jason we moich decoys powrót pszczoły blue okna długo krople pineapple high jeszcze wskakuj gore fido grubazzzki łowca shot face fourth baśń haditha z kontratakują rise virgin amerykańscy czarodziej chipmunks nożycoręki aelita sanchez dirty samochodzik świata nixon vampire echelon philanthropy gangster enslavement guru soldiers first green annapolis the ace dragon 30 beowulf america afonia unite love doctor night pod angel hellboy old musical gamer bell asked done air frequently bitwa eden stąd po wyboru ściana chłopcy apartament 18 najczęściej irak bajzel 2012 goodbye jump junior dwie czasie śmierci buntownik was bafana ciszy słonia głos edward alvin dziewczyny american strike boski gone pet detective odwecie image jay shottas endgame wants his bad humboldt dhoom free hunting fat massacre express gulczas crank friday deszcz 88 dla bob travel liga gear błękitny kobry templariusze widmo chrystus battle brasco sha tinker na detektyw silent a solidarność will gi last zemsty ventura donnie gdzie giallo hollow grudge voltage beauty seduction juniorów dragonfly i lantern skylights earth kid cichy hipnos ludziach girl jak wizard ring solid name joe ii jezus powder for ostatni bandziory koszmarów mojej clubbed heartbreak minutes jesus 3 o znamię wampirów cube strefa year christ lang questions w facet slap flight

Tag: year

Dobry rok / A Good Year (2006) [Lektor]

Wstawił: marcins | 2011-08-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Obyczajowy

okladka
Max Skinner (Russell Crowe) to pewny siebie, bystry i przystojny bankowiec znad Tamizy - specjalista ds. obrotu akcjami. Jego naturalnym środowiskiem jest wielkie, a zarazem pełne zgiełku miasto. Uwielbia życie na wysokich obrotach, zwłaszcza, jeśli pełne napięcia operacje giełdowe przynoszą mu miliony funtów zarobku. Niezwykle trafne decyzje są powodem zazdrości u jego konkurentów. Wyznawana przez niego filozofia głosi, że "zwycięstwo to nie wszystko, a zaledwie część wszystkiego". Gdy wydaje się, że do pełni szczęścia nie brakuje mu już niczego, nieoczekiwanie nadchodzi hiobowa wieść o śmierci jego wuja Henry'ego (Albert Finney). Skinner zaś, jako jedyny krewny zmarłego,...

okladka
Powrócił Marley! Tak, najgorszy pies świata znów atakuje. Dołącz do Marleya w czasie jego lat szczenięcych, podczas przygotowań do konkursu, w którym Marley musi zmierzyć się z innymi psami, zdobywając również ludzkie serca.

okladka
Film, który jest podsumowaniem dwudziestu lat działalności "Latającego Cyrku Monty Pythona". Mamy okazję obejrzeć najlepsze skecze brytyjskich komików. Przedstawia nam je Steve Martin.

okladka
W trzeciej części przebojowej serii jej młodzi bohaterowie stają przed dylematem wyboru studiów. Troy i Gabriella mają wyjechać na różne uczelnie i nie wiadomo, jak wpłynie to na ich związek.

Oświadczyny po irlandzku / Leap Year (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Amerykanka Anna (Amy Adams) ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby w "Leap Day" czyli  29 lutego oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się swoim wybrańcom, muszą oni powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak zdeterminowana, aby dotrzeć do swojego chłopaka z oświadczynami zanim skończy się dzień, nawet mimo iż musi w tym celu przeprawić się przez pół kraju, w czym pomaga jej poznany barman Declan (Matthew Goode).

okladka
Rok 1913. Dwaj Polacy uciekają z zesłania przez syberyjską tajgę do Chin. Przeprawa przez Amur kończy się dla jednego z nich tragicznie. Drugiego, nieprzytomnego, znajduje stary chiński myśliwy i zabiera do swojej chaty w górach. Myśliwy ma piękną 16-letnią córkę. Aby nie kusić losu, rodzice zmuszają dziewczynę do ścięcia włosów i przebrania się w męski strój. Ale czy to może powstrzymać uczucia młodych?

okladka
Bohaterem jest młody chłopak o imieniu Andy, którego jedynym marzeniem jest seks z odjechaną dziewczyną. Wraz ze swoimi współlokatorami udaje się na poszukiwania miłosnych obiektów.

Rok wilka / The Year of the Wolf (2007) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Romans

okladka
Sari (Krista Kosonen) jest zdolną studentką literatury. Sprawia wrażenie pewnej siebie i asertywnej osoby, ukrywa jednak przed wszystkimi pewien sekret. Dziewczyna cierpi na epilepsję, a strach przed niekontrolowanymi atakami sprawia, że woli trzymać ludzi na dystans. Jedną z nielicznych osób, wśród których czuje się bezpiecznie, jest profesor Mikko (Kari Heiskanen). Ich przyjaźń z czasem przeradza się w głębsze uczucie, co nie jest mile widziane na uczelni. Rodzina Sari otwarcie krytykuje ten związek, a Mikko grozi utrata pracy. To intrygująca opowieść o zakazanej miłości.

Wieczny student 3 / Van Wilder: Freshman Year (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Trzecia część kultowej komedii opowiada historię młodzieńca, który podobnie jak ojciec chce dostać się do collegu. Jednak studia to tak naprawdę przykrywka do pokazania znajomym z roku jak należy imprezować i bawić się do białego rana. Dodatkowo w filmie możemy zobaczyć wzloty i upadki głównego Bohatera. Pozycja obowiązkowa dla fanów dobrych "amerykańskich" komedii w stylu amercian pie.

Married in a Year (2011) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Wersja ENG

okladka
Ty także możesz znaleźć prawdziwą miłość. Wystarczy zapytać tysiące zadowolonych par zebranych razem przez Patt.S prezes Millionaire's Club i przez gwiazdy serialu Bravo. Patti pomoże Ci zrealizować marzenie i poprowadzi Cię według 12- miesięcznego planu działania.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.