Lista filmów w kategorii Komedia

Flypaper 2011 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Komedia

okladka
Na bank napadają 2 różne ekipy rabusiów. Okazuje się jednak że złodziejem jest.... "Flypaper" to kryminalna komedia ojców sukcesu "Kac Vegas"- scenarzystów Jona Lucasa i Scotta Moore'a. Głównym bohaterem, który wplątuje się w zawiłą kryminalną intrygę, jest niejaki Tripp (Patrick Dempsey), który chce rozmienić drobne. Kiedy tuż przed zamknięciem banku wkraczają do niego uzbrojeni bandyci, okazuje się, że stał się on celem ataku dwóch różnych ekip włamywaczy. System włamaniowy zamyka wszystkich wewnątrz budynku, a w strzelaninie, która się wywiązuje, ginie agent FBI.

Wśród Przyjaciół Among Friends 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Komedia

okladka
Grupa znajomych na imprezie bawi się w morderców. Grupa przyjaciół umawia się na wspólne przyjęcie, gdzie główną atrakcją będzie "zabawa w mordercę". Wieczór zamienia się koszmar, kiedy jeden z uczestników okazuje się prawdziwym mordercą.

Imprezozaur Rex Partysaurus Rex 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia

okladka
Rex bohater bajki Toy Story rozkręca imprezę. Los daje Rexowi szanse raz na zawsze skończyć z reputacją popsuj-zabawy, kiedy Bonnie po raz pierwszy zabiera go do kąpieli. W nowym środowisku, wśród nowo poznanych zabawek Rex może wreszcie pożegnać się z dawnym wizerunkiem i wyłonić z piany jako prawdziwy król imprezy. Z miejsca staje się duszą towarzystwa i rozkręca w wannie prywatkę, jakiej nie przeżył nikt. Ale kiedy kąpielowy projekt X wymyka się spod kontroli, to już ? dosłownie - nie przelewki.

okladka
W tym filmie pełnometrażowym Superpies po raz pierwszy występuje jako pluszak. Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wracają do swoich dziecięcych (oraz szczenięcych) lat i przeżywają zupełnie nowe przygody. Warner Bros Animation we współpracy ze Spiffy Pictures przedstawiają Scooby-Doo w zupełnie nowej, uroczej i zabawnej formie wizualnej - świecie animacji kukiełkowej. W tym filmie pełnometrażowym Superpies po raz pierwszy występuje jako pluszak. Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wracają do swoich dziecięcych (oraz szczenięcych) lat i przeżywają zupełnie nowe przygody. Młodsi, i nieco mniej mądrzejsi, bohaterowie rozwiązują kolejne zagadki oraz demaskują złoczyńców, pomimo tego,...

okladka
Nowa kolekcja Scooby-Doo! Szykuje się nowa robot-a! 3 kosmicznie przerażające historie czekają na Scooby-Doo i Brygadę Detektywów. Rozwiąż zagadkę człeko-robotów, zobacz Potworną Ciężarówkę i przekonaj się czy detektywi odnajdą zjawę w Sali Luster. Zostań z nami i odkryj jeszcze więcej przerażających eskapad!

Coś Wisi w Powietrzu 2011 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Młoda kobieta uważa że potrafi przepowiadać przyszłość. Spotyka się z dziennikarzem, który chce napisać o niej artykuł. Pernille jest młodą kobietą, która podaje się za osobę potrafiącą przewidzieć przyszłość. Pewnego dnia poznaje dziennikarza o imieniu Daniel, który zamierza napisać artykuł o wróżkach. Między dwójką zaczyna pojawiać się uczucie wzajemnej sympatii, ale i uprzedzenia.

Scooby-Doo i Kinopotwory 2013 (2013) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia, Przygodowy

okladka
Kinopotwory--2013--Dubbing" target="_parent">Scooby-Doo i Kinopotwory / 2013 / Dubbing

Movie 43 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Seria filmów komediowych, satyrycznych nakręconych przez różnych reżyserów z gwiazdorską obsadą. Mega obsada, mega skandal, mega komedia! Wymieszaj najzabawniejszych reżyserów kina, dodaj największe gwiazdy współczesnego kina, dopraw pierwszorzędnym poczuciem humoru, a na końcu usuń wszystkie zahamowania i bariery. A teraz? odsuń się i pękaj ze śmiechu!

Na Sprzedaż Everything Must Go 2010 (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Alkoholik wylatuje z firmy i zostawia go żona. Postanawia ułożyć sobie życie..... na trawniku przed domem. Nick Halsey (Will Ferrell) ma słabość do alkoholu, która kończy się dla niego fatalnie. Pewnego dnia, po 16 latach pracy, z hukiem wylatuje z firmy, a po powrocie do domu zastaje zamknięte drzwi. Żona wystawia wszystkie jego rzeczy na trawnik, a następnie wymienia zamki. Plan Nicka na najbliższe dni jest prosty ? ma zamiar siedzieć w fotelu na trawie i pić piwo. Znajomy policjant Frank (Michael Pe?a) uważa, że dla zachowania minimum poszanowania prawa Nick powinien przynajmniej udawać, że prowadzi podwórkową wyprzedaż. I tak facet na życiowym zakręcie zaczyna swoją walkę o przetrwanie....

okladka
Arytstokratka szykuje się na ślub. Wszystko idzie z godnie z planej dopóki nie zjawia się były kochanek panny młodej. Anglia, rok 1932. Dolly Thatcham jest pełną uroku arystokratką, która ma wyjść za mąż. Rodzina i przyjaciele powoli przybywają na jej ślub. Wszystko wydaje się idealnie zaplanowane. Pogoda jest piękna, a gościom dopisują humory. Gdy jednak na przyjęciu pojawia się były kochanek Dolly, Joseph, dziewczyna zaczyna się wahać.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.