Lista filmów w kategorii Przygodowy

Ostatnie Dni The Last Days 2013 (2013) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Przygodowy

okladka
Na zewnątrz panuje epidemia wirusa, ludzie chowają się w domach. Młody chłopak wyrusza na ryzkowną misję znalezienia swojej dziewczyny. Mieszkańcy Hiszpanii zostają uwięzieni w budynkach, gdy ich kraj ogarnia epidemia śmiercionośnego wirusa. Wśród ocalałych jest Marc, który postanawia odnaleźć swoją zaginioną dziewczynę. Mężczyzna nie może jednak wychodzić na powierzchnię Barcelony.

okladka
Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, którzy chronią świat przed atakami demonów.

okladka
W tym filmie pełnometrażowym Superpies po raz pierwszy występuje jako pluszak. Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wracają do swoich dziecięcych (oraz szczenięcych) lat i przeżywają zupełnie nowe przygody. Warner Bros Animation we współpracy ze Spiffy Pictures przedstawiają Scooby-Doo w zupełnie nowej, uroczej i zabawnej formie wizualnej - świecie animacji kukiełkowej. W tym filmie pełnometrażowym Superpies po raz pierwszy występuje jako pluszak. Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wracają do swoich dziecięcych (oraz szczenięcych) lat i przeżywają zupełnie nowe przygody. Młodsi, i nieco mniej mądrzejsi, bohaterowie rozwiązują kolejne zagadki oraz demaskują złoczyńców, pomimo tego,...

okladka
Nowa kolekcja Scooby-Doo! Szykuje się nowa robot-a! 3 kosmicznie przerażające historie czekają na Scooby-Doo i Brygadę Detektywów. Rozwiąż zagadkę człeko-robotów, zobacz Potworną Ciężarówkę i przekonaj się czy detektywi odnajdą zjawę w Sali Luster. Zostań z nami i odkryj jeszcze więcej przerażających eskapad!

Scooby-Doo i Kinopotwory 2013 (2013) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia, Przygodowy

okladka
Kinopotwory--2013--Dubbing" target="_parent">Scooby-Doo i Kinopotwory / 2013 / Dubbing

Bez Względu na Cenę At Any Price 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Przygodowy, Romans

okladka
Dean Whipple chce zostac profesjonalnym kierowcą wyścigowym, jednak jego ojciec chce by odziedziczył po nim farmę. Patriarchą ekranowej familii jest chłop na schwał, który dogląda ojcowskiej ziemi i rywalizuje o miano najprężniejszego przedsiębiorcy w całym stanie. Oprócz tego regularnie zdradza żonę z małomiasteczkową femme fatale i organizuje przyszłość młodszemu synowi. Temu oczywiście nie w głowie orka na ugorze. Chciałby zostać profesjonalnym rajdowcem.

Dam999 2011 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Przygodowy, Romans, Thriller

okladka
Marynarz po latach powraca do domu, gdzie czeka go katastrofa. Po wielu latach dwóch marynarzy powraca do swojego domu z nadzieją na nowy początek. Niestety są całkowicie nieświadomi katastrofy, która odmieniła ich przeznaczenie.

Samoloty Planes 20 (2013) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia, Przygodowy

okladka
Cierpiący na lęk wysokości mały samolot rolniczy marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata.

Morskie Opowieści Fishtales 2007 (2007) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Komedia, Przygodowy

okladka
Samotny ojciec wyjeżdża z córką na wyspę. Poznaje tam piękną syrenę. Owdowiały profesor historii Grecji (Billy Zane) wychowujący samotnie córkę Serenę (Amber Savva) rusza na grecką wyspę aby odnaleźć inspirację do jego pracy na temat miłosnych zaklęć. Serena wie, że bardziej od dokończenia pracy, jego tacie potrzebna jest miłość. Próbuje swatać go najpierw z jedną z mieszkanek wyspy, ale tej nie podoba się zdziwaczały i nieporadny profesor, a potem przy pomocy zaklęć taty z poznaną tajemniczą i magiczną syreną (Kelly Brook). W drogę wchodzi im jednak Mavros (Alki David), kapitan, który chce złapać syrenę aby zagrabić jej drogocenny ogon.

okladka
Młody chłopak potomek greckiego boga wyrusza w niezwykłą podróż. Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.