Lista filmów w kategorii Romans

Wolni Strzelcy Freelancers 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Romans

okladka
Syn zabitego policjanta trafia do skorumpowanej grupy gliniarzy. Curtis "50 Cent" Jackson wciela się w postać Malo, syna zabitego gliniarza nowojorskiej NYPD, który razem z dwójką najlepszych przyjaciół dołącza do akademii policyjnej. Po jej ukończeniu trafia pod skrzydła byłego partnera ojca, kapitana Sarcone (Robert de Niro) i zasila szeregi dowodzonego przez niego specjalnego oddziału, walczącego z miejską przestępczością. Z czasem jak zostaje wprowadzany w tajniki służby, uświadamia sobie, że próba lojalności będzie jego największym wyzwaniem... Czy kuszony łatwymi pieniędzmi, sławą i szacunkiem będzie w stanie podjąć ciężką decyzję?

Podbój 1453 Fetih 1453 Conquest 1453 2012 (1453) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Wojenny

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w czasie panowania Imperium Osmańskiego i opowiada historię podboju Konstantynopola za rządów Sułtana Mehmeda II. Rok 1453. Konstantynopol, stolica Bizancjum, przeżywa oblężenie tureckie. Miasto podobnie jak imperium jest cieniem dawnej świetności, natomiast imperium otomańskie rośnie w siłę i bogactwo. Ambitny sułtan Mehmet II rozpoczyna ostateczną kampanię przeciwko Bizancjum, chcąc je wymazać z historii. W rezultacie tego rozpoczyna się szturm na Konstantynopol, będacy największym oblężeniem tego wieku.

Uśpiona Bella Addormentata 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Do lepszego ze światów ma zostać wysłana podtrzymywana sztucznie przy życiu od siedemnastu lat Eluana Englaro. Oburzeni wierni protestują, ojciec dziewczyny, Beppe, jest nieprzejednany, dziennikarze zamieniają wydarzenie w medialną szopkę. Wyróżniony Nagrodą Specjalną na MFF w Wenecji film Marco Bellochio jest wielostronnym spojrzeniem na kwestię eutanazji. Punktem wyjścia są tu prawdziwe wydarzenia - kontrowersyjna sprawa Włoszki Eluany Englaro, która przez 17 lat była sztucznie podtrzymywana przy życiu.Batalia ojca Englaro o możliwość wstrzymania sztucznego odżywiania córki zmienia się w medialne wydarzenie: na ulice wylewają się protestujący, a media z zapamiętaniem relacjonują przebieg...

Paranoja Paranoia 20 (2013) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Thriller

okladka
Najnowocześniejsze technologie warte miliardy dolarów, strzeżone przez dwie wielkie korporacje. Dwaj potężni biznesmeni walczący ze sobą wszelkimi dostępnymi metodami. Młody wybitny inżynier, który staje się narzędziem w ich rękach. Błyskawiczna droga na szczyt. Wielkie pieniądze. Kobiety i zaszczyty. Ten raj staje się pułapką. Wszechobecna inwigilacja, osaczające intrygi, bezpardonowa walka, w której ludzie stają się pionkami i uderzająca świadomość: z tej matni nie ma ucieczki. Ale można podjąć walkę.

Jesteśmy Tym, Co Jemy Somos Lo Que Hay 2010 (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Romans

okladka
Rodzina kanibali traci ojca, który zwykle dostarczał pożywienia. Jego rolę musi przejąć teraz najstarszy syn. Mężczyzna w średnim wieku umiera, pozostawiając bez środków do życia żonę z trójką dzieci. Zrozpaczona rodzina nie tylko musi poradzić sobie ze stratą ojca, ale przede wszystkim stawić czoła niezwykle trudnemu wyzwaniu - jak przeżyć. Są bowiem kanibalami. Od zawsze żywią się ludzkim mięsem, spożywanym w krwawym ceremoniale. Ofiar zawsze dostarczał ojciec. Gdy go zabrakło, kto teraz będzie polował? Trudne zadanie przypada najstarszemu synowi, Alfredo. To ledwie nastolatek, nie wydaje się przygotowany na tak duże wyzwanie. Jednak bez ludzkiego mięsa rodzina nie przeżyje.

Zagubiony Czas Remembrance 2011 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Historia wielkiej miłości z obozu koncentracyjnego. "Zagubiony czas" przedstawia niezwykłą historię miłości, która rozkwitła w 1944 r. na terenie obozu koncentracyjnego Auschwitz, pośród wszechobecnie panującego terroru. Tomasz, grany przez Mateusza Damięckiego - młody polski więzień polityczny zakochany w żydowskiej więźniarce Hannie Silberstein, organizuje ryzykowną ucieczkę obojga z obozu zagłady. W chaosie wojennej zawieruchy zakochani zostają jednak rozdzieleni i powoli tracą nadzieję na powtórne spotkanie. Ponad trzydzieści lat później w Nowym Jorku, szczęśliwie zamężna Hanna na ekranie telewizora zauważa mężczyznę łudząco przypominającego jej ukochanego i...

okladka
Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, którzy chronią świat przed atakami demonów.

Druga Żona Thy Womb 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Bohaterka jest bezpłodna i poszukuje drugiej żony dla swojego męża ? kobiety, która powije mu upragnione dziecko. Film najwybitniejszego filipińskiego reżysera - Brillante Mendozy, laureata Złotej Palmy z 2009 roku, opowiadający o losach bezdzietnej pary z wyspiarskiego plemienia Bajau.

The Last Fall 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Sport / Rozrywka

okladka
Historia gracza NFL, który nie potrafi się odnaleźć po zakończeniu kariery. Średnia zawodowa kariera graczy NFL trwa 3-4 lata. 78% z nich, w 2 lata po opuszczeniu zawodowej ligi, staje się rozwodnikami, bankrutami lub bezrobotnymi. Jeden na czterech żyje od wypłaty do wypłaty. Jaki jest kolejny krok, kiedy przechodzi się na emeryturę w wieku 25lat? "The Last Fall" to dramat sportowy, opowiadający o profesjonalnym futboliście Kyle'u Bishop (Lance Gross), który po kilku latach gry, zostaje zwolniony i zmuszony do odejścia. Załamany i bez perspektyw na przyszłość powraca do rodzinnego miasta. Jego ścieżki łączą się na nową ze szkolną miłością Faith Davis (Nicole...

Jeszcze Nic Nie Widzieliście 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans

okladka
Aktorzy mają za zadanie obejrzeć i ocenić na ekranie telewizyjnym nowe wystawienie "Eurydyki", przygotowane przez młodych aktorów z niezależnej grupy teatralnej. Ten spektakl rozgrywa się w dekoracji industrialnej (w przeciwieństwie do wytapetowanego tła, na którym toczy się równorzędne przedstawienie w wykonaniu starszego pokolenia), wśród rozstawionych beczek i surowych ścian.Umiera znany dramaturg i dyrektor teatru, Antoine d'Anthac (Denis Podalydes), który zasłynął m.in. z inscenizacji "Eurydyki" autorstwa Jeana Anouhilha, będącej współczesnym odczytaniem greckiego mitu. Aktorzy, którzy na przestrzeni lat grali w rzeczonym spektaklu, mają stawić...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.