Lista filmów w kategorii Animacja

Imprezozaur Rex Partysaurus Rex 2012 (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia

okladka
Rex bohater bajki Toy Story rozkręca imprezę. Los daje Rexowi szanse raz na zawsze skończyć z reputacją popsuj-zabawy, kiedy Bonnie po raz pierwszy zabiera go do kąpieli. W nowym środowisku, wśród nowo poznanych zabawek Rex może wreszcie pożegnać się z dawnym wizerunkiem i wyłonić z piany jako prawdziwy król imprezy. Z miejsca staje się duszą towarzystwa i rozkręca w wannie prywatkę, jakiej nie przeżył nikt. Ale kiedy kąpielowy projekt X wymyka się spod kontroli, to już ? dosłownie - nie przelewki.

okladka
W tym filmie pełnometrażowym Superpies po raz pierwszy występuje jako pluszak. Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wracają do swoich dziecięcych (oraz szczenięcych) lat i przeżywają zupełnie nowe przygody. Warner Bros Animation we współpracy ze Spiffy Pictures przedstawiają Scooby-Doo w zupełnie nowej, uroczej i zabawnej formie wizualnej - świecie animacji kukiełkowej. W tym filmie pełnometrażowym Superpies po raz pierwszy występuje jako pluszak. Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wracają do swoich dziecięcych (oraz szczenięcych) lat i przeżywają zupełnie nowe przygody. Młodsi, i nieco mniej mądrzejsi, bohaterowie rozwiązują kolejne zagadki oraz demaskują złoczyńców, pomimo tego,...

okladka
Nowa kolekcja Scooby-Doo! Szykuje się nowa robot-a! 3 kosmicznie przerażające historie czekają na Scooby-Doo i Brygadę Detektywów. Rozwiąż zagadkę człeko-robotów, zobacz Potworną Ciężarówkę i przekonaj się czy detektywi odnajdą zjawę w Sali Luster. Zostań z nami i odkryj jeszcze więcej przerażających eskapad!

Scooby-Doo i Kinopotwory 2013 (2013) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia, Przygodowy

okladka
Kinopotwory--2013--Dubbing" target="_parent">Scooby-Doo i Kinopotwory / 2013 / Dubbing

Samoloty Planes 20 (2013) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia, Przygodowy

okladka
Cierpiący na lęk wysokości mały samolot rolniczy marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata.

Gaturro Kot Gaturro Kocurro DUBB (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja

okladka
Kot Gaturro / Kocurro DUBBING POL

1001 Króliczych Opowiastek (1001) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-22 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja, Komedia, Przygodowy

okladka
Wsiądź razem z Bugsem na latający dywan i przeżyj bajkowe przygody! W pełnometrażowym filmie animowanym, z całkowicie odnowionym obrazem i dźwiękiem, Królik Bugs zabierze Was w niesamowitą podróż szlakiem pełnym tajemnic, w towarzystwie całej plejady gwiazd Looney Tunes! Wszystko zaczyna się pewnego dnia, gdy Bugs przybywa do pałacu Sułtana Sama i zaczyna opowiadać bajki jego synowi ? księciu Abadaba. Aby uniknąć gniewu władcy i nie stracić swojego puszystego ogonka, Bugs musi wymyślać coraz to nowe historie. Pomagają mu w tym pierwszoplanowe gwiazdy Looney Tunes: Kaczor Daffy, Świnka Porky, Sylwester, Tweety oraz Wiedźma Hazel! Magiczny dywan czeka.

Auta 2 Cars 2 2011 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Animacja, Komedia, Przygodowy, Sport / Rozrywka

okladka
Druga część wielkiego hitu z 2006 roku. Samochód wyścigowy Zygzak McQueen po raz kolejny weźmie udział w wielkim wyścigu. Tym razem wyścig będzie obejmował trasę w Japonii, Austrii, Włoszech, Francji oraz Wielkiej Brytanii, jednak Zygzak wraz z swoim wiernym towarzyszem Złomkiem zostanie wplątany w między narodową intrygę szpiegowską.

okladka
Przygody grupy przyjaciół ze szkoły. Film na podstawie popularnego serialu. Klasa II B jako zadanie domowe otrzymuje do napisania wypracowanie pod tytułem: "Kim zostanę, gdy dorosnę". Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio cały wieczór spędzają więc na przelewaniu na papier swych marzeń. Następnego dnia rano, dumnie niosąc swe wypracowania, przechodzą obok przybytku Wróźki Jowity. Jest to doskonały sposób by sprawdzić, czy ich marzenia się spełnią. Czwórka przyjaciół przenosi się więc w czasie o trzydzieści lat naprzód. Widzą siebie, jakoo dorosłych. Niestety przyszłość nie zupełnie zgadza się z tym, co zostało napisane w wypracowaniach. Co prawda Anusiak jest...

Win (2012) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2013-08-18 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja

okladka
Film animowany o samolotach stworzony zapewne z powodu innego filmu, twórców filmu Auta, Samoloty/ Planes.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.