Chmura tagów

jay hellboy pet gore are musical templariusze zjednoczona american conspiracy generał strange pod fido boys name uwolnić earth jasne good błękitny shottas czas wiewiórki asked lake phat girlz gamer 30 dzwoneczek sha fat sanchez gear for echelon śmierci clubbed hunting strefa w ii high ring guru edward kobry image ventura lantern minut ton jason jesus yet slap eden samochodzik aelita joe smoka o napięciem bandziory wody dhoom chicago junior dragonfly alvin decoys chillout facet zadawane philanthropy nil flight detektyw świata słonia legion wskakuj myślisz po dirty zemsty idealny kontratakują hollow park annapolis year chrystus grubazzzki północna dziewczyny about and nożycoręki haditha voltage chłopcy vampire recount hypnos humboldt bloodrayne dobranoc lang hrabstwo will endgame 2012 silent wampirów massacre chipmunks frost czarodziej league movie global czego africa night ściana wyboru cube doctor buntownik air afryka heartbreak donnie fourth 18 hunter blueprint christ bob seduction shot i his bad powder błękitne grudge pytania virgin first done bafana boski girl klątwy juniorów eragon amerykańscy gi goodbye old squeakquel dragon koszmarów bell wizard a irak ciszy jimmy odwecie minutes dwie river friday last człowiek crank awaydays county green solid apartament polsku rise zero cobra 2 america questions love gulczas unite pizza najczęściej in frequently frozen travel moich bajzel kiss of wicker man deszcz beyond skylights znamię pszczoły afonia gangster hipnos kochanie konspiracja baśń solidarność anioł brasco express north years straightheads na kid the giallo pragnie gone metal blue soldiers jeszcze ludziach amando strike psi liga battle czasie was what alien pineapple bitwa podróże wściekły dziewczyna okna stąd 88 tinker beowulf free back richard cichy baby angel miłości johnny speck masakra głos pocałunek nixon krople z jesteś jak ostatni time lodzie powrót gdzie łowca doomsday jump adrenalina fighting koniec widmo dla beauty face ace decydujący 3 13th długo school mojej we detective wants enslavement jezus scissorhands

Tag: łowca

okladka
Po raz pierwszy helikopter wzbił się w powietrze w 1907 r. Jego zalety bojowe natychmiast docenili wojskowi. Maszyna odegrała ważną rolę w czasie II wojny światowej oraz w konfliktach w Korei i Wietnamie.

okladka
Historia wyjątkowo leniwego, prywatnego detektywa Ryô Saeba (Jackie Chan), który w poszukiwaniu córki japońskiego bogacza, trafia na statek porwany przez terrorystów.

Łowca jeleni / The Deer Hunter (1978) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Wojenny

okladka
Retrospektywna opowieść o trzech przyjaciołach, robotnikach z prowincjonalnego miasteczka w Pensylwanii, których zmobilizowano na wojnę wietnamską. Po jednym ze starć z komunistyczną partyzantką Michael (Robert De Niro), Nick (Christopher Walken) i Steven (John Savage) dostają się do niewoli, gdzie sadystyczni strażnicy zmuszają ich do gry w rosyjską ruletkę. W trakcie gry jeńcom udaje się zbiec. Lecz żaden z nich nie będzie już odtąd zdolny do normalnego życia. Wojna pozostawiła na nich swoje straszne piętno.

Łowca snów / Dreamcatcher (2003) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-05-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Sci-Fi

okladka
Czterech przyjaciół co roku spotyka się w opuszczonym domku myśliwskim. Jonesy i Beaver spotykają w lesie mężczyznę, który zabłądził. Zapraszają go do chaty i udzielają schronienia. Wkrótce okazuje się, że gość został zainfekowany przez najeźdźców z kosmosu. Z jego ciała wykluwa się Obcy, który zaczyna siać spustoszenie.

Łowca. Ostatnie starcie (1993) [PL]

Wstawił: wicherek | 2011-02-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy, Sci-Fi, Polskie

okladka
Janik jest zapalonym graczem gier komputerowych. Jego ojciec jest biznesmenem i nie ma czasu zbyt wiele czasu dla syna. Pewnego dnia w ich życiu pojawiają się Thorn i Gaeth, dwa czarne charaktery, które określają siebie jako przedstawicieli zła. Ojciec kupuje Janikowi na urodziny nową grę niezwykle rzadko spotykaną na rynku. Od chwili jej uruchomienia zaczyna się ona przeplatać z rzeczywistością; ojciec zostaje porwany przez Thorna i Gaetha, a może go oswobodzić jedynie Janik. Jeżeli wygra grę uwolni ojca.

Blade - Wieczny łowca / Blade (1998) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-02-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Horror

okladka
Rok 1967: kobieta umiera po ataku niezidentyfikowanego sprawcy, przed śmiercią rodzi dziecko. W trzydzieści lat później okazuje się, że urodzony wtedy chłopiec jest istotą łączącą w sobie cechy człowieka i wampira. Służy ludziom, zwalcza wampiry, jego opiekunem jest sędziwy uczony, mistrz wiedzy tajemnej.

okladka
Szalone połączenie filmu karate, musicalu, komedii i horroru. Nadszedł Dzień Sądu Ostatecznego. Chrystus powrócił na Ziemię, ale zanim zacznie sądzić żywych i umarłych musi zakasać rękawy i rozprawić się z armią wampirów....

Łowca Smoków / Dragon Hunter (2008) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-09-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Fantasy, Przygodowy

okladka
Bohaterem filmu jest Kendrick, którego rodzice wiele lat temu zginęli w trakcie walki z orkami. Kendrick tym samym został wychowany przez swojego starszego brata - Dariusa. Po latach spokoju rasa ludzka ponownie jest zagrożone. Tym razem przeciwko orkom i ludziom występują smoki. Czy Kendrick wraz ze swoim bratem pokonają nieprzyjacielskie wojska.

Łowca błyskawic / Storm Catcher (1999) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-06-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sensacyjny, Thriller, Wojenny

okladka
Znakomity pilot - oblatywacz zostaje wplątany w spisek i uznany za wroga publicznego. By oczyścić się z podejrzeń o próbę obalenia rządu USA, pilot musi znaleźć osobę, która jest twórcą intrygi...

Łowca androidów / Blade Runner (1982) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Sci-Fi, Thriller

okladka
Akcja filmu rozgrywa się w 2019 roku w Los Angeles. Na Ziemię przybywa grupa androidów typu Nexus-6, zwana 'replikantami'. Te humanoidalne istoty produkowane przez korporację Tyllera, pierwotnie były używane do kolonizacji obcych planet. Jednak po buncie replikantów, który wybuchł w jednej z kolonii zabroniono im przebywać na Ziemi. Replikanci dysponujący zaledwie kilkuletnim 'życiem', za wszelką cenę starają się dotrzeć do swoich twórców, w celu wyeliminowania tej ich słabości. Okazuje się jednak, że niemożliwe jest przedłużenie czasu ich życia ze względu na specjalne zabezpieczenia. Dowiedziawszy się o tym, wpadają w furię i chcą krwawo zemścić się na swych stwórcach. Deckard,...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.