Chmura tagów

czarodziej 2012 powder wants zadawane silent napięciem widmo wściekły człowiek czasie pet minut głos juniorów deszcz zero mojej solidarność good ton generał blue gore moich wskakuj pragnie night apartament conspiracy enslavement lake lodzie jesteś amerykańscy 88 detective z movie gdzie chrystus strike i green adrenalina travel last giallo pod jezus kid face strange kiss ludziach junior old recount odwecie asked nożycoręki cube fighting miłości year solid humboldt voltage dragon kochanie strefa aelita legion his alien what johnny fourth jesus ostatni ventura wampirów wyboru yet shot decydujący pytania zemsty ściana smoka echelon dziewczyna speck air lang shottas skylights bloodrayne will the baśń po philanthropy ciszy america buntownik 18 jak eden and samochodzik was a crank fat 3 konspiracja for jeszcze stąd czego słonia american joe gangster czas goodbye minutes wizard łowca unite earth kontratakują vampire bad league friday africa masakra chipmunks ii hunting koszmarów dragonfly chicago afonia nixon jasne cobra templariusze polsku błękitny hellboy o jimmy krople done kobry boski frost świata school eragon hipnos wicker guru bell jay nil ace hunter jason detektyw śmierci christ myślisz bandziory soldiers dwie river irak facet high znamię pizza north county 30 massacre gone are haditha phat questions hypnos global first beyond endgame anioł fido virgin love dzwoneczek chillout angel psi pineapple gulczas time wiewiórki free sha image doomsday grubazzzki metal gear w pszczoły jump years długo about pocałunek bajzel chłopcy alvin clubbed bitwa ring frequently dirty girlz girl koniec donnie afryka slap grudge sanchez musical dla straightheads tinker gi rise błękitne najczęściej uwolnić lantern zjednoczona decoys name bafana okna back boys flight dziewczyny gamer cichy północna scissorhands heartbreak in baby podróże blueprint powrót edward annapolis of awaydays beauty squeakquel man doctor frozen park dobranoc idealny express 13th na beowulf klątwy richard brasco amando dhoom liga battle wody hrabstwo we seduction bob hollow 2

Tag: świata

Głos z tamtego świata (1962) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-11-22 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Psychologiczny, Polskie

okladka
Akcja filmu toczy się na początku lat sześćdziesiątych w Krakowie. Niespełniony lekarz nazwiskiem Aksamitowski, mimo że nie ukończył studiów medycznych, zarabia na życie udzielaniem porad lekarskich. Pewnego dnia poznaje byłą pielęgniarkę, która twierdzi, że słyszy głosy z "tamtego świata". Od tej pory oboje postanawiają wspólnie naciągać naiwnych, serwując im usługi z pogranicza medycyny i spirytyzmu. Początkowo wszystko układa się bez zarzutu. Jednak przychodzi moment, gdy praktykami Aksamitowskiego zaczyna się interesować sąd.

okladka
Szalony brytyjski kapitalista sprzymierza się z agentami KGB. Wszyscy oni chcą wskrzesić dawny Związek Radziecki. Nie zawahają się nawet przed wkroczeniem na drogę terroryzmu atomowego. Tymczasem MacGyver uczestniczy w przyjęciu urodzinowym swojego przyjaciela, naukowca Paula Morana. Na przyjęcie wkraczają bezwzględni napastnicy, którzy zamieniają rodzinną imprezę w koszmar. W strzelaninie ginie jubilat. MacGyver postanawia schwytać morderców przyjaciela. Próbuje wyjaśnić, nad czym Paul pracował w swoim laboratorium tuż przed śmiercią.

Najstraszliwsze Robale Świata (2005) [Lektor]

Wstawił: marcins | 2011-09-27 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Owady - fascynują nas i przerażają. Niektóre są wielkie jak talerz, inne śmiertelnie niebezpieczne. Do poznania tych najobrzydliwszych zaprasza znawca - entomolog.

Najgroźniejsze Zwierzęta Świata (part2) (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Okazuje się, że wielkie aglomeracje, hałas i bliskość ludzi nie przeszkadza niektórym zwierzętom w egzystowaniu. W programie poznamy pajęczaki, ssaki i gady, które zamieszkały tuż obok nas. Człowiek ma ogromy wpływ na środowisko. Dla niektórych zwierząt jego obecność jest pozytywnym czynnikiem, dla innych może mieś katastrofalne skutki. Mimo, iż określone gatunki mogą żyć w zgodzie z ludźmi, i tak podlegają swojemu zwierzęcemu instynktowi. Muszą polować i bronić się, by przeżyć. Przekonamy się, jak z tą sztuką poradziły sobie szczury, kangury, kojoty oraz kobry.

Najgroźniejsze Zwierzęta Świata (part1) (2009) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny

okladka
Okazuje się, że wielkie aglomeracje, hałas i bliskość ludzi nie przeszkadza niektórym zwierzętom w egzystowaniu. W programie poznamy pajęczaki, ssaki i gady, które zamieszkały tuż obok nas. Człowiek ma ogromy wpływ na środowisko. Dla niektórych zwierząt jego obecność jest pozytywnym czynnikiem, dla innych może mieś katastrofalne skutki. Mimo, iż określone gatunki mogą żyć w zgodzie z ludźmi, i tak podlegają swojemu zwierzęcemu instynktowi. Muszą polować i bronić się, by przeżyć. Przekonamy się, jak z tą sztuką poradziły sobie szczury, kangury, kojoty oraz kobry.

Między światami / Rabbit Hole (2010) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.

okladka
Wywarł wpływ na życie milionów ludzi na całym świecie, był jedną z czołowych postaci rewolucji informatycznej i stał się jednym z najbogatszych ludzi globu. Ambicje Billa Gatesa sięgają jednak jeszcze dalej.

okladka
Louis Theroux odwiedza największy amerykański legalny dom publiczny w Nevadzie - rozmawia z klientami i prostytutkami.

okladka
Znakomity Robin w inteligentnej, słodko-gorzkiej komedii o niespodziewanych szansach od przekornego losu. Lance Clayton (Robin Williams) zawsze marzył, by zostać sławnym i bogatym pisarzem. Jednak póki co jego największe osiągniecie zawodowe to stanowisko nauczyciela poezji w szkole średniej. Jego syn, Kyle (Daryl Sabara), to nieznośny nastoletni palant, który robi wszystko, aby zatruć ojcu życie. Lance spotyka się z koleżanką z pracy, Claire (Alexie Gilmore), ale ta nie tylko nie chce się ... zaangażować w poważny związek, ale nawet oficjalnie przyznać, że łączy ich coś bliższego. W wyniku dziwacznego i okrutnego zrządzenia losu nasz nieudacznik dostaje życiową szansę. Nagle sława,...

Władcy świata / The Special Relationship (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-06-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Historyczny

okladka
Wyprodukowany przez HBO dramat polityczny o początkach urzędowania Tony'ego Blaira (Michael Sheen). Film skupia się na relacjach brytyjskiego premiera z piastującym wówczas stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych Billem Clintonem (Dennis Quaid).

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.