Chmura tagów

yet last bandziory slap a cube hollow soldiers asked facet okna wskakuj podróże 30 grudge virgin lake hunter czarodziej długo dragon hellboy jay powder chicago bob wiewiórki jeszcze silent jump fourth joe hunting angel river metal bitwa county express słonia alien wody shottas mojej 2 kid frost frequently guru about znamię świata błękitne krople philanthropy jasne myślisz dhoom echelon pytania girl ace kochanie questions ton school detective decoys wicker konspiracja jesus klątwy annapolis chłopcy lodzie sha massacre we pocałunek america łowca skylights wants śmierci templariusze time buntownik ściana jason solid amerykańscy pineapple frozen musical pet sanchez recount jesteś ludziach name generał eden dziewczyny nixon dragonfly year masakra haditha zadawane miłości i squeakquel deszcz pragnie gdzie zemsty widmo heartbreak uwolnić dirty wyboru gamer boys powrót 13th battle blue park travel global dla z endgame fat are junior johnny chillout stąd american christ years done psi nil jak old 18 face gi scissorhands strefa richard strike bell good legion minutes napięciem błękitny na doctor goodbye afonia pod samochodzik free beauty in pizza night seduction 2012 zero lantern speck what eragon humboldt strange vampire apartament ostatni kiss hrabstwo bad was jimmy solidarność blueprint aelita bajzel pszczoły ii juniorów donnie brasco liga rise wampirów league doomsday hypnos movie fighting człowiek ciszy enslavement for north gore głos kobry ring first minut straightheads dwie edward cobra jezus high voltage boski shot idealny wściekły afryka amando dobranoc kontratakują detektyw the fido beyond girlz africa friday smoka irak adrenalina gear 3 o odwecie w beowulf czego chrystus chipmunks lang zjednoczona po and polsku nożycoręki anioł unite giallo wizard earth conspiracy czas koniec cichy bloodrayne gone phat koszmarów decydujący air flight green man image moich 88 tinker alvin awaydays back grubazzzki hipnos will gangster dzwoneczek love baśń czasie północna baby najczęściej ventura crank of dziewczyna his bafana clubbed gulczas

Tag: dziewczyny

Dziewczyny z przemytu / Human Trafficking (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-09-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał

okladka
Historie dziewcząt z różnych krajów świata, uprowadzonych do USA w ramach handlu żywym towarem. 16-letnia Ukrainka Nadia (Laurence Leboeuf), tancerka baletowa, chce wyjechać na Zachód w nadziei na lepsze życie. Jej konserwatywny ojciec Wiktor (Rémy Girard) jest temu przeciwny. Pewnego dnia Nadia, licząc na karierę w agencji modelek, ucieka z domu i znika bez wieści. Podczas wakacji w Azji amerykańskie małżeństwo traci 12-letnią córkę Annie (Sarah-Jeanne Labrosse), która zostaje porwana i sprzedana do domu publicznego. Tymczasem w Pradze samotnie wychowująca dziecko Helena (Isabelle Blais) spotyka zamożnego biznesmena. Znajomość okazuje się niebezpieczna. W Rumunii 17-letnia sierota Katerina...

Wredne dziewczyny 2 / Mean Girls 2 (IVO) (2011) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Kontynuacja filmu z 2004 roku, cytuję fabułę części 1: "Jest to historia nastolatki, która po kilku latach mieszkania w Afryce przeprowadza się wraz z rodzicami do Illinois. Tam nasza bohaterka idzie do szkoły średniej i przekonuje się, iż jej rówieśniczki mogą być równie niebezpieczne i podstępne co afrykańskie drapieżniki."

okladka
To już trzecia część przygód dziewczyn Cheetah. Chanel, Dorinda i Aqua wyjeżdżają do Indii, by ubiegać się o główną rolę w bollywoodzkim filmie. Dowiadują się jednak, że by ją zdobyć, będą musiały ze sobą rywalizować. Czy to znów spowoduje rozpad grupy?

okladka
To już trzecia część przygód dziewczyn Cheetah. Chanel, Dorinda i Aqua wyjeżdżają do Indii, by ubiegać się o główną rolę w bollywoodzkim filmie. Dowiadują się jednak, że by ją zdobyć, będą musiały ze sobą rywalizować. Czy to znów spowoduje rozpad grupy?

Piękne dziewczyny / Beautiful Girls (1996) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Obyczajowy

okladka
Grupa przyjaciół z szkoły średniej spotyka się po wielu latach w miasteczku gdzie dorastali. Próbują na nowo odbudować swą przyjaźń i związki jakie ich łączyły, a także poznać na nowo, gdyż wielu z nich powiązało się z innymi ludźmi i w jakiś sposób zmieniło ...

Wredne dziewczyny 2 / Mean Girls 2 (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
Kontynuacja filmu z 2004 roku, cytat z fabuły części 1: "Jest to historia nastolatki, która po kilku latach mieszkania w Afryce przeprowadza się wraz z rodzicami do Illinois. Tam nasza bohaterka idzie do szkoły średniej i przekonuje się, iż jej rówieśniczki mogą być równie niebezpieczne i podstępne co afrykańskie drapieżniki."

My Girlfriend's Back / Powrót mojej dziewczyny (2010) [ENG]

Wstawił: wicherek | 2011-02-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
To komedia romantyczna pokazuje, jak doskonałe życie człowieka można odkryć, kiedy piękna była dziewczyna pojawia się znikąd. Podróż do miłości może być warte ponowne jeśli uczucia są wprowadzane w życie po raz kolejny w tym zabawne broić poprzez rzeczywistość i złożoność relacji w przeszłości i obecnie.

okladka
Program o mężczyznach, którzy nie tylko gustują w otyłych kobietach, ale zachęcają je do dalszego tycia. Kobiety doprowadzają ciało do monstrualnych kształtów, z trudem się poruszają, czasem nawet nie mogą chodzić. Niektórzy mężczyźni wręcz tuczą partnerki, sami siebie nazywają żywicielami. Program przedstawia wywiady z osobami, które w takim stylu życia odnajdują sens. Ludzie ci tworzą własne kluby oraz witryny internetowe.

okladka
Mary jest krytykiem muzycznym. Ostatnio w jej życiu nie dzieje się najlepiej. Ma problemy w pracy i z chłopakiem. W dodatku musi przejechać pół kraju na ślub byłego męża i gubi psa, którym miała się zaopiekować. W trakcie podróży bohaterka dokonuje rewizji dotychczasowego życia, ma szansę otworzyć się na ludzi.

okladka
Kapitan drużyny cheerleaderów ze szkoły średniej w West Los Angeles, Lina Cruz (Christina Milian) oraz jej najlepsze przyjaciółki Gloria (Vanessa Born) i Treyvonetta (Gabrielle Dennis), mają wielką nadzieję na wygranie "Spirit Championships" dzięki ognistemu połączeniu ruchów latynoskich z hip-hopowymi. Zamiast tego świat Liny wywraca się do góry nogami kiedy jej matka po raz kolejny wychodzi za mąż. Jej rodzina przeprowadza się do Malibu, natomiast ona sama zmuszona jest dostosować się do ... nowego domu, nowej przyrodniej siostry (Holland Roden) i nowej szkoły z bardzo słabą drużyną chearleaderów. Zawsze gotowa na wyzwania Lina przyjmuje trudne zadanie przemienienia...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.