Chmura tagów

for kiss squeakquel klątwy movie johnny 30 bell the endgame pocałunek wampirów first 3 goodbye giallo chłopcy moich in seduction face afryka joe last psi wants awaydays gulczas pod humboldt pragnie high beowulf północna school jump his afonia shot uwolnić błękitne nożycoręki metal enslavement blue blueprint soldiers shottas dwie are skylights we facet air girlz of templariusze jasne unite adrenalina speck pet znamię cobra fourth echelon widmo nil chicago angel śmierci kid doctor zadawane kontratakują battle travel dzwoneczek straightheads dziewczyna hipnos done rise eragon ściana sanchez what pizza boys annapolis richard minut gone baśń global zero grudge czasie świata ventura old czarodziej dragon bitwa haditha hunting polsku jezus koniec lang about i flight bafana friday ace juniorów edward odwecie and amerykańscy express deszcz jesus aelita dhoom solid powrót musical 18 river back łowca questions samochodzik virgin gore po gi wskakuj frozen good beauty pineapple 2 minutes recount hrabstwo gdzie 2012 baby strike chrystus konspiracja legion america zemsty dobranoc długo mojej chipmunks alvin powder 13th wizard pytania crank junior miłości scissorhands fighting a ciszy liga will lodzie year hypnos american apartament jeszcze czas slap massacre najczęściej wicker yet nixon lake man idealny słonia bloodrayne eden krople chillout dragonfly zjednoczona africa ludziach buntownik wiewiórki tinker gear czego wyboru na dirty jak night detective anioł głos green smoka hunter boski earth vampire z detektyw hellboy was amando ring solidarność ostatni dla conspiracy cichy bajzel stąd donnie christ lantern generał strange jason napięciem kobry brasco podróże fido decydujący phat voltage image myślisz gangster guru hollow pszczoły beyond 88 asked time park silent sha jimmy strefa masakra błękitny okna heartbreak bob cube jesteś girl clubbed w koszmarów grubazzzki bad philanthropy ton county wody years ii irak frost decoys fat love kochanie alien north wściekły league frequently o bandziory dziewczyny free name człowiek doomsday gamer jay

Tag: i

Mission Impossible - Ghost Protocol 2011 Napisy (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-02-19 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja

okladka
Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. (filmweb.pl)

Hugo i jego wynalazek (2011) [Napisy]

Wstawił: admin | 2012-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Familijny, Fantasy, Przygodowy

okladka
Film zrealizowany na podstawie książki Briana Selznicka. Bohaterem jest Hugo - sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości. Kiedy jednak jego losy zazębiają się z życiem pewnej dziewczynki (Izabelle) kochającej książki oraz starca prowadzącego na dworcu sklepik z zabawkami, jego podziemne życie zostanie zagrożone. Tajemniczy rysunek, notes, skradziony klucz, mechaniczny człowiek i ukryta wiadomość od nieżyjącego ojca Hugona to elementy tworzące szkielet tej pięknej historii.

Debiutant (2002) [Lektor]

Wstawił: admin | 2012-02-14 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Obyczajowy, Sport / Rozrywka

okladka
Film obyczajowy o trenerze baseballu z Teksasu, który podejmuje się doprowadzić miejscową drużynę do finału mistrzostw Ameryki. W rolach głównych: Dennis Quaid ("Męska gra", "Traffic", "Nie wierzcie bliźniaczkom"), Rachel Griffiths ("Duża mała Ania", "Blow", "Mój chłopak się żeni") i Jay Hernandez ("Piękna i szalona").

Alvin i Wiewiórki 3 2011 dubbing (2011) [Dubbing]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-02-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja

okladka
Najsłynniejsze wiewiórki świata powracają, by przeżyć niezwykłe przygody na tropikalnej bezludnej wyspie, gdzie trafiają po tym, jak przypadkowo wypadają za burtę statku, którym płyną na wakacje.

Footloose 2011 Napisy (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-02-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Romans

okladka
Remake filmu z 1984 roku. Historia Rena McCormacka (Kenny Wormald), chłopaka wychowanego w mieście, który przeprowadza się do konserwatywnego miasteczka, gdzie jego miłość do rockowej muzyki nie jest tolerowana w szkole średniej i doprowadza do szaleństwa lokalnych kaznodziei.

Patagonia (2010) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2012-02-13 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Przygodowy, Romans

okladka
Przeplatające się historie dwóch kobiet. Związek Gwen (Nia Roberts) i Rhys (Matthew Gravelle) przeżywa kryzys. Para od dłuższego czasu nieskutecznie stara się o dziecko, co negatywnie rzutuje na ich relacje. Pewnego dnia mężczyzna dostaje propozycję wyjazdu do Patagonii, by zrobić zdjęcia walijskim budowlom sakralnym, które wznieśli przed laty imigranci. Oboje uznają, że wspólna podróż do Argentyny pozwoli im zapomnieć o codziennych troskach i naprawi ich związek. W trakcie wyprawy para poznaje przystojnego przewodnika Mateo (Matthew Rhys). Znajomość z nim wywoła jednak kolejne nieporozumienia. Tymczasem Argentynka o walijskich korzeniach, Cerys (Marta Lubos), wyrusza w tajemnicy przed bliskimi...

That Girl in Yellow Boots (2010) [Lektor]

Wstawił: admin | 2012-02-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
Opis wkrótce dostępny :)

Bloodrayne: The Third Reich (2010) [Napisy]

Wstawił: admin | 2012-02-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Fantasy, Horror, Komedia, Przygodowy

okladka
Trzecia część serii opartej na grze video - Rayne (Natassia Malthe), która jest Dhampirem walczy z niemieckim wojskiem podczas II Wojny Światowej. Jej głównym celem jest nazistowski dowódca Ekart Brand (Michael Paré), który planuje wstrzyknąć krew Rayne Hitlerowi i w ten sposób dać mu nieśmiertelność.

Instynkt (1999) [Napisy]

Wstawił: admin | 2012-02-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka
Grupa strażników przyrody odnajduje cenionego antropologa Ethana Powella, który zaginął cztery lata wcześniej w niedostępnej dżungli w Rwandzie, gdzie badał życie ginących goryli górskich. Stopniowo zwierzęta zaakceptowały jego obecność i przyjęły go do swego stada. Widząc Powella wśród goryli, strażnicy przekonani są, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo i niewiele myśląc otwierają ogień do bezbronnych zwierząt. W ataku szału Powell zabija dwóch z nich, zostaje aresztowany i deportowany z Rwandy... Po przylocie do Stanów Zjednoczonych Powell osadzony zostaje w więzieniu o zaostrzonym rygorze na Florydzie. Skuty kajdanami, oszołomiony środkami uspokajającymi zamyka się w...

Kapitan Ron (1992) [Lektor]

Wstawił: admin | 2012-02-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Przygodowy

okladka
Martin Harvey, biznesmen z Chicago, dostaje w spadku po wuju jacht należący kiedyś do Clarka Gable. Problem w tym, że jest on zacumowany na jednej z karaibskich wysepek. Wraz z rodziną postanawia sprowadzić jacht do Miami i sprzedać. Ponieważ Martin nie ma pojęcia o żeglowaniu, wynajmuje zawodowca, kapitana Rona. Od początku mnożą się drobne problemy, ale Martin nawet nie domyśla się, że prawdziwe kłopoty dopiero się zaczną...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.