Chmura tagów

dwie of krople adrenalina aelita jason giallo północna widmo pytania will chicago masakra kochanie bafana awaydays lantern slap gore frost świata speck was skylights kid jump idealny yet soldiers haditha clubbed ciszy beowulf time ściana ostatni annapolis back afonia nożycoręki polsku decoys boys flight girlz koszmarów wicker powder ventura questions musical czarodziej dragonfly napięciem uwolnić hypnos śmierci zemsty green league z pocałunek hrabstwo amando america cube express templariusze cichy kiss heartbreak north virgin afryka detektyw wskakuj ludziach travel grudge johnny 2012 bob pszczoły bitwa sanchez hollow koniec pragnie hipnos straightheads człowiek irak we w i massacre the po pet strike zjednoczona rise ton lake dobranoc man fido głos chillout american alien 18 blue air na about girl brasco apartament sha zero silent czasie jasne recount bajzel gone długo ace gdzie voltage solid love znamię 13th wściekły legion błękitne 2 tinker movie detective face bell psi anioł hunting bad conspiracy angel park beyond and dla good powrót myślisz boski błękitny lang wants frozen liga wizard joe christ county richard bandziory jesteś done grubazzzki moich vampire metal buntownik doctor name chłopcy junior jimmy night guru mojej goodbye eragon beauty edward global jak friday doomsday czas dirty enslavement school jesus echelon year miłości fighting crank o smoka chrystus samochodzik dziewczyna kobry squeakquel baby słonia shot high earth ring okna juniorów konspiracja wampirów blueprint phat odwecie amerykańscy podróże dragon ii klątwy a his image hellboy donnie gear minut dziewczyny bloodrayne strange seduction alvin 88 cobra gangster wyboru wody dhoom eden gamer in fourth unite river nil dzwoneczek gulczas solidarność battle philanthropy endgame africa hunter asked 30 old deszcz jay najczęściej kontratakują chipmunks decydujący facet zadawane gi nixon generał humboldt łowca pizza for baśń 3 pod jezus scissorhands what first pineapple lodzie are jeszcze shottas years free wiewiórki czego stąd strefa frequently last fat minutes

Tag: lang

okladka
Pippi nie opuszcza swej willi i przyjaciół. Jednak olbrzymia torba pełna złotych monet to łakomy kąsek dla zbiegłych z więzienia opryszków. Ale nie tak prosto jest przechytrzyć małą Pippi...

Balanga (1993) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-11-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Polskie

okladka
Taksówkarz potrąca pijanego, czołgającego się przez ulicę faceta, umieszcza denata na ławce i pospiesznie odjeżdża. Ofiarą wypadku okazuje się wredny nauczyciel z miejscowego technikum, frustrat i alkoholik, a podejrzanymi o jego uśmiercenie stają się dwaj silnie z nim skonfliktowani uczniowie...

okladka
“Tempelriddernes skat III: Mysteriet om slangekronen” to trzecie już część filmu opowiadającego o przygodach trójki nieustraszonych przyjaciół. Tym razem Katrine, Nis i Mathias muszą rozwikłać sprawę tajemniczego zniknięcia korony należącej do Zakonu Templariuszy.

Strefa śmierci / Sha po lang (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sensacyjny

okladka
Detektyw Chan (Simon Yam), dzięki nieuleczalnemu guzowi mózgu jest przygotowany do odejścia na emeryturę. Chan wie, że istnieje tylko jedna droga dla niego i jego lojalnej grupy aby zająć się triadą - siła na siłę. Ale nie wiadomo jak mocno oni będą naciskali - a naciskają bardzo mocno - Szef odpiera atak z jeszcze większą siłą. Chan i jego chłopcy łamią wszystkie podstawowe procedury policyjne, a wszystko po to by doszło do aresztowania.

okladka
Akcja filmu skupia się na próbach dopadnięcia groźnego i niebezpiecznego przestępcy Wonga Po, który przed 10 laty zaaranżował zabicie prokuratora i rodziny jednej z ofiar. Przez trzy lata Po tropi policja na czele z detektywem Chanem, który wkrótce ma odejść na emeryturą. Chrapkę na zajęcie jego stanowiska ma młody i ambitny inspektor Ma, słynący z tego, że zawsze gra fair. Wkrótce jednak dostrzega, że jego koledzy chwytają się różnych sposobów, niekoniecznie uczciwych, aby złapać Wonga.

Strefa śmierci /Sha po lang (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sensacyjny

okladka
Detektyw Chan (Simon Yam), dzięki nieuleczalnemu guzowi mózgu jest przygotowany do odejścia na emeryturę. Chan wie, że istnieje tylko jedna droga dla niego i jego lojalnej grupy aby zająć się triadą - siła na siłę. Ale nie wiadomo jak mocno oni będą naciskali - a naciskają bardzo mocno - Szef odpiera atak z jeszcze większą siłą. Chan i jego chłopcy łamią wszystkie podstawowe procedury policyjne, a wszystko po to by doszło do aresztowania.

Uczniowska balanga (1993) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Obyczajowy, Polskie, Dzieci i Młodzież

okladka
Rok 1976, ostatni dzień szkoły. Ludzie szykują się na powitanie lata organizując imprezę z dużą ilością alkoholu, narkotyków. Świetna muzyka [Black Sabbath, Aerosmith, Alice Cooper, ZZ Top, Nazareth]

Krapooyo - Multilanguage (2005) [ENG]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Animacja

okladka
Zabawna animacja.Narodziny i ewolucja stworzenia żyjącego na obcej planecie. Piękna grafika komputerowa.(aby film okazał się dowcipny należy obejrzeć go do końca)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.