Chmura tagów

awaydays irak liga ludziach america apartament annapolis afryka good generał what klątwy bitwa last unite ciszy straightheads słonia widmo wściekły detektyw grudge znamię czas bajzel 88 movie smoka głos dirty hollow aelita musical junior 30 dla nixon wizard ace anioł american guru deszcz jezus dragonfly ściana mojej zadawane was beyond north okna kontratakują lang back baby his minutes chrystus voltage kochanie girl haditha joe jay kiss old baśń we koszmarów richard beauty amando decydujący pet dziewczyny masakra detective myślisz chicago o image squeakquel idealny gore fighting love pizza sanchez man and powrót africa scissorhands koniec will ostatni yet w bandziory cobra ii zemsty donnie afonia gone na konspiracja doctor ventura legion zero questions lake amerykańscy face zjednoczona cube hunter philanthropy conspiracy frequently edward wskakuj jesus templariusze league pszczoły hipnos człowiek pytania fourth boski odwecie express brasco frost moich gamer miłości błękitne tinker najczęściej 2 i bad phat gulczas metal 18 gangster grubazzzki massacre angel time asked adrenalina river speck beowulf name the podróże night dragon jasne hellboy a jesteś in gear soldiers battle pocałunek shot wyboru alvin wampirów blue hypnos strefa polsku slap wiewiórki crank doomsday year gdzie uwolnić strike eden travel hunting recount kid cichy rise hrabstwo czarodziej seduction for echelon dhoom krople chillout free czasie kobry boys bob wicker pragnie solid 3 skylights czego błękitny wody strange green minut blueprint powder pod silent flight ring 2012 solidarność fido świata are samochodzik park łowca eragon heartbreak nożycoręki jump fat chłopcy psi humboldt air stąd gi school giallo goodbye christ dzwoneczek jak clubbed alien johnny jimmy długo earth 13th z ton jeszcze endgame chipmunks global of buntownik jason about friday po wants nil enslavement bloodrayne decoys facet done first dwie high vampire lodzie napięciem years juniorów virgin śmierci bell pineapple girlz sha bafana dziewczyna county lantern shottas dobranoc frozen północna

Tag: strange

okladka
Najnowsza komedia Woody’ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii („Vicky Cristina Barcelona”) i arcyzabawnym powrocie do Nowego Jorku („Co nas kręci, co nas podnieca”), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts, nominowana

Kiedy dzwoni nieznajomy / When a Stranger Calls (2006) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-09-12 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
W oddalonym, górskim domku, młoda opiekunka do dzieci Jill Johnson (Camilla Belle) rozpoczyna wieczorną pracę z powierzonymi jej opiece maluchami. Dzieci już śpią, drzwi są zamknięte, alarm nastawiony, wydaje się zatem, że może spokojnie rozejrzeć się po pięknym domu. Wkrótce jednak seria niepokojących telefonów od Nieznajomego, informującego, że "lepiej byłoby, gdyby sprawdziła jak mają się dzieci" sprawia, że Jill wpada w panikę. Jej niepokój wzmaga się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że telefony wykonywane są z jakiegoś pomieszczenia w samym domu. Dziewczynie nie pozostaje nic innego jak tylko zebrać się na odwagę i stawić czoła nieznanemu przeciwnikowi. W...

okladka
Ekscentryczny i nieustraszony pirat, Jack Sparrow (Johnny Depp), wraz z kapitanem Barbossą (Geoffrey Rush) wyruszają w poszukiwaniu Fontanny Młodości. Kiedy o celu ich wyprawy dowiaduje się Czarnobrody (Ian McShane), wyrusza za nimi wraz ze swoją córką - Angelicą (Penélope Cruz).

Pathfinders: In the Company of Strangers (2011) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Wojenny

okladka
Film opowiada historię największej inwazji na okupowaną przez nazistów Europę, która rozpoczęła się rankiem 6 czerwca 1944 roku. Celem tej operacji było uchwycenie przyczółka desantowego, eliminacja baterii dział, opanowanie mostów a przede wszystkim oczyszczenie grobli i wyjść z plaż dla lądujących rankiem wojsk alianckich.

Znajomi nieznajomi / Familiar Strangers (2008) [Lektor]

Wstawił: wicherek | 2011-06-17 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
Brian po wielu lata rozłąki i konflikcie z własnym ojcem (Frank) wraca do domu na Święto Dziękczynienia. Jego brat Kenny nie potrafi się odnaleźć w życiu. Siostra Erin przeżywa kryzys po niedawnym rozwodzie. Frank tracąc kontakt ze swymi dorastającymi dziećmi ma poczucie, że nie poradził sobie z rolą ojca i jego żona Dottie, która nie poddaje się przeciwnościom losu i za wszelką cenę podtrzymuje więzi rodzinne. Jak rodzina Worthingtonów poradzi sobie ze swymi emocjami? Czyli wzruszająca opowieść o odnajdywaniu i budowaniu na nowo miłości oraz więzi rodzinnych.

okladka
Globalny kryzys zaczyna się od szaleństwa amerykańskiego generała, Jacka Rippera. Oficer ów, opętany nienawiścią do komunistów, wydaje samowolnie rozkaz ataku atomowego na ZSRR i oczywiście za nic w świecie nie chce podać tajnego kodu, za pomocą którego można zawrócić samoloty. Ekscentryczny dr Strangelove, kiedyś hitlerowski zbrodniarz, dziś amerykański doradca do spraw jądrowych, uświadamia prezydentowi, że radziecki odwet jest nieunikniony.

okladka
Nieudane małżeństwo Jane Bonner (Shanna Reed) z policjantem, który popadł w nałóg alkoholowy, kończy się rozwodem. Gdy sąd przyznaje kobiecie wyłączne prawo do opieki nad nieletnim synem, wydaje się, że wszystkie problemy nareszcie zostały rozwiązane. Jane poznaje przystojnego Patricka Brodyego (Pierce Brosnan), który okazuje się również wyrozumiałym i troskliwym ojczymem. Sielankową atmosferę zatruwają nieustanne nękania Bonnera, który zaciekle walczy o syna.

okladka
Zbiór zebranych z całego świata opowieści na temat przybyszów z kosmosu. Autorzy serialu przeprowadzają rozmowy ze świadkami lądowania UFO oraz ofiarami rozmaitych niewyjaśnionych zjawisk. Dokumentaliści starają się dociec, czy w fantastycznych historiach o latających obiektach jest chociaż odrobina prawdy. W kolejnych odcinkach podejmowany jest m.in. temat domniemanej inwazji kosmitów na Szkocję, autorzy starają się także odpowiedzieć na pytania: czy przybysze z kosmosu zbudowali piramidy i czy rzeczywiście rządzą światem.

okladka
Przewrotna komedia Woody'ego Allena o skomplikowanych miłosnych perypetiach dwóch par - Alfiego (Hopkins) i Heleny (Gemma Jones), ich córki Sally (Watts) oraz zięcia Roya (Josh Brolin). Szalone namiętności, wielkie ambicje i przezabawne obsesje wywrócą ich świat do góry nogami. Miłosną szaradę rozpocznie Alfie, porzucając Helenę, aby ponownie poczuć się młodym u boku dziewczyny lekkich obyczajów. Zrozpaczona Helena traci rozsądek, uzależniając swój los od szarlatańskich rad wróżki. Nieszczęśliwa w związku z Royem Sally zadurzy się w przystojnym szefie Gregu (Banderas), a jej męża, nerwowo czekającego na decyzję w sprawie publikacji nowej powieści, zauroczy tajemnicza sąsiadka.

okladka
Dr. Sarah Taylor wiedzie uporządkowane i spokojne życie. Jest cenionym i szanowanym psychologiem, mieszka w spokojnej dzielnicy i zawsze może liczyć na pomoc serdecznego sąsiada. Ten ład i porządek szybko jednak legnie w gruzach za sprawą serii tajemniczych zbiegów okoliczności. Niemal równocześnie z przejęciem złożonej sprawy mordercy Maxa Cheskiego, w jej życie wkracza tajemniczy mężczyzna Tony. Kilka dni później do miasta powraca ojciec Sary. Czy wszystkie te wydarzenia są tylko przypadkiem czy może misternie uknutą intrygą? Aby rozwiązać tę zagadkę pani psycholog będzie musiała wrócić pamięcią do traumatycznych wydarzeń z dzieciństwa. To właśnie wtedy była świadkiem morderstwa...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.