Chmura tagów

czasie awaydays dziewczyna napięciem cobra good night wściekły dziewczyny air minutes na voltage america lantern ściana gdzie alien detektyw and girl speck conspiracy endgame name global grudge dobranoc a in brasco decydujący vampire philanthropy gore first face metal koniec uwolnić image irak pet eden north wizard christ wiewiórki blue will of angel river pineapple eragon friday pizza aelita doomsday konspiracja ostatni chrystus silent amerykańscy gangster znamię crank beyond chipmunks lang psi wants amando odwecie deszcz 18 johnny ton we slap beauty strange słonia annapolis movie gulczas sanchez najczęściej strike ring flight africa seduction bitwa człowiek grubazzzki afonia 2012 clubbed mojej shottas powder squeakquel powrót bell baśń enslavement w 2 błękitny dragonfly years ludziach z łowca hipnos ii phat po old idealny nil decoys was edward hollow haditha podróże dragon wody school wyboru smoka jak guru for jason unite year cube okna dhoom dirty kid lodzie man frequently questions hypnos bad jasne świata widmo długo bandziory północna park wicker detective doctor pocałunek american kochanie śmierci sha shot wskakuj earth hrabstwo legion dla stąd zemsty what scissorhands bloodrayne jeszcze musical fighting jimmy o express league buntownik time fourth hunting jump minut pszczoły czas baby beowulf yet echelon back 3 wampirów juniorów strefa bafana hellboy ace templariusze love high pod straightheads green dwie gear kontratakują chicago liga myślisz samochodzik his krople głos apartament nożycoręki klątwy joe jesus hunter facet nixon asked gamer humboldt pytania frozen rise jesteś fido skylights free about jay ciszy cichy girlz giallo frost battle moich junior richard zjednoczona 30 boski 88 kobry kiss zero heartbreak jezus goodbye chłopcy the massacre miłości recount dzwoneczek donnie 13th koszmarów anioł are i ventura done bajzel solidarność blueprint boys adrenalina czarodziej pragnie tinker travel afryka bob last alvin zadawane fat gone generał masakra błękitne soldiers virgin solid polsku lake czego chillout gi county

Tag: strefa

Strefa X / Monsters (2010) [Napisy]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-07-04 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Sci-Fi, Thriller

okladka
W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie – zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

okladka
Po upadku Związku Radzieckiego wybuchają etniczne wojny w Gruzji, Azerbejdżanie i Armenii. Post-sowiecki Kaukaz zmienia się w strefę konfliktu. Dwóch mężczyzn z różnych ideałami, problemami i celami spotyka się w strefie konfliktu. Zmuszeni są razem rozwiązywać problemy ulicy. Ci mężczyźni to: Gogliko - chłopiec ulicy z Tbilisi i Spartak - snajper Suchumi. Spotkanie zmieni ich życie na zawsze.

Strefa mroku / Twilight Zone: The Movie (1983) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2011-03-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Komedia

okladka
Chcesz zobaczyć coś naprawdę przerażającego? Steven Spielberg wraz z przyjaciółmi zaprasza do świata niesamowitego, niezgłębionego, do bram niekończącej się otchłani mrocznej strefy gdzie w czterech, filmowych nowelach pozwoli rzucić nam się w ramiona strachu. Cztery oblicza piątego wymiaru, leżącego gdzieś pomiędzy światłem, a ciemnością. Historia mężczyzny, którego nienawiść i uprzedzenia poprowadzą do zguby gdy pewnej nocy wychodząc z baru wcieli się w ofiary własnej nietolerancji. Opowieść o mieszkańcach Domu Spokojnej Starości gdzie czarodziejska puszka pomoże grupie staruszków na nowo spojrzeć na świat oczami dziecka.

Strefa ciszy (2000) [PL]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-10-06 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller, Polskie

okladka
Młode małżeństwo, Iza i Sławek, zbacza z drogi z myślą o romantycznym sam na sam. W lesie psuje im się załadowany po brzegi samochód. Mężczyzna zostaje w lesie, żona udaje się na pobliski przystanek PKS. Autobusu nie ma, Iza zatrzymuje więc przejeżdżający samochód. Czterej mężczyźni chętnie zapraszają ją do środka: jeden z nich właśnie wyszedł z więzienia. O podwiezieniu nie ma mowy, cała piątka dociera do ogródków działkowych. Iza chcąc nie chcąc uczestniczy w libacji, podczas której zwolniony z więzienia Dziki domaga się od dawnych wspólników swojej części łupu. Zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością żony Sławek wyrusza na jej poszukiwanie. Dyżurny z...

Cyber-strefa / Cyber Zone / Droid Gunner (1995) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-06-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sci-Fi

okladka
W pięćdziesiąt lat po trzęsieniu ziemi, które spowodowało, że cała Kalifornia znalazła się pod wodą, zbudowano nowe podwodne Los Angeles. Nowa metropolia na 10 milionów ludzi położona 500 mil od brzegu rządzi się bardzo surowymi prawami. Zabronione jest tu handlowania narkotykami, alkoholem i uprawianie prostytucji. Ale rządny władzy milioner Charles Mumberstone chce przy pomocy robotów - androidów przekształcić miasto w centrum rozrywki i hazardu. Tylko dwóch ludzi może go powstrzymać, ale ale czy wystarczy im czasu? [opis dystrybutora do wydania VHS]

okladka
Akcja zaczyna się na pustkowiu, gdzie samotnie trenuje Piccolo. Nagle zostaje zaatakowany przez cztery tajemnicze istoty. Niestety są dla niego za silne i zostaje pokonany w ciągu kilku sekund. Tymczasem w domu Goku życie toczy się sielsko bez żadnych problemów. Wtem rodzinny spokój zakłóca pojawienie się trzech nieznanych mężczyzn, prawdopodobnie tych samych, którzy zaatakowali Piccolo.

Strefa śmierci / Sha po lang (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sensacyjny

okladka
Detektyw Chan (Simon Yam), dzięki nieuleczalnemu guzowi mózgu jest przygotowany do odejścia na emeryturę. Chan wie, że istnieje tylko jedna droga dla niego i jego lojalnej grupy aby zająć się triadą - siła na siłę. Ale nie wiadomo jak mocno oni będą naciskali - a naciskają bardzo mocno - Szef odpiera atak z jeszcze większą siłą. Chan i jego chłopcy łamią wszystkie podstawowe procedury policyjne, a wszystko po to by doszło do aresztowania.

okladka
Akcja filmu skupia się na próbach dopadnięcia groźnego i niebezpiecznego przestępcy Wonga Po, który przed 10 laty zaaranżował zabicie prokuratora i rodziny jednej z ofiar. Przez trzy lata Po tropi policja na czele z detektywem Chanem, który wkrótce ma odejść na emeryturą. Chrapkę na zajęcie jego stanowiska ma młody i ambitny inspektor Ma, słynący z tego, że zawsze gra fair. Wkrótce jednak dostrzega, że jego koledzy chwytają się różnych sposobów, niekoniecznie uczciwych, aby złapać Wonga.

Strefa śmierci /Sha po lang (2005) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Sensacyjny

okladka
Detektyw Chan (Simon Yam), dzięki nieuleczalnemu guzowi mózgu jest przygotowany do odejścia na emeryturę. Chan wie, że istnieje tylko jedna droga dla niego i jego lojalnej grupy aby zająć się triadą - siła na siłę. Ale nie wiadomo jak mocno oni będą naciskali - a naciskają bardzo mocno - Szef odpiera atak z jeszcze większą siłą. Chan i jego chłopcy łamią wszystkie podstawowe procedury policyjne, a wszystko po to by doszło do aresztowania.

Strefa zrzutu / Drop Zone (1994) [Lektor]

Wstawił: klubfilmu.pl | 2010-02-16 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja

okladka
Inspektor policji Pete Nessip (Wesley Snipes) eskortuje więźnia (Michael Jater) na pokładzie pasażerskiego samolotu. W trakcie lotu następuje tajemnicza eksplozja, w efekcie której konwojowany przestępca znika. Szefowie policjanta nie dają wiary jego wersji wydarzeń, zawieszają go w czynnościach służbowych. Nessip postawiania dowieść prawdy na własna rękę...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach klubfilmu.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści klubfilmu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.